تجربه من در Nike Run Camp 2023

Hanna Flanagan یکی از ویراستارهای خرید در Cosmopolitan است که توصیه‌های خود را برای هر چیزی از جین و کرم دور چشم گرفته تا لیوان قهوه و ملحفه‌های ابریشمی به اشتراک می‌گذارد. قبل از پیوستن جهان شهری، او محتوای مد، زیبایی و سبک زندگی را در آن نوشت مردم (بنابراین، بله، او اساساً در این مرحله یک تستر محصول حرفه ای است). او را در اینستاگرام دنبال کنید تا عکس های Timothée Chalamet و عکس های آینه #OOTD را دنبال کنید.

منبع

هشدار محرک: این مقاله به بحث در مورد اختلالات خوردن می پردازد.


برای شروع سفر، در مکان زیبای نایک در Upper East Side در شهر نیویورک ملاقات کردیم تا جدیدترین و بهترین وسایل دویدن این برند را بخریم (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). سپس برای چند روز آینده با اتوبوس به مقصد رسیدیم: مزارع گل‌های وحشی در دره هادسون، نیویورک.

اکنون 28 درصد تخفیف

شلوار ساق بلند کمر بلند Zenvy Gentle-Support
شلوار ساق بلند کمر بلند Nike Zenvy Gentle-Support
React Infinity 3 Premium Road Running Shoes
کفش‌های دویدن جاده ممتاز Nike React Infinity 3
ژاکت بارانی قابل بسته بندی
کت بارانی نایک پکیبل
One Dri-FIT Mid-Rise 3" شورت با خط کوتاه
شورت کوتاه 3 اینچی Nike One Dri-FIT Mid-Rise
ژاکت لوکس یوگا Dri-FIT
ژاکت لوکس نایک یوگا دری فیت

برای من، فضل دادن به خودم به معنای *به تدریج* سهولت در تمرین است. من هر روز برای خودم ظاهر می شوم، مهم نیست در محل کار یا زندگی شخصی من چه می گذرد. در روزهای بدی که بدنم درد می کند، سرعتم را کم می کنم یا به سادگی راه می روم. در روزهای خوبی که احساس می کنم قوی هستم، در برابر اصرار زیاده روی می کنم. من سعی می کنم از هر تمرینی که انجام می شود حداقل یک نکته مثبت پیدا کنم نه حول سرعت من می چرخد ​​(من دیگر به ندرت حتی اپل واچ خود را می پوشم!). من سعی نمی‌کنم در طول دویدن‌هایم به منطقه‌ای بروم یا “فقط آن را به پایان برسانم” – چه 20 دقیقه یا دو ساعت وقت داشته باشم، تلاش می‌کنم در آن حضور داشته باشم. و مهمتر از همه، به انتقاد و خودگویی منفی پایان دادم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا به یاد بیاورم که راحت گرفتن اشکالی ندارد – و اجازه نمی‌دهم فرهنگ فرسودگی شغلی مرا متقاعد کند در غیر این صورت! اگر بدنم نمی‌خواهد بدود، پیاده‌روی می‌کنم، اگر باتری اجتماعی‌ام کم است، جمعه شب می‌مانم، اگر احساس می‌کنم سرم فشاری نیست، در محل کارم حد و مرز تعیین می‌کنم… فهرست ادامه دارد. مردم از آرامش خود محافظت کنید!

کارهای پایانی

زک هتریک

نایک: فرد گوریس و زک هتریک

لحظه آه ها

آن قطعه از بینش به خانه رسید. این دقیقاً همان چیزی است که سفر دویدن من شروع شد، به همین دلیل است که دویدن اغلب برای من یک کار طاقت فرسا یا کاری است که به اندازه کافی خوب انجام نمی دهم. سلام، آها لحظه! همانطور که مربی بنت می گوید: “اگر می توانید بدوید، می توانید پرواز کنید”، اما همانطور که من می گویم، “اگر از دویدن متنفرید، نمی توانید هیچ کدام را انجام دهید.”

استراحتگاه لوکس سلامتی توسط مزارع گل‌های وحشی، مناظر طبیعی، مسیرهای پیاده‌گردی و زمین‌های کشاورزی احاطه شده است که واقعاً تجربه‌ای کاملاً متحول کننده و بازسازی‌کننده را ایجاد می‌کند. به نظر می‌رسید که همه برای این فرآیند آماده بودند و آماده یادگیری بودند، به‌علاوه تیم، مربی نایک رانینگ جهانی (و یک سخنران انگیزشی در کلاس جهانی، IMO) کریس بنت را برای سواری همراه آورد. بنابراین، از همان ابتدا می‌توانستم بگویم که این سفر مطبوعاتی ویژه خواهد بود.

نایک کمپ

نایک: فرد گوریس و زک هتریک

مربی بنت در کمک به تغییر ذهنیت ها استاد است، بنابراین صحبت های برجسته او باعث شد تا در مورد آن فکر کنم. فرصت من برای استفاده از توصیه های او در اولین تمرین ما به دست آمد: یک دویدن هدایت شده 20 دقیقه ای (به روایت خود مربی بنت!) در برنامه Nike Run Club. صدا همه چیزهایی را که مربی بنت در مورد آسان گرفتن، حضور و احترام به بدن شما با ما به اشتراک گذاشته بود، تکرار کرد.

نایک کمپ

برای خرید قطعات مورد علاقه مطلق من به پیمایش ادامه دهید! از آنجا که ظاهر خوب، احساس خوب یک چیز واقعی است، و دویدن با لباسی که دوست دارید، تفاوت را در طرز فکر کلی شما ایجاد می کند.

سوتین ورزشی بدون بالش با ساپورت متوسط ​​Swoosh
سوتین ورزشی بدون بالش ساپورت متوسط ​​Nike Swoosh

خوب، اکنون به کالایی که قبلاً ذکر کردم برگردیم (نمی‌توانم درباره نایک بنویسم بدون اینکه برخی از محصولات را به اشتراک بگذارم!). به عنوان بخشی از سفر مطبوعاتی، ما باید جدیدترین و بهترین وسایل دویدن این برند را بخریم – از جمله سوتین های ورزشی عرق گیر، شلوارهای ساق سبک وزن که دارای جیب های مخفی راحت هستند، لباس های عایق که گرما را در عین محافظت در برابر باد و باران فراهم می کند، و البته کفش‌های دویدن پیشرفته که دارای طراحی فوق‌العاده انعطاف‌پذیر و بالشتک‌های حمایتی در سراسر آن هستند.

این تجلیات ممکن است در طرح کلی چیزها جزئی به نظر برسند، به خصوص که من این روزها رویکرد بسیار سالم تری به رژیم غذایی و ورزش دارم. پس چرا من در مورد آنها معامله بزرگی می کنم؟ خوب، هدف مخفی من برای سال 2023 (که هنوز کاملاً به آن متعهد نشده ام) این است که در ماه نوامبر در ماراتن شهر نیویورک شرکت کنم! تنها چیزی که من را از ثبت نام منع می کند ترس از این است که افزایش شدید مسافت پیموده شده باعث ایجاد عادت های قدیمی سمی شود. دویدن ماراتن کاری است که من سال ها می خواستم انجام دهم، اما نه اگر این بدان معنی است که من یک بار دیگر شروع به وسواس در مورد رژیم غذایی و ورزش معمولی خواهم کرد. اگر بخواهم به این هدف بزرگ برسم و در عین حال سالم و شاد باشم، می دانم که هستم دارند تا طرز فکرم را تنظیم کنم

تمرین نایک Run Club

بقیه‌ی سفر به همان اندازه‌ی اولین بار قدرتمند بود – از مدیتیشن ترمیمی و جلسات کششی تا گپ‌های آزاد و صادقانه در آتش کمپ. برای من، کل تجربه چشم باز در دو چیز خلاصه شد: لطف و قدردانی. وقتی یک تمرین عالی دارم از بدنم تشکر می کنم و وقتی تمرین عالی ندارم … یا اصلا نمی خواهم بدنم را در آن روز تکان دهم. دویدن های آسانی که به من امکان می دهد حضور داشته باشم و در واقع از خودم لذت ببرم بسیار ارزشمند هستند.

برنامه زندگی واقعی

پس از شروع یک سفر درمانی یک ساله، رفتن به درمان، و استفاده از قدرت ذهن آگاهی و مدیتیشن، موفق شدم چرخه اختلال در غذا خوردن و ورزش های اجباری را بشکنم. من این روزها خیلی سالم تر هستم و عاشق دویدن (برای لذت، نه برای تنبیه) شده ام – اما تلاش کردم تا از این طرز فکر خارج شوم که تنها خوب اجرا یک است سخت اجرا کن. بنابراین، وقتی نایک از من دعوت کرد تا در یک اردوی دو روزه شرکت کنم که برای به چالش کشیدن طرز تفکر ما در مورد این ورزش طراحی شده بود و به «افرادی که برای سرگرمی می‌دوند» کمک می‌کردند تا به‌عنوان دونده‌های درستکار به قدرت خود برسند، من بلافاصله پاسخ دادم.

محیط زیبا

اگر بگویم سفر دویدن من شروعی الهام بخش و با احساس خوب دارد، دروغ می گویم. در ابتدا، هدف من این نبود که بدنم را بیشتر حرکت دهم یا آمادگی قلبی عروقی خود را بهبود بخشم یا حتی سطح استرس خود را کاهش دهم. حقیقت این است که من عمیقاً در چرخه غذا خوردن بی‌نظم و ورزش‌های اجباری بودم – می‌دانستم که کالری زیادی می‌سوزاند، به‌علاوه تابستان ۲۰۲۰ بود و همه باشگاه‌های ورزشی من به دلیل همه‌گیری تعطیل شدند. بنابراین من دوان دوان به زمین زدم… کاملاً به معنای واقعی کلمه.

اکنون 15% تخفیف

جهان شهریلوگوی Cosmopolitan Lettermark

قبل از اولین مسابقه گروهی ما، مربی بنت کاری را که به بهترین شکل انجام می دهد انجام داد و تبدیل به مرد غوغایی شد. اما صحبت های تند او اصلاً آن چیزی نبود که انتظار داشتم از چنین کهنه سرباز کارکشته بشنوم. مربی بنت به جای تکرار عباراتی که معمولاً در طول تمرین از سرم می گذرد – مانند “درد را در آغوش بگیر”، “سرعت خود را فشار بده” یا “به اندازه کافی خوب نیست” – مربی بنت ما را تشویق کرد وارد منطقه ای عاری از قضاوت شویم که در آن گوش دادن اشکالی ندارد. به بدنت و آهسته شروع کن… واقعی آهسته. تدریجی.

نایک کمپ

من در کارها راحت نبودم یا برنامه تمرینی را دنبال نمی کردم. تقریباً هر روز تا جایی که می توانستم به سادگی می دویدم. جدای از آتل های شدید ساق پا، این رویکرد سمی همچنین باعث شد ذهنیتی تهاجمی و همه یا هیچ در من ایجاد شود. اگر قرار نبود در طول تمرین خودم را به حد مطلق برسانم – چه با دویدن برای مدت معینی، چه افزایش شدید مسافت پیموده شده یا سوزاندن تعداد مشخصی کالری – نمی‌خواستم در همه. و صادقانه بگویم، دویدن نوعی رهایی یا فرصتی برای بهبود خودم نبود – در آن زمان، به عنوان مجازاتی برای (آنچه من آن را به عنوان) انتخاب های غذایی ضعیف عمل می کردم.

نایک: فرد گوریس و زک هتریک

او به اشتراک گذاشت که به عنوان یک مربی نایک، بزرگترین چالش او این نیست که مردم را برای دویدن وادار کند یک بار، آنها را وادار به اجرا می کند از نو. و کاملاً منطقی است – آنها خیلی سریع شروع می کنند، فوق العاده دردناک است، آنها احساس شکست می کنند، سپس برای روزها درد دارند و نمی خواهند دوباره تلاش کنند.

سخنان او به من کمک کرد تا متوجه شوم که ساده ترین تمرینات می تواند به اندازه تمرینات سخت مفید و موثر باشد و این ایده که حرکت بدن من می تواند و باید احساس خوبی در نهایت کلیک کرد! بنابراین، اگر هر یک از این موارد برای شما طنین انداز شد، یا اگر می‌خواهید وارد دویدن شوید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، به شدت پیشنهاد می‌کنم برنامه را دانلود کنید و به تمرین هدایت‌شده با عنوان «فرست ران» گوش دهید.

نایک کمپ

اگر تا به حال به کمپ تابستانی رفته اید، می دانید چیزی به نام “کمپ بالا” وجود دارد. شما احساس می کنید در بالای دنیا هستید زیرا در این محیط فوق العاده الهام بخش و توانمند ظاهر شده اید… سپس به خانه می روید، و کارهای عادی روزانه شما کمی ناامید کننده به نظر می رسد. به عنوان یک بچه اردوگاه سابق، در تمام طول سفر مطبوعاتی از این موضوع آگاه بودم. می‌دانستم که نمی‌خواهم آن رکود پس از اردو را تجربه کنم و پس از ترک به عادات قبلی برگردم، بنابراین یادداشت‌های ذهنی در مورد اینکه چگونه می‌توانم واقعاً آموخته‌هایم را در برنامه تمرین روزانه‌ام در خانه پیاده کنم، یادداشت کردم. مطمئناً، لطف و قدردانی کلمات کلیدی خوبی هستند، اما در عمل چگونه به نظر می رسند؟ و چگونه می توانند به من در تکمیل یک ماراتن کمک کنند؟