تریلر Selena Gomez: My Mind & Me بینش خامی را در مورد زندگی خصوصی ستاره به اشتراک می گذارد

طرفداران گومز نیز مشتاق هستند که درباره زندگی این ستاره بیشتر بدانند و با آغوش باز از دکتر جدید او استقبال می کنند. یک نفر می گوید: «فقط گریه کردن با اولین تریلر #mymindandme Selena در این مستند آنقدر صمیمانه خواهد بود که در نهایت متوجه می شویم که او چه چیزی را پشت سر گذاشته است. نوشت.

منبع

هنگامی که این فیلم برای اولین بار در 8 سپتامبر معرفی شد، Apple TV+ به طعنه گفت: «سلنا گومز پس از سال‌ها حضور در کانون توجه، به ستاره‌ای غیرقابل تصور دست یافت. اما درست زمانی که او به یک قله جدید می رسد، یک چرخش غیرمنتظره او را به تاریکی می کشاند. این مستند منحصر به فرد خام و صمیمی سفر شش ساله او را در نوری جدید در بر می گیرد.

محتوای توییتر

در خلاصه داستان کوتاه این مستند که به کارگردانی و تهیه کنندگی الک کشیشیان کارگردان این فیلم تحسین شده توسط منتقدین ساخته شده است، آمده است: «یک کار شش ساله عشق، یک پیشرفت، هر نفس». مدونا: حقیقت یا جرات.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در تریلر رسمی 30 ثانیه ای فیلم موردانتظار اپل اورجینال، که در 4 نوامبر در سرویس استریم پخش خواهد شد، مونتاژی از کلیپ های کوتاه این ستاره کودک 30 ساله را نشان می دهد که در حالی که زندگی را به عنوان یک نفر می گذراند، گریه می کند. از شناخته شده ترین زنان جهان

سلنا گومز: ذهن من و من مستند جدید این ستاره است که به زودی در Apple TV+ نمایش داده می شود و قرار است بینشی خام و آسیب پذیر را از دنیای خصوصی او ارائه دهد.

این مستند شش سال از زندگی گومز را در بر می گیرد – دوره ای که در آن او یک جدایی بسیار عمومی از خواننده جاستین بیبر را تحمل کرد، به دلیل بیماری لوپوس تحت پیوند کلیه قرار گرفت و به صراحت در مورد مبارزه خود با سلامت روان صحبت کرد. به عنوان کسی که 210 میلیون تک آهنگ در سراسر جهان فروخته است و تحسین منتقدان را برای سریال خود به دست آورده است فقط قتل در ساختمان، سفر او به عنوان یک سوپراستار خوانندگی و بازیگری نیز در طول سال ها دنبال می شود.