توری لانز در تیراندازی به مگان تی استالیون مجرم شناخته شد

در 13 دسامبر، مگان داستان خود را در دادگاه تکرار کرد و توضیح داد که چگونه اقدامات توری بر سلامت روانی و حرفه او تأثیر گذاشته است. رپر “Savage” گفت: “از آنجایی که توری بیرون آمده و در مورد من دروغ های زیادی گفته است، و همه اینها را به یک رسوایی جنسی تبدیل کرده است، مردم نمی خواهند من را لمس کنند.” NYT. “به نظر می رسد که من یک پرنده بیمار هستم.”

در اکتبر همان سال، توری لانز متهم شد و خود را بی گناه دانست.

در 12 جولای 2020، مگان تی استالیون (متولد مگان پیت) پس از مشاجره با لانز (متولد Daystar Peterson) به دلیل جراحات ناشی از گلوله به بیمارستان منتقل شد. چند روز بعد، مگان در یک پست اینستاگرامی ماجرا را شرح داد. او نوشت: «صبح روز یکشنبه بر اثر جنایتی که علیه من مرتکب شده و به قصد صدمه بدنی به من انجام شده بود، زخمی شدم. من هرگز دستگیر نشدم، افسران پلیس مرا به بیمارستان بردند و برای برداشتن گلوله‌ها تحت عمل جراحی قرار گرفتم. من از زنده بودنم و اینکه انتظار می رود بهبودی کامل پیدا کنم بسیار سپاسگزارم، اما برای من مهم بود که جزئیات مربوط به این شب آسیب زا را روشن کنم. من در حال حاضر روی بهبودی خود متمرکز هستم، بنابراین می توانم به زندگی خود برگردم و در اسرع وقت به ساخت موسیقی بازگردم.

مگان هنگام قرائت حکم در دادگاه حضور نداشت، اما یک وکیل مدافع سال 2021 بود زرق و برق زن سال بیانیه ای را با مطبوعات به اشتراک گذاشت. الکس اسپیرو نوشت: “هیات منصفه درست متوجه شدند. من متشکرم که عدالت برای مگ وجود دارد.”
منبع

در 23 دسامبر، توری لانز به دلیل تیراندازی به هنرمند برنده گرمی، مگان تی استالیون، مجرم شناخته شد. مطابق مجله نیویورک تایمزرپر کانادایی به سه مورد “حمله با اسلحه نیمه اتوماتیک، حمل اسلحه گرم و ثبت نشده در یک وسیله نقلیه، و پرتاب اسلحه گرم با سهل انگاری فاحش” محکوم شد. زندان و تبعید