تزیینات سال نو چینی 2022 — 7 ایده برای سال نو قمری

Betterdecor شمش طلا

شمش طلا

برای آوردن سال جدید، شهرها و خانواده ها در سراسر جهان رژه برپا می کنند، جشن می گیرند، و خانه هایشان را تزئین می کنند تا مژده بدهند. تمیز کردن خانه – به صورت استعاری و تحت اللفظی – برای سال نو قمری نیز بسیار بزرگ است، به همین دلیل است که هر خانواده تمایل دارد برای تزئین تعطیلات بیشتر تلاش کند.

کسانی که جشن می گیرند اغلب طرح ها را به کاغذ قرمز می برند و روی درها و پنجره ها می چسبانند. ساده و ارزان!

دکور دیوار

Betterdecor شمش طلا
اعتبار: آمازون

مردم معمولاً فانوس های قرمز (بیضی شکل با منگوله های طلایی تزئینی) را با سال نو قمری به عنوان راهی برای نماد نور سال آینده مرتبط می دانند. برخی از آنها را می توانید در داخل خانه آویزان کنید، با استفاده از رشته ای، و برخی دیگر با کمک مقداری هوای گرم در فضای باز شناور شوید.

گل آرایی

گره چینی یک قطعه تزئینی رایج است که شامل یک رشته طناب است که به شکلی متمایز گره می خورد تا نشان دهنده وحدت و خوشبختی باشد.

آیتم های زودیاک

سارا لی مشارکت کننده سیاسی Cosmopolitan است. می توانید با او تماس بگیرید توییتr، اینستاگرام و کلیپ های دیگر از کارهای او را در وب سایتش ببینید.

منبع

کاغذ ساختمانی Sunworks Sunworks

کاغذ ساختمانی SunWorks

ارکیده سفید آستانه

ارکیده سفید

PaperlovecraftHK 2 فانوس چینی
اعتبار: Etsy

شمش های طلا را بیاورید! اگر می خواهید بسیاری از موارد را نشان دهید چاچینگ در زندگی شما به مقدار زیادی از این چیزهای طلای کوچک نیاز خواهید داشت. یک دسته از آنها را در ظرفی بریزید و آنها را به نمایش بگذارند. به امید اینکه آینده شما پر از مولا باشد!

فانوس قرمز

ارکیده سفید آستانه
اعتبار: The Sill

کاغذ ساختمانی Sunworks Sunworks

dylangriffn سال 2022 سال دیوار ببر

سال 2022 سال دیوار ببر

LenoraDameStudio چینی گره فورچون منگوله

منگوله فورچون گره چینی

اگر نمی دانستید: در فرهنگ های شرقی، نه فقط چینی ها، سال جدید بر اساس تقویم قمری (هر سال تغییر می کند) به طور رسمی از روز سه شنبه اول فوریه آغاز می شود. سال نو قمری که از آن به عنوان سال نو قمری یاد می شود، آغاز یک جشن چند روزه (با تعداد زیادی غذای نمادین و خوشمزه) است تا برای 365 روز آینده به رفاه و شانس دعوت شود.

اکنون 30 درصد تخفیف

اعتبار: Etsy

سال نو قمری گاهی اوقات با زودیاک چینی همراه است که بر اساس چرخش سالانه 12 حیوان است. 2022، اگر کنجکاو هستید، سال ببر است.