تریلر هری و مگان گوش درباره اولین رقص عروسی در جلد دوم

این سریال با نظرات دوستان و خانواده، که اکثر آنها قبلاً هرگز به طور علنی در مورد آنچه شاهد بوده اند صحبت نکرده اند، و مورخانی که وضعیت امروز مشترک المنافع بریتانیا و رابطه خانواده سلطنتی با مطبوعات را مورد بحث قرار می دهند، چیزی بیش از روشن کردن عشق یک زوج است. نتفلیکس درباره این سریال گفت: داستان، تصویری از دنیای ما و نحوه رفتار ما با یکدیگر ترسیم می کند.منبع

یکی از منابع حاضر در این مراسم در آن زمان گفت: “این یک مهمانی رقص بزرگ بود، همه رها می‌شدند و خوشحال می‌شدند.”

خود عروسی در کلیسای سنت جورج قلعه ویندزور 600 مهمان داشت و میلیون ها نفر این مراسم را به صورت زنده تماشا کردند. این رقص در پذیرایی صمیمی تر برگزار شد و تنها 200 نفر در آن شرکت کردند. بازیگر ادریس البا دی جی بود، بنابراین موسیقی بدون شک تنها چیزی بود که مگان امیدوار بود.

آنها افزودند: «سخنرانی ها هم تاثیرگذار و هم خنده دار بود. شخصیت هری و مگان واقعاً درخشید.»

جلد اول از مجموعه مستندهای مگان مارکل و شاهزاده هری نتفلیکس، هری و مگان، در حال حاضر سر و صدا ایجاد کرده است و هنوز چیزهای بیشتری باقی مانده است. جلد دوم در 15 دسامبر منتشر می شود و سایت استریم اطمینان می دهد که مردم با تیزرهای سرگرم کننده بیشتری هماهنگ می شوند.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این بازیگر سابق 41 ساله ظاهراً در به خاطر سپردن نام آهنگی که برای اولین بار با آن رقصیدند مشکل دارد و می گوید که همیشه آن را “اشتباه” می کند.

او به یاد آورد: “خیلی سرگرم کننده بود.” «فقط مثل گردباد می چرخد. خیلی عالی بود.”

معلوم شد که این آهنگ متعلق به ویلسون پیکت است که آهنگ “سرزمین 1000 رقص” را می خواند که در تریلر عکس های رقص پذیرایی آنها پخش می شود. در عکس ها، مگان لباس نمادین خود استلا مک کارتنی را پوشیده و با خوشحالی لبخند می زند.

طی چند سال، دوک و دوشس وظایف خود را به عنوان اعضای شاغل خانواده سلطنتی ترک خواهند کرد و برای بزرگ کردن دو فرزند خود، آرچی و لیلیبت، به ایالات متحده نقل مکان خواهند کرد. این تصمیم بحث برانگیز تنها یکی از موضوعات متعددی است که در مستندات پوشش داده شده است، که نگاهی صمیمی به زندگی آنها دارد.

در کلیپی که در روز شنبه 10 دسامبر منتشر شد، این زوج جزئیات خصوصی روز عروسی خود را به اشتراک می گذارند. این زوج در 19 می 2018 ازدواج کردند. در ابتدا، دوشس سارابطه می‌گوید: «من واقعاً می‌خواستم موسیقی سرگرم‌کننده باشد. حتی اولین رقص ما.»