تمام تخم‌مرغ‌های عید پاک «نیلوفر سفید» فصل 2، توضیح داده شده است

فابیو لوینو/HBO

به نظر می‌رسد دلیلی برای حضور حضوری در استراحتگاه وجود ندارد، اما انگشتان دست روی دست می‌روند.منبع یک اسکرین شات از تیتراژ افتتاحیه لوتوس سفید s2

نه آنقدر تخم مرغ عید پاک که نشانه ای از اتفاقات آینده است، تیتراژ آغازین این فصل بسیار، بسیار شیدا است. منظور من این است که…

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به نظر می رسد این نمایش در این فصل واقعاً روی سیاست های جنسی متمرکز شده است، و من یک علاقه مند به اسطوره های یونانی نیستم، اما آیا این تصویری از لدا و قو در 1:14 است؟

تستا دی مورو:

HBO

واقعیت دیگری که من تا بعد از اپیزود متوجه نشدم، اما ظاهراً زن تلفنی که نقش همسر دومینیک را بازی می‌کند کسی جز لورن درن نبود. مایکل ایمپریولی، بازیگر نقش دومینیک، این هفته در اینستاگرامش این پست را منتشر کرد:

تانیا و همسرش که اکنون در فصل 1 نگهداری می‌شوند، خنده‌دار است. و خنده‌دار است که شخصیت تانیا با گفتن این که او همیشه اوقات شگفت‌انگیزی را در یک لوتوس سفید می‌گذراند، شروع می‌کند. دختر، یک نفر آخرین بار مرد!

لورا درن!!!!

عکسی از فصل دوم نیلوفر آبی

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

نیلوفر سفید نمایشی است که برای شکار تخم مرغ عید پاک، غواصی در سوراخ Reddit و توطئه تئوری عالی است. و فقط یک قسمت از فصل 2، در حال حاضر چیزهای زیادی برای بحث وجود دارد. چه خبر از اعتبار افتتاحیه؟ آیا همه گلدان های Testa di Moro سرنخ بزرگی هستند؟ این بود… لورا درن پشت تلفن؟! در اینجا تمام تخم‌مرغ‌های عید پاک و سرنخ‌هایی که تا به حال به دست آورده‌ایم، و معنای آنها آمده است.

فیلم The Survivor:

این نمایش با این داستان اساساً در بالای صفحه بینندگان را تحت تأثیر قرار می دهد. در اصل مردی به سیسیل می آید و عاشق دختری جوان می شود. این مرد بدون اطلاع دختر جوان، زن و فرزندی در کشور خود داشت. او آنقدر دیوانه بود که سر او را برید و گلدان های اطراف هتل نماد سر مرد است. بنابراین به نظر می رسد که ما احتمالاً حداقل یک موقعیت تقلب را در این فصل خواهیم دید.

جنیفر کولیج از همه چیز:

به عنوان یک غیربازمانده تماشاگر خودم، این یکی را انتخاب نکردم تا زمانی که دیدم افرادی بعد از این واقعیت در اینترنت به آن اشاره می کنند. دو زنی که دافنه در صحنه آغازین با آنها صحبت می کند قبل از اینکه بفهمد جسد دو نفر قبلی هستند بازمانده شرکت کنندگان، کارا کی و آنجلینا کیلی. خالق نمایش مایک وایت در یک فصل از اسurvivor، و این دو زن شرکت کننده همکار بودند. سرگرم کننده! و همچنین، نداشتن دو نفر از یک نمایش به معنای واقعی کلمه بازمانده لحن را برای “چه کسی می خواهد آن را زنده بیرون بیاورد” تنظیم کنید؟ موضوع اینجا؟

تیتراژ افتتاحیه… شاخدار است: