ترندهای کوتاه کردن مو: برش فریم، جذاب ترین مدل موی زوم است

اینستاگرام: @marcmena، Pascal Le Segretain/Getty Images

وقتی مادلین متوجه شدم [Petsch] در حال فیلمبرداری بود ریوردیلمارک منا، آرایشگر مشهور، که این اصطلاح را ابداع کرده است، می گوید، موهای او بسیار بلند بود-چند فریم هایی وجود داشت که در آنها موها به حالت خود ادامه می دادند. زرق و برق از الهام در پشت برش. من متوجه شدم که در مورد بسیاری از بازیگران زن: موهای آنها به قدری بلند بود که مجبور شدند موهایشان را کنار بزنند تا کل موها را در فریم قرار دهند.

از برش‌های پروانه‌ای با بافت فوق‌العاده گرفته تا باب هوای ناسازگار با جاذبه، ترندهای مدل موی امروزی همگی داستانی مشابه دارند: حجم va-va-voom دوباره به سبک خود بازگشته است. و اکنون، یک نگاه جدید خود را به جنبش بیشتر است. برش فریم، که همانطور که از نامش پیداست، صورت را صاف و قاب می کند و در عین حال بافت، حجم و حرکت را به مو می بخشد. اما چیزی که واقعاً این سبک را متمایز می کند، دوستی دوربین Zoom آن است.

منا متوجه شد که همین معضل برای موهای غیر بازیگر در تماس‌های Zoom و Facetime نیز صدق می‌کند. از این رو: سلطنت جدید فریم در میان ترندهای مدل موی معاصر. منا می‌گوید: «مردم بیشتر و بیشتر زوم می‌کنند و فیس‌تیمینگ می‌کنند – این هرگز از بین نمی‌رود. و این برش چهره شما را در حالی که در این تماس‌ها هستید قاب می‌کند، بنابراین می‌توانید در دوربین احساس اطمینان کنید.»

به علاوه، مردم به سادگی از یکنواختی ناشی از داشتن موهای فوق العاده بلند خسته شده اند. وقتی موهای شما خیلی بلند است، امتحان کردن مدل موی مد روز ممکن است سخت باشد. او می‌گوید که انجام آن الهام‌گرفته از کیم کارداشیان در دهه 90 یا ظاهر سیندی کرافورد الهام گرفته از کیم کارداشیان سخت باشد.» او می‌گوید: «مردم شروع به کوتاه‌تر شدن و کوتاه‌تر شدن می‌کنند زیرا همه کاره‌تر است.»

A-listers در حال حاضر به مزایای گسترده این قاب دست یافته‌اند: Khloé Kardashian، Zendaya، Kaia Gerber، Mindy Kaling و Zoey Deutsch همگی در ماه‌های اخیر تغییرات ورزشی این قاب را مشاهده کرده‌اند. منا می‌افزاید: «فریم برای هر سن و هر رنگ مویی خوب است. به سبک

منبع