تمام ظاهرهای نمادین پرنسس دایانا در فصل 5 سریال The Crown | زرق و برق

این مشارکت – که شامل سیدونی رابرتز به عنوان دستیار طراح لباس و خریدار سر و کیت هال به عنوان طراح آرایش مو و آرایش است – به اندازه جواهرات تاج می درخشد. از جامپرهای معمولی (کسی که آن سویشرت ویرجین آتلانتیک یا هاروارد را به خاطر نمی آورد؟) گرفته تا «لباس انتقام جویانه» که بسیار مورد بحث قرار گرفته، صدها تیپ در این فصل 10 قسمتی وجود دارد که شما را به خط خاطره می کشاند.

امی رابرتز: «داشتن یک فرد جدید بسیار هیجان انگیز است. تاجطراح لباس در کنفرانس ویدئویی اخیر با زرق و برق. این بسیار عالی است که این تغییرات واضح در زندگی آنها وجود دارد. آنچه را که آنها به ارمغان می آورند و آنچه را که ما گرد هم می آوریم بسیار هیجان انگیز است.

نتیجه چندین ظاهر است که تقریباً از نظر استایل یکسان هستند و سایر مواردی که پرنسس دایانا ممکن است در خلوت پوشیده باشد، اما ما هرگز به طور قطع نمی دانیم. در اینجا، هشت در کنار هم به نظر می رسد که هر دو زن و داستان های پشت سر آنها را نشان می دهد.منبع

دو سال از زمانی که شاهد بودیم که اما کورین تازه وارد بانوی جوان دایانا اسپنسر را زنده کرد، می گذرد. تاجو اکنون که فصل پنجم فرا رسیده است، می‌توانیم ببینیم که چگونه استایل و شخصیت خجالتی شخصیت با آمدن الیزابت دبکی به عنوان پرنسس دایانا کمی مسن‌تر و عاقل‌تر شکوفا شده است.

اما در حالی که ردیابی برخی از گروه‌های اصلی چندان سخت نبود، طراحان لباس همچنین می‌خواستند خود را در چندین ظاهر قرار دهند. ایمی رابرتز می‌گوید: «ما منابع بسیار زیادی دریافت کردیم. ما وارد دوره ای شده ایم که [these looks are] کاملاً در دسترس است، اما برای لحظات عمومی ما حدود 90 درصد از لباس‌ها را ساختیم.»