تلاش مادر راکل لویس برای کنترل آسیب Puppygate

قوانین پمپ واندرپمپ ستاره راکل لویس (با نام مستعار راشل) احتمالاً به این زودی ها اتهامات مربوط به دامپینگ سگ ها را شکست نخواهد داد، علی رغم اظهارات اخیر مادرش.

اگر این جمله برای شما بیهوده بود، خواندن آن را به شدت پیشنهاد می کنم زرق و برق به اتهامات اخیر مبنی بر اینکه این ستاره رئالیتی توله اش را به خاطر “مشکلات رفتاری” در پناهگاه سگ رها کرده است، غوطه ور شوید تا گراهام در آغوش محبت آمیز نامزد سابقش جیمز کندی قرار گیرد. اینجا را کلیک کنید تا قبل از خواندن آخرین به‌روزرسانی، به لطف مادر راکل، پایین‌ترین نسخه Puppygate را دریافت کنید:

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

در بیانیه ای که توسط سرگرمی امشب در 21 ژوئیه، لورا، مادر راکل ادعا کرد که گراهام را پس از اینکه سگ “تا استخوان من را گاز گرفت و باعث آسیب شدید عصبی شد” به یک مرکز توانبخشی آورد. لورا در تمام بیانیه خود به نام دخترش با نام تولد اشاره کرد که شامل عکس هایی از گاز گرفتن ادعا شده بود که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

در نهایت، به نظر نمی رسد تفاوت زیادی بین گزارش های اولیه و ادعاهای لورا وجود داشته باشد، بنابراین تصور آن سخت است. پمپ واندرپمپ طرفداران تنها بر اساس سخنان لورا بر این جنجال غلبه کردند. در 20 ژوئیه، یک منبع TMZ ادعا کرد که «گراهام اخیراً در یک پناهگاه رها شده بود و مشکلات رفتاری داشت – عمدتاً یک مشکل گزنده. بنیاد سگ‌های وندرپامپ از وضعیت گراهام مطلع شد و برای ملاقات مجدد با جیمز و بچه‌اش آماده شد.

محتوای اینستاگرام

لورا می‌گوید: «ریچل پس از جدایی از جیمز، گراهام را به کلاس‌های رفتاری فرستاد، زیرا او چندین نفر را گاز گرفته بود». وقتی ریچل به مرکز بهداشت روان رفت، از ما خواست که مانند بارها قبل از گراهام مراقبت کنیم. در حین مراقبت از او، مرا تا استخوان گاز گرفت و آسیب شدیدی به او وارد کرد. من دو پزشک را برای زخم دیدم که به او پیشنهاد مرگ کشی دادند، که ما کاملاً آن را رد کردیم و به دنبال بهترین مرکز توانبخشی، کالیفرنیا Doodle Rescue، که به او یک مربی با بیش از 40 سال تجربه داد، رفتیم. پس از گفتگو با ریچل، تصمیم سختی گرفتیم که گراهام را در 20 می به سمت کالیفرنیا دودل اسکیو برانیم تا او تنها نباشد و او را مستقیماً با یک خداحافظی اشکبار به خانه مربی تحویل دادیم.

لورا ادامه داد: “در حالی که گراهام با مربی بود، هم او و هم همسرش را گاز گرفت. آنها هنوز هم بیشتر با او کار کردند تا او را به جایی برسانند که بتواند او را به فرزندخواندگی بپذیرد. او با مالک جدیدی قرار گرفت و پس از گاز گرفتن او ظرف سه روز به او بازگردانده شد. سپس نجات برای کمک مالی به لیزا وندرپامپ برای استخدام مربی دیگری مراجعه کرد. گراهام لیزا توسط Vander3 پیشنهاد شد تا او را به فرزندخواندگی بگیرد. به کالیفرنیا Doodle Rescue گفته شد که Vanderpump Dogs یا او را بازسازی خواهد کرد و او را در یک خانه خوب قرار می دهد یا می تواند تا روز مرگش در ملک او زندگی کند.