تور توانبخشی تصویر آدام لوین آغاز شده است

به گفته این منبع، آدام لوین “دریافت که اشتباه بزرگی مرتکب شده است” و سخت تلاش کرد تا اوضاع را با همسر 9 ساله خود درست کند. این منبع گفت: «آدام یک چرخش کامل در نحوه اداره ازدواج خود انجام داده است. او اساساً خود را 100 درصد به بهاتی و خانواده اش متعهد کرد.»

منبع

پس از استقبال از فرزند سوم خود در ژانویه 2023، به نظر می رسد لوین و پرینسلو آماده هستند تا به دنیا برگردند و از آن DM های نفرینی که توسط مدل اینستاگرام سامنر استرو تنها پنج ماه قبل به اشتراک گذاشته شده بود، حرکت کنند. اگر فراموش کردید، Stroh رهبر گروه Maroon 5 را متهم به درگیر شدن در یک رابطه جنسی کرد و تصاویری از مبادلات رسانه های اجتماعی آنها را به عنوان مدرک به اشتراک گذاشت. در یک پیام، لوین حتی از استرو پرسید که آیا می‌تواند نام او را برای نوزاد متولد نشده‌اش قرض بگیرد. در آن زمان لوین رفتار خود را به عنوان “قضاوت ضعیف” توصیف کرد و رابطه فیزیکی را انکار کرد.

بنا بر گزارش ها، آدام لوین و بهاتی پرینسلو پس از رسوایی تقلب بمب در سال 2022 “به عنوان یک زوج به مسیر بازگشته اند”.

این منبع خاطرنشان کرد که طرفداران به دلیل تعهد مجدد او به رابطه آنها، “آنها را بیشتر می بینند”. آنها گفتند: “آنها زمان با کیفیت بیشتری را با هم می گذرانند، شب های بدون بچه ها و دختران فقط شب ها برای بهاتی قرار می گیرند” و افزودند: “آدام نیز به اصول اولیه بازگشت [doing] یوگا و مدیتیشن، و فقط اولویت‌هایش را مشخص کرد.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در فوریه، به نظر می‌رسید که پرینسلو از رسوایی خیانت در رسانه‌های اجتماعی می‌خندید و اولین عکس اینستاگرامش را با همسرش از زمان انتشار پیام‌های دی‌ام در سپتامبر 2022 منتشر می‌کرد. در ماه مارس، این جفت روی فرش قرمز روی فرش قرمز رفت. نمایشگاه Vanity Fair مهمانی اسکار که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. یک منبع می گوید ما هفتگی که این قرار گرفتن در معرض افزایش همه بخشی از برنامه است.