تخفیف های جمعه سیاه RevitaLash 2022: RevitaBrow، سرم RevitaLash

در حالی که خریداران می‌توانند محصولات را به صورت انتخابی انتخاب و انتخاب کنند، مجموعه‌ها و بسته‌های هدیه نسخه محدود نیز واجد شرایط تخفیف هستند. (گاهی اوقات بیشتر واقعاً بیشتر است.) اگر به دنبال یک کیت کامل ابرو هستید، مجموعه Celebrating Fan Favorites شامل نرم کننده RevitaBrow، ژل ابروی Hi-Def و مجموعه ریمل حجم دهنده دو سر است. کسانی که به دنبال درمان مژه و ابرو هستند از این که بدانند ماسک مژه و ابرو نیز بخشی از این معامله است، خوشحال خواهند شد. و اگر کنجکاو هستید که محصولات موی جدیدتر RevitaLash را امتحان کنید، شامپوی حجم دهنده، نرم کننده و موس سه گانه نیز در دسترس است.

هر روز نیست که یک محصول زیبایی مورد تایید مگان مارکل علامت گذاری می شود، اما اتفاقاً سرم مژه مارکل برای رویداد جمعه سیاه RevitaLash تخفیف داده می شود. آخر هفته طولانی هنوز چند روزی باقی مانده است، اما به جای اینکه منتظر بمانید تا سرم را بگیرید، می توانید با خرید از فروش RevitaLash در همین لحظه، از انبوه مردم پیشی بگیرید.

آیا به دنبال فروش های ضروری بیشتر در زمینه مد، زیبایی، خانه و موارد دیگر هستید؟ ویرایش کامل ما را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022. به ما اعتماد کنید، نمی خواهید تخفیف های امسال را از دست بدهید.

تخفیف های جمعه سیاه RevitaLash 2022منبع

با این تخفیف‌ها، ما تعجب نمی‌کنیم که تقریباً همه محصولات مژه و ابرو تا 30 نوامبر به فروش می‌رسند، بنابراین با شش انتخابی که در زیر نمی‌توان از آن غافل شد، از تخفیفات جهشی برخوردار شوید.

از 20 نوامبر تا 30 نوامبر، طرفداران RevitaLash می توانند تا 30٪ در سراسر سایت، از طریق یک سیستم فروش طبقه ای، صرفه جویی کنند. در اینجا نحوه کار تبلیغی آمده است:

  • 20% تخفیف 95 دلار و بالاتر با کد HOLIDAY20
  • 25٪ تخفیف 200 دلار + با کد HOLIDAY25
  • 30٪ تخفیف 400 دلار + با کد HOLIDAY30