تجزیه و تحلیل زبان بدن شاهزاده هری در تریلر «هری و مگان».

نتفلیکس

جودی توضیح می دهد: “پوشاندن دهان برای پنهان کردن آن هنگام صحبت کردن، اغلب نشان می دهد که در مورد کلمات خود مطمئن نیستید و گذاشتن آنها در دهان به این معنی است که چیزی را می گویید که در مورد اشتراک گذاری آن ناراحت هستید یا مطمئن نیستید.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

جودی می‌گوید: در نهایت، آخرین لحظه زبان بدن هری ↑ «به نظر می‌رسد که برای مبارزه آماده شود»، و افزود: «وقتی می‌گوید «ارزش جنگیدن را دارد»، شانه‌هایش را می‌چرخاند یا تکان می‌دهد که انگار در حال آماده شدن برای یک مبارزه واقعی است. ”

شاهزاده هری

شاهزاده هری

شاهزاده هری

نتفلیکس

جودی می گوید: «ما زبان بدن هری را در پنج حالت متفاوت و ظاهرا متضاد در این تریلر کوتاه می بینیم. خورشید. «اول ما حالت قدرت را داریم. هری ژست قدرت یک فرد تجاری کلاسیک را اتخاذ می کند و می گوید: “من در تعجبم که اگر زمانی که بیرون نمی آمدیم، چه اتفاقی می افتاد.” آرنج‌هایش روی بازوهای صندلی‌اش قرار دارد و دست‌هایش به آرامی در جلوی چانه‌اش به هم متصل شده‌اند تا مراسم پل زدن را ایجاد کنند، جایی که پایین بازوها و دست‌هایش شکل پل را تشکیل می‌دهند.»

بعداً هری را می‌بینیم که در پروازش به خارج از بریتانیا پوزخند می‌زند (که کاملاً توضیحی است)، و وقتی می‌بینیم که او در حال مصاحبه درباره رفتن به فصل بعدی زندگی او و مگان است.

نتفلیکس

انگشتان او در این پل یک حرکت مترونومیک مطمئن با ضربه زدن آرام انجام می دهند. جودی می افزاید: «همه اینها این تصور را ایجاد می کند که فردی با موقعیت بالا وضعیت را ارزیابی می کند. شست های او در این گیره سبک فرو رفته است، که یکی دیگر از ژست های قدرت/وضعیت است. چانه‌اش کمی بالا رفته و به نظر می‌رسد که پلک زدن طولانی‌ای انجام می‌دهد. این باعث می شود او معتبر به نظر برسد.»

لعنتی، اگر کارشناسان زبان بدن از یک تریلر 1.23 ثانیه ای اینقدر دریافت کنند، من واقعاً برای اتفاقی که در سه قسمت بعدی در روز پنجشنبه رخ خواهد داد، آماده نیستم.منبع

اول از همه، یک لحظه برای تماشای تریلر وقت بگذارید تا همه در یک صفحه باشیم:

شاهزاده هری

متخصصان زبان بدن، مونتاژ کنید! تریلر جدیدی از فیلم مستند شاهزاده هری و مگان مارکل منتشر شد و این یک سطح بسیار دراماتیک است. و این شامل صحبت هری در مورد تصمیم خود برای فاصله گرفتن از خانواده سلطنتی است – بنابراین، طبیعتا، زمان خواندن به زبان بدن او فرا رسیده است. و ارتعاشات… ناراحت کننده هستند.

کی، باحال، حالا بیایید توجه خود را به جودی جیمز متخصص زبان بدن معطوف کنیم که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

جودی می‌گوید: «او با یک کج سر نشان داده می‌شود، که نشان‌دهنده میل به دوست‌داشتن است، و او از یک حرکت انباشته با دو دست پرتاب شده به سمت چپ برای تقلید کردن یا نشان دادن برخی جابه‌جایی چیزها به گذشته خود استفاده می‌کند. دلیل کلیدی برای ادامه ندادن به زندگی جدیدش: «برای اینکه بتوانیم به فصل دوم خود برویم، باید فصل اول خود را به پایان برسانیم. او در گذشته زمانی که درباره ویلیام صحبت می‌کرد، از فشار دادن دست‌هایش به سمت چپ استفاده می‌کرد.

با این حال، هری سپس با گفتن «من گفتم باید از اینجا برویم» به یک «ژست کمتر مطمئن» تغییر می‌کند و جودی خاطرنشان می‌کند که «زبان بدنش ناسازگار به نظر می‌رسد».