تریسی الیس راس در تعطیلات جامائیکا با یک بیکینی گلدار بدون آرایش رفت.

راس در روز سه‌شنبه ۲۰ دسامبر، پست دیگری را با همان لباس به اشتراک گذاشت و این بار ویدیویی از خودش در همان مکان است که هنگام رفتن به آب برای اولین بار کمی ترسیده است. “این قرار بود اولین ویدیوی دیپ کلیپ باشد، اما شروع به پخش “فیلم ترسناک” کرد و من گیج شدم.

محتوای اینستاگرام

دوستان مشهور راس از جمله گابریل یونیون، ناتاشا لیون و کیت هادسون در نظرات از این ظاهر تعریف کردند. لیون نوشت: “Splish splash”، در حالی که هادسون اضافه کرد، “اوه چقدر دلم برای آن نقطه تنگ شده است!!! لذت بردن. بهترین مکان ❤️.”

برنامه های سفر در حال حاضر در ایالات متحده به لطف طوفان برف عظیمی که غرب میانه را درنوردیده است، دستخوش تغییراتی شده است، اما تریسی الیس راس درست به موقع برای فرار از مناطق گرمسیری فرار کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این مایل به سیاه ستاره در حال لذت بردن از گرمای جزیره جامائیکا است و برای اثبات این موضوع چند عکس بدون آرایش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. این هنرپیشه 50 ساله و نماد استایل، عکس‌هایی از خود با پوشیدن بیکینی رشته‌ای گلدار هنگام بالا رفتن از بدنه‌ای آبی که با شاخ و برگ‌های استوایی احاطه شده بود به اشتراک گذاشت. او پست شبکه را با شکلک پرچم جامائیکا شرح داد.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.