تلاش سوفیا ریچی برای شکستن شوهرش با مسخره ترین لباسش را تماشا کنید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اما صادقانه بگویم، مرد تا زمانی که همسرش یک جفت گوشواره نامتناسب به او نپوشاند، حتی یک حرف منفی درباره قیافه همسرش برای گفتن ندارد. او در نهایت می گوید: «این نمی تواند جدی باشد. اما وقتی او با یک کلاه پلنگی سر می‌کند، او بلافاصله سوار می‌شود: «کلاه عالی به نظر می‌رسد!»

زمانی که ریچی شروع به نمایش ساق رنگین کمانی زیر لباس ژولیده سفید خود می کند، به نظر می رسد که گرینج به آن توجه می کند. “این یک شوخی هست؟” او به آرامی می پرسد، قبل از تعارف ژاکت تویید ریچی. برکتش بده

محتوای TikTok

سوفیا ریچی گرانج لوکس آرام را کنار می‌گذارد… حداقل برای یک ویدیوی TikTok.

ببین حسادت اشکالی نداره یکی از طرفداران در مورد کلیپ TikTok اظهار نظر کرد: “همه ما به یک الیوت نیاز داریم 🥹🥹.” خیلی درسته عزیزم
منبع

در فیلم BTS که در ویدیوی دوم منتشر شده است، الیوت گرینج در واقع قبل از اینکه فرصتی برای روایت این روند پیدا کند، در حالی که سوفیا ریچی را کامل می‌کند، وارد می‌شود. وقتی متوجه می شود که او در حال فیلمبرداری است، می گوید: «متاسفم. “تو واقعا ناز به نظر میرسی.” کی نوبت من میشه؟

محتوای TikTok

در آخر هفته، ملکه ثروت مخفیانه حاکم TikTok تصمیم گرفت «مناسب ترین لباسی را که می توانستم از کمدم کنار هم بیاندازم» بسازد تا ببیند آیا می تواند شوهر جدیدش، الیوت گرینج، مدیر موسیقی را شکست دهد. او در ویدئوی اخیرش به دنبال کنندگانش می گوید: “شوهرم شیرین ترین مرد جهان است و هر روز به من می گوید که عالی به نظر می رسم.” او باید یکی از این روزها را ترک کند وگرنه با یک مشکل جدی روبرو خواهیم شد. با من و الیوت آماده شوید تا زیبا به نظر نرسید.»

آنچه در ادامه می‌آید این است که ریچی سعی می‌کند ظاهری بی‌حرکت داشته باشد زنان کوچک-هسته در حالی که صدای شوهرش این تناسب را روایت می کند. او در حالی که ریچی یک ست دو تکه رنگین کمان را مدل می‌کند، شروع می‌کند: «بسیار خوب، این یکی جالب است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.