تخته غذای آسان برای مهمانی 2022 – دستور غذا و نکات


اگر اهل غذا خوردن هستید و به همه چیزهایی که میل کنید میل دارید، به احتمال زیاد نام ماریسا مولن را شنیده اید. شاید بیشتر با نام @ThatCheesePlate در اینستاگرام شناخته شود، این طراح غذا و سازنده محتوا در بروکلین، امپراتوری ساخته است که به دنبال‌کنندگانش یاد می‌دهد چگونه تخته‌های خوراکی با استروئید بسازند.

اولین کتاب او، آن بشقاب پنیر زندگی شما را تغییر خواهد داد، به سرعت به یکی از پرفروش ترین ها تبدیل شد و به میزبانان در سراسر جهان آموزش داد که چگونه یک تخته چرا را کاملاً *له کنند* و مهمانان خود را به طرز دیوانه کننده ای تحت تأثیر قرار دهند. به همین دلیل است که وقتی به دنبال نکاتی در مورد نحوه درست کردن تخته پنیر برای پایان دادن به همه تخته های پنیر برای ~راهنمای غذای مهمانی ما~ بودیم، دقیقاً می دانستیم که از چه کسی بپرسیم (که می توانید در شماره دسامبر ما با Quinta Brunson روی جلد آن بیابید! )

آن بشقاب پنیر زندگی شما را تغییر خواهد داد اثر ماریسا مولن

آن بشقاب پنیر زندگی شما را تغییر خواهد داد اثر ماریسا مولن

آن بشقاب پنیر زندگی شما را تغییر خواهد داد اثر ماریسا مولن
اعتبار: آمازون

بشقاب تلمبه‌شده‌ای که اینجا می‌بینید، در واقع زاییده فکر مولن است که بهترین‌ها را ترسیم کرده است. هیئت مدیره همیشه. فقط برای ما (ما شما را دوست داریم، M!) با آن، او 10 بهترین نکته خود را برای تکمیل هنر پخت و پز به اشتراک گذاشت. شما می خواهید تک تک آنها را بخوانید. و سپس می خواهید یک تخته برش بگیرید.

اولین چیز اول است… لیست خرید شما (اگر می خواهید تابلوی دقیقی را که در زیر می بینید تهیه کنید):

 • پنیرها: پنیر بز نرم رسیده، پکورینو ترافل، بری، شوید هاوارتی
 • گوشت: سالامی پیکانته، سالامی جنوا
 • تولید کردن: تمشک، انجیر خشک، زغال اخته خشک، انگور سبز، زیتون کاستلوترانو
 • کروچیدن: کراکر میوه و آجیل، کراکر نان تخت، آجیل قندی، بادام مارکونا، کلوچه های نان کوتاه
 • DIPS: شانه عسل
 • چاشنی زدن: رزماری تازه
پنیر ماریسا مولن

کودی گیلفویل

در حال حاضر … نکات ماریسا برای تسلط بر غذاخوری:

 1. شاهکار خود را روی یک پایه محکم بسازید. از بشقاب ها یا تخته هایی با لبه های کوچک در اطراف لبه استفاده کنید تا وسایل هنگام حمل و نقل غلت نخورند.
 2. از روش Cheese by Numbers او برای ساخت تخته خود استفاده کنید. مراحل به شرح زیر است: (1) پنیر، (2) گوشت، (3) محصول، (4) کرانچ، (5) دیپ و (6) تزئین.
 3. 3 تا 5 پنیر را انتخاب کنید. شیرهای مختلف (گاو، گوسفند، بز) و بافت (سخت، نرم، شکوفه) را هدف قرار دهید. پنیرها را قبل از سرو به مدت 45 دقیقه بیرون نگه دارید – این کار باعث ایجاد تفاوت در بافت و طعم می شود.
 4. از یک کاتر کوکی برای نمایش پنیرهای نیمه نرم به شکل های سرگرم کننده استفاده کنید، مانند شوید ستاره ای شکل هاوارتی در اینجا.
 5. برای درست کردن این شکلک آتشین بری بروله، روی یک بری گرد را ببرید، با یک قاشق غذاخوری شکر بپوشانید و از مشعل استفاده کنید تا قهوه ای شود. (همچنین می توانید به مدت 2 تا 3 دقیقه در فر با حرارت زیاد بپزید.)
 6. “رودخانه سالامی” کلاسیک را با دوبار تا کردن برش ها از وسط و قرار دادن نقاط پایین در دهانه های بالای برش های جلوی آنها ایجاد کنید.
 7. برای ~ مقاصد جفت شدن طعم~ یک دیپ اضافه کنید. به عنوان مثال، چیزی شیرین مانند لانه زنبوری می تواند شدت پنیر آبی را کاهش دهد.
 8. برای شروع میهمانان، چند کراکر روی تخته قرار دهید، اما همیشه یک بشقاب کراکر در کنار آن سرو کنید تا به راحتی دوباره پر شود.
 9. فراموش نکنید که برای فضای سبز تزئین کنید! فکر کنید: گیاهان تازه معطر مانند رزماری و آویشن.
 10. یک دسته گل یا مجموعه ای از کتانی بخرید که با رنگ های روی تخته مطابقت داشته باشد تا واقعاً منظره میز شما را به هم گره بزنید.
پیش نمایش پنج مرحله برای ساختن تخته دسر قاتل | جهان شهری

اشکال غذاخوری را گرفتید؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم. خوشبختانه، کتاب آتی مولن، که بشقاب پنیر می‌خواهد مهمانی کند – که قرار است در 11 آوریل 2023 منتشر شود – اطلاعات بیشتری از این موضوع دارد.

منبع