تریلر فیلم کریسمس نتفلیکس لیندسی لوهان به تازگی منتشر شد و کاملاً درست است

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

من نمی‌توانم برای دخترمان لیندز، آخرین دختر آسیب دیده از دنیا که دوباره به حرفه خود بازگردد، خوشحال باشم. از آنجایی که همه چیز به غیر از نقشه سقوط کرده است، احیای لوهان یک حماسه بالا و پایین بوده است که شامل یک حمله کوتاه مدت به تلویزیون واقعیت و همچنین اخیراً یک پادکست است (اکنون همه افراد مشهور طبق قانون ملزم به شروع یک پادکست هستند. ) تماس گرفت Lohdown با لیندسی لوهان.

شما را نمی‌دانم، اما تمام چیزی که برای کریسمس امسال می‌خواهم، لیندسی لوهان است که در نقش یک وارث مبتلا به فراموشی بازی می‌کند که به یک شهر کوچک رها می‌شود و باید یاد بگیرد که چگونه برای اولین بار تخت خواب درست کند. تریلر کامل رام کام کریسمس آینده لوهان را در نتفلیکس وارد کنید. افتادن برای کریسمس.

لوهان توضیح داد: «این یک کمدی رمانتیک با طراوت و دلچسب است افتادن برای کریسمس در یک مصاحبه Tudum (از طریق HuffPo). “دلم برای ساخت این نوع فیلم ها تنگ شده است.” راحت است، زیرا بقیه ما دلتنگ دیدن او در آنها هستیم. لیندسی لوهان قبلاً برای دومین رام کام با نتفلیکس قرارداد بسته است. آرزوی ایرلندی، پس شاید بازگشت او بالاخره جای خود را پیدا کرده باشد.
منبع

به نظر می رسد پیش فرض فیلم دقیقاً همان چیزی است که انتظار دارید، عنوان خنده دار و همه چیز. لوهان سیرا بلمونت، دختر یک غول‌باز خیالی هتل است که در میانه یک سفر اسکی خواستگاری از کنار کوه می‌افتد و با فراموشی از خواب بیدار می‌شود. او توسط یک محلی خوش تیپ و نمکی و یک دختر کوچک که به نظر می رسد دختر او باشد، جذب می شود. به طور خلاصه، یک نمونه اساسی از این ژانر، که توانایی لوهان را در اجرای همزمان کمدی دلچسب و دلچسب نشان می دهد.