تخفیف‌های جمعه سیاه Kindle که عاشقان کتاب باید در سال 2022 خرید کنند

اگرچه نفوذ آمازون بر صنعت نشر و کتابفروشی های محلی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، Kindle کمی متفاوت است. باریک، قابل حمل و استفاده ساده، به همین دلیل است که در سال گذشته بیشتر از سال‌های گذشته کتاب خوانده‌ام.

که آن را به ویژه برای سفر ایده آل می کند. (من باید یک شارژر جداگانه برای آن ببندم، اما این شارژر برای هدفون های حذف نویز من یکسان است – باز هم در اینجا درونگرا – بنابراین بیش از حد احساس نمی شود.) اینکه بتوانم Kindle خود را به همه جا ببرم واقعاً تأثیرگذار بوده است. از آنجایی که من دوست دارم خودم سفر کنم و بنابراین زمان زیادی را تنها می گذرانم. اگر من کیندلم را همراه نداشتم، می‌توانست به نوعی خطرناک باشد.

ظاهر شدن در کنار یک ناهار سبکمنبع

مزیت اصلی آمازون کیندل در اینجا نهفته است: عرض آن نصف عرض جلد شومیز متوسط ​​است. این بدان معناست که من می توانم آن را در بیشتر کیف هایم قرار دهم، خواه در کیف دستی کنار لپ تاپم باشد یا داخل یک کیف شانه ای طراحی شده قرار دهم. (آیا آن را به بوتیک آوردم تا از جا افتادن آن مطمئن شوم؟ Ab-so-lute-ly.)

خبر عالی! تقریباً همه کیندل‌های آمازون در حال حاضر به عنوان بخشی از سیل زودهنگام تخفیف دارند معاملات جمعه سیاه آمازون. بنابراین اگر به دنبال بهترین تخفیف‌های Cyber ​​Week Kindle هستید، اکنون زمان آن است که به سراغ مدل‌های پرفروشی مانند سفید کاغذی، واحه، یا نسخه Paperwhite Kids. (آنها آن را می سازند بهترین هدایای تعطیلات برای همه و هر کسی در لیست شما.)

پس از اتمام افزودن آنها به سبد خرید، مطمئن شوید که موارد بیشتری را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه 2022، شامل معاملات زیبایی جمعه سیاه، معاملات تشک جمعه سیاه، و معاملات اسباب بازی های جنسی جمعه سیاه. خرید خوبی داشته باشید!

مطمئناً، کیندل جای یک جلد شومیز را نمی گیرد و هرگز نخواهد گرفت – و در یک دنیای عالی، من قفسه های کتاب داخلی را برای مجموعه کتاب های در حال رشد خود خواهم داشت. با این حال، در دنیای واقعی، من یک آپارتمان استودیویی را با شوهرش به اشتراک می‌گذارم و با کتاب‌هایی که به‌طور نامطمئن روی هم چیده شده‌اند کار می‌کنم که بیشتر متراژ را در خود جای داده است.

در حالی که دوستداران سرسخت کتاب ممکن است در آمازون کیندل نظر خود را جلب کنند، من نمی توانم بدون کتابخوان الکترونیکی داخلی این غول خرده فروشی زندگی کنم. و من به طور کلی خودم را در میان افراد بدحجابی به حساب می‌آورم – هشت سال متوالی به عنوان Class Bookworm انتخاب شدم، در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و در کلاس شعر سال دوم عاشق چهره بزرگ میدوسترن شوهرم شدم. من هم مانند بسیاری از افراد درونگرا که از صحبت کردن با مردم متنفرند، تمام آرامش خود را در کتابها می یابم.