تزیینات سال نو چینی 2022 — 7 ایده برای سال نو قمری

شمش های طلا را بیاورید! اگر می خواهید بسیاری از موارد را نشان دهید چاچینگ در زندگی شما به مقدار زیادی از این چیزهای طلای کوچک نیاز خواهید داشت. یک دسته از آنها را در ظرفی بریزید و آنها را به نمایش بگذارند. به امید اینکه آینده شما پر از مولا باشد!

فانوس قرمز

dylangriffn سال 2022 سال دیوار ببر

سال 2022 سال دیوار ببر

اگر نمی دانستید: در فرهنگ های شرقی، نه فقط چینی ها، سال جدید بر اساس تقویم قمری (هر سال تغییر می کند) به طور رسمی از روز سه شنبه اول فوریه آغاز می شود. سال نو قمری که از آن به عنوان سال نو قمری یاد می شود، آغاز یک جشن چند روزه (با تعداد زیادی غذای نمادین و خوشمزه) است تا برای 365 روز آینده به رفاه و شانس دعوت شود.

کاغذ ساختمانی Sunworks Sunworks

با دکور دیواری خیره کننده، واقعاً به روح سال نو قمری برسید. من قبلاً می دانم که این قطعه خوشنویسی چینی در فضای شما زیبا به نظر می رسد.

گره های چینی

Betterdecor شمش طلا
اعتبار: آمازون

سارا لی مشارکت کننده سیاسی Cosmopolitan است. می توانید با او تماس بگیرید توییتr، اینستاگرام و کلیپ های دیگر از کارهای او را در وب سایتش ببینید.

منبع

LenoraDameStudio چینی گره فورچون منگوله

منگوله فورچون گره چینی

PaperlovecraftHK 2 فانوس چینی
اعتبار: Etsy

dylangriffn سال 2022 سال دیوار ببر
اعتبار: Etsy

Betterdecor شمش طلا

شمش طلا

گره چینی یک قطعه تزئینی رایج است که شامل یک رشته طناب است که به شکلی متمایز گره می خورد تا نشان دهنده وحدت و خوشبختی باشد.

آیتم های زودیاک

ارکیده سفید آستانه
اعتبار: The Sill

به هر حال قصد دارید تعطیلات را جشن بگیرید – چه میزبان مهمانی با مهمانان واکسینه شده باشید یا در شهر بیرون بروید، روحیه بگیرید و با این تزئینات زیبا و سرگرم کننده به استقبال سال نو قمری بروید.

شمش طلا

کاغذ ساختمانی Sunworks Sunworks

کاغذ ساختمانی SunWorks

کسانی که جشن می گیرند اغلب طرح ها را به کاغذ قرمز می برند و روی درها و پنجره ها می چسبانند. ساده و ارزان!

دکور دیوار

LenoraDameStudio چینی گره فورچون منگوله

سال نو قمری گاهی اوقات با زودیاک چینی همراه است که بر اساس چرخش سالانه 12 حیوان است. 2022، اگر کنجکاو هستید، سال ببر است.