تزئینات کریسمس کارداشیان: بررسی کامل و صادقانه

او ثروتمند است، بنابراین یک درخت بزرگ خرید تا در خانه بزرگش بگذارد. او افرادی را استخدام کرد تا آن را با چراغ ها و زیورآلات سنتی درخشان آویزان کنند. به نظر می رسد بچه ها از دیدن آن لذت می برند. بیشتر از این چه می‌خواهیم؟ هیچ چی. کار عالی کایلی

منبع

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، بنیانگذار Skims که اخیراً طلاق گرفته است، ده ها درخت کاج (زنده؟ TBD) را به بیرون حمام در خانه موزه مانند خود پیوند زده است. این به نوعی باعث می شود ما احساس تنهایی کنیم؟ آنها شبیه‌سازی درخت‌های کریسمس هستند، نه تزئینی برای همسایه‌ها مانند چراغ‌های معمولی در فضای باز و نه مکانی برای قرار دادن هدایا مانند یک درخت داخلی. آنها فقط … آنجا نشسته اند. خیره شدن. در انتظار. تماشا کردن.

او به طور کامل نشان نداده است که چگونه خانه خود را تزئین می کند، اما در یک استوری اینستاگرام که در اینجا می توانید ببینید، او یک درخت بزرگ سفید در اتاق غذاخوری خود دارد. ما برخی از زیور آلات را برای تکمیل ظاهر ترجیح می دهیم، اما این کاملا قابل قبول است.

اینستاگرام/@simonhuck

در ادامه بخوانید تا متوجه شوید، زیرا همه درختان کریسمس آنها را به طور کامل تشریح و رتبه بندی می کنیم.

اینستاگرام: @kimkardashian

تعطیلات زمانی برای با هم بودن، عشق و خانواده است. و به نظر می رسد نمایش های خودنمایی از ثروت. برای کارداشیان ها و جنرها، حرکت قدرت خیلی قبل از باز شدن هدایا، زمانی که املاک گسترده خود را برای فصل تزئین می کنند، آغاز می شود. اما همه دکورها یکسان ایجاد نمی شوند. در حالی که منابع خانواده می تواند نمایش های واقعاً خیره کننده و هنری ایجاد کند، آنها همچنین می توانند بودجه…جالب هست تاسیسات پس چه کسی در نبرد برای جشن ترین جشن امسال پیروز شد؟

#کراویس با درختان سرپوشیده زیادش قرمز شد. در نگاه اول، این فقط یکی دیگر از تزیینات #زیبایی است که بیشتر برای اینستاگرام طراحی شده است تا لذت کودکان، اما حالا که به آن فکر می کنیم… واقعاً به فروشگاه Mall Goth TradCath خود متمایل شدند و به نظر می رسد این راهی عالی برای ترکیب همه آن عناصر است. آن‌ها برای دکور سنتی بسیار تند هستند، اما برای رد شدن از تعطیلات بسیار متعهد هستند، بنابراین دکوراسیونی پیدا کردند که برای آنها مناسب باشد. و به نظر می رسد که آنها یک درخت سبز استاندارد نیز دارند – تکیه گاه عالی برای ژست گرفتن با بابانوئل در لباس ناگلیژ. تایید شده.