تراویس بارکر به کارداشیان‌ها اجازه می‌دهد از پیشنهاد او به کورتنی به یک شرط فیلمبرداری کنند

ظاهراً ایده کریس جنر بود که لحظه خاص فیلم را به دست آورد، اما تراویس می خواست تا آنجا که ممکن است همه چیز را صمیمی نگه دارد. خدمه فیلم در نهایت از دوربین های مخفی GoPro برای گرفتن عکس استفاده کردند.

پیشنهاد ساحلی در 17 اکتبر در یکی از نقاط مورد علاقه آنها رخ داد. یک منبع گفت: “پیشنهاد در ساحل هتل Rosewood Miramar Beach انجام شد، جایی که کورتنی و تراویس زمان زیادی را با هم گذرانده اند و مکانی بسیار ویژه و مقدس برای آنها محسوب می شود.” سرگرمی امشب به هنگام. کیم کارداشیان وست بعداً در توییتر ویدیویی اسلوموشن از جشن نامزدی این زوج را به اشتراک گذاشت. نوشتن، “کراویس برای همیشه.”

این زوج در نهایت سه بار بین یک عروسی تمرینی در وگاس در ماه آوریل، مراسم قانونی دادگاهشان در ماه مه، و جشن ایتالیایی مجللشان در اواخر ماه، ازدواج کردند.

محتوای اینستاگرام

در مصاحبه جدید با GQ، درامر Blink-182 فاش کرد که وقتی موافقت کرد یک شرط غیرقابل مذاکره داشته است. کارداشیان ها تراویس به نشریه گفت: “من نمی توانم یک دوربین ببینم و کورتنی نمی تواند یک دوربین را ببیند.”

در نهایت، تراویس بارکر در حال حاضر تجربه بهتری با تلویزیون واقعیت دارد نسبت به زمان فیلمبرداری MTV. با بارکرها آشنا شوید با همسر سابق شانا لین موکلر، که از سال 2005 تا 2006 پخش شد. مردم بودند زندگی در خانه مناو به GQ گفت. “این دیوانه کننده بود، می دانید. و واقعاً برای من نبود، در آن سطح – خیلی زیاد بود.»

با کورتنی، همه چیز بسیار راحت تر است. او گفت: “تنها زمانی که واقعاً با کورت فیلم می‌گیرم، زمانی است که او از من می‌خواهد، و من فقط برای برخی از آن‌ها حاضرم. “،” و من می گویم، “باشه، باحال” – این تغییری در نحوه رفتار من یا لباس پوشیدن من ایجاد نمی کند، می دانید منظورم چیست؟”

منبع

تراویس بارکر به نمایندگی از همسر کنونی خود کورتنی کارداشیان پای خود را به زمین گذاشت.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.