تان فرانس روال مراقبت از پوست خود را کنار می گذارد


محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او می‌گوید: «بنابراین من تقریباً هر کریسمس یک کارت هدیه گلدبلی به جاناتان دریافت می‌کنم، زیرا او عاشق تعداد زیادی رستوران در سراسر این کشور است. “مثل این است که “چرا باید تو را از این همه غذای عالی محروم کنم و این چیزی را به تو بدهم که می دانم احتمالاً قرار نیست بپوشی، فقط برای اینکه بدانم هدیه شما را از سر راه برداشته ام؟” من نمی خواهم فقط یک هدیه را از سر راه بردارم. من می خواهم آنها آن را دوست داشته باشند.»

به همین دلیل است که فرانسه می خواهد همه به آن دست پیدا کنند به او کارت هدیه گلدبلی در این فصل تعطیلات. او می‌گوید: «هیچوقت یادم نمی‌آید که کسی برایم یک جفت دستبند گرفته باشد. “من در زندگی ام تعداد زیادی دکمه سرآستین دریافت کرده ام. من هرگز به یاد نمی‌آورم چه کسی آنها را گرفته است. اما من انجام دادن یادت باشد چه کسی گلدبلی را به من داد!»

در نهایت، علاوه بر راهنمای هدیه و مد فرانسوی، فرانسه دوست دارد سلامتی خود را با مراقبت های پیشگیرانه از پوست در اولویت قرار دهد. پیش از این، تان فرانس محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارد زرق و برقروتین را رها کنید.

پاک کننده من

شستشوی صورت من همیشه یکسان است. این تاتا هارپر است. من چند سال است که از آن استفاده می کنم و منحرف نمی شوم. من می دانم که آنها یک سری اسکراب و این همه چیز دارند، اما من به آن چیزهای هش نیازی ندارم. من آنچه را دوست دارم دارم.

سرم من

بعدش دکتر استورم رو پوشیدم که میدونم خیلی گرونه ولی Glow Drop هاشون زندگی منو عوض کرد. من حدود دو سال است که از آنها استفاده می کنم.

مرطوب کننده من

من از مرطوب کننده دکتر استورم استفاده می کنم. آنها طیف مردانه دارند.

کرم دور چشم من

یک برند به نام BeautyBio وجود دارد، و من از طریق دوستی که پوستش بد بود وارد آن شدم و حدود پنج سال پیش از او پرسیدم که از چه چیزی استفاده می‌کند و او درباره این مارک به من گفت. به نظر من زیباست آنها چیزی به نام The Quench Eye دارند و من از آن برای زیر چشمم استفاده می کنم.

درمان لک من

پوست من نسبتا شفاف است. شاید من یک سال یک zit بگیرم یکی اما می دانید، جیجی حدید عشق زندگی من و یک دوست بسیار خوب است، و من او را یک بار سر صحنه فیلمبرداری دیدم، با هم یک برنامه فیلمبرداری کردیم و او این برچسب ZitSticka را داشت. بنابراین من آنها را دریافت کردم.

ضد آفتاب من

BeautyBio’s The Protector تنها ضد آفتابی است که من استفاده می کنم، زیرا بدون چربی است. این یک رنگ دارد، اما به نظر می رسد که با هر رنگ پوستی مطابقت دارد، زیرا من سفید نیستم، واضح است، اما کاملاً با رنگ پوست من مطابقت دارد. تقریباً مایل به صورتی مایل به بژ است، اما به نوعی روشن است، بنابراین من آن را دوست دارم.

بالم لب من

من عاشق کارمکس هستم. من همیشه کارمکس را بر روی خود دارم. برای یک بسته چند دلار است، و این همیشه در لیست خرید من است زیرا آنها را همه جا گم می کنم.

دانیل سینای ویرایشگر زیبایی است زرق و برق. او را در اینستاگرام دنبال کنید @daniellesinay.

منبع