تام برگرون بازگشت «رقصیدن با ستاره‌ها» در سال 2022 را تکذیب کرد

همین دو روز پیش، شخصیت افسانه‌ای تلویزیونی تام برگرون وقتی یکی از طرفداران هیجان‌زده درباره «اعلان ویژه» سؤال کرد، بسیار صریح شد. رقص با ستاره ها انتظار می رفت این هفته ساخته شود. این کاربر توییتر وارد پلتفرم رسانه اجتماعی شد و مطلب زیر را برای او نوشت خنده دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا میزبان: «پنجشنبه در @GMA، اطلاعیه ویژه درباره @officialdwts. امیدوارم میزبان جدیدی باشد! @Tom_Bergeron، آیا در نیویورک خواهید بود؟؟؟؟” و TBH، اگرچه ما از پاسخ تام بسیار ناراحت هستیم، ما همچنین نمی توانیم انکار کنیم که او قطعاً نه ما را به دنبال خود می کشاند “جواب منفی. متاسفم، او به سادگی گفت.

در مورد ABC؟ آنها آن را به آنها گفتند که در یک “جهت خلاقانه جدید” حرکت می کنند، اعلام کردند که تایرا بنکس جایگزین دوتایی اصلی خواهد شد، و تقریبا همین بود… تا اینکه امروز در اوایل امروز اعلام شد. صبح بخیر آمریکا آن فصل 19، قهرمان میروربال، آلفونسو ریبیرو، قرار است به عنوان میزبان تایرا به سالن رقص بازگردد. DWTS (در حالی که هنوز هجوم می آورد خنده دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا، خوشبختانه).

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اگرچه طرفداران برای همیشه از رفتن تام ناراحت هستند، هنوز خبرهای خوبی وجود دارد! تام اواخر سال گذشته به باب ساجت فقید گفت که پروژه دیگری در دست ساخت دارد و از آن هیجان زده است. من اسم آن را به شما نمی‌دهم. این یک نمایش بازی است و از برخی جنبه‌ها بسیار یادآور کاری است که من در گذشته انجام داده‌ام.» او در این قسمت گفت. ما منتظریم تا بشنویم که آیا آن را گرفته است. ما می شنویم، همانطور که در هالیوود گاهی اوقات، “سر و صدا بزرگ” وجود دارد. اما من یک نیوانگلندی هستم، تا زمانی که واقعی نباشد واقعی نیست… در این مقطع خاص از حرفه ام، فقط به دنبال گذراندن اوقات خوبی هستم. من واقعاً دیگر نیازی به میزبانی چیزی ندارم.» *آه* ILY Tom 🥺❤️.

رقص با ستاره ها آلفونسو در یک بیانیه مطبوعاتی که امروز صبح منتشر شد، گفت: بخش مهمی از زندگی من برای چندین سال بوده است، و من خوشحالم که رسماً به عنوان مهماندار به این خانواده فشرده ملحق می شوم. من و تایرا دوستی دیرینه ای داریم که امیدوارم با شروع فصل جدید در دیزنی پلاس با همه طرفداران در خانه طنین انداز شود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ICYMI، در ژوئیه 2020، تام رسما اعلام کرد که او و ارین اندروز مجری برنامه را ترک خواهند کرد. رقص با ستاره ها بعد از 15 فصل… اما نه به خواست خودش. و اگر مرموز به نظر می رسد، به این دلیل است است– ظاهراً ABC شخصیت تلویزیونی را تبر کرد و اظهارات خودش و شبکه واقعاً … چیزی است.

تام نوشت: «فقط به اطلاع دادم که @DancingABC بدون من ادامه خواهد داد. این یک دوره 15 ساله باورنکردنی و غیرمنتظره ترین هدیه دوران حرفه ای من بود. من برای آن و برای دوستی های مادام العمر ایجاد شده سپاسگزارم. گفت، حالا قرار است با این همه ماسک براق چه کار کنم؟»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود به این صفحه وارد می شود. ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابیدمنبع تایرا نیز برای نشان دادن حمایت از این تصمیم وارد عمل شد و گفت: هر صبح بخیر آمریکا“من از 19 سالگی آلفونسو را می شناسم و هر وقت او را می بینم لبخندی بر لبانم می نشاند. داشتن یک دوست قدیمی و سرگرم کننده به عنوان cohost قلب من را گرم می کند. شوخی کردن زنده با او بسیار سرگرم کننده خواهد بود!»