تاریخ و زمان اپیزودهای «به Chippendales خوش آمدید» در Hulu

اگر منتظر بودید به Chippendales خوش آمدید برای رها کردن، خوشحالم که گزارش می‌دهم که لازم نیست خیلی بیشتر منتظر بمانید. یا اصلا… در واقع. دو قسمت اول این نمایش در 22 نوامبر منتشر شد و اولین طعم را از آنچه در این نمایش پر درام خواهد آمد به ما داد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در اینجا برنامه انتشار برای به Chippendales خوش آمدید:

بسیار خوب، پس با وجود اینکه ما هشت قسمت داریم، می توانم از قبل بشنوم که می پرسید: “آیا بیشتر وجود دارد؟!” متاسفانه پاسخ این است به Chippendales خوش آمدید یک سریال محدود است بنابراین به احتمال زیاد همه طرفداران این هشت قسمت را دریافت خواهند کرد (womp womp). اما این فقط به این معنی است که شما باید از هر یک لذت ببرید… و شاید پس از اتمام فصل در سال آینده، همه آنها را دوباره تماشا کنید.منبع

دو قسمت اول از به Chippendales خوش آمدید در 22 نوامبر منتشر شد. قسمت‌های جدید هر هفته هر سه‌شنبه پخش می‌شود تا زمانی که فصل در 3 ژانویه 2023 به پایان برسد. اکنون برنامه تقویم را سریع باز کنید، زیرا می‌خواهید علامت‌گذاری کنید پایین تاریخ انتشار؛

 • قسمت 1: “An Elegant, Exclusive Atmosphere” – 22 نوامبر 2022
 • قسمت 2: “چهار نابغه” – 22 نوامبر 2022
 • قسمت 3: “Velveeta” – 29 نوامبر 2022
 • قسمت 4 – 6 دسامبر 2022
 • قسمت 5 – 13 دسامبر 2022
 • قسمت 6 – 20 دسامبر 2022
 • قسمت 7 – 27 دسامبر 2022
 • قسمت 8 – 3 ژانویه 2023

  آیا قسمت های بیشتری خواهد بود؟ یا فصل 2؟

  بنابراین با یک داستان قاتل (جناسی در نظر گرفته شده) و یک بازیگر درجه یک برای زنده کردن آن، این نمایشی است که 100 درصد باید برای آن وقت بگذارید. برای کمک به شما در انجام این کار، در اینجا یک تفکیک از آن آورده شده است به Chippendales خوش آمدید برنامه انتشار قسمت، برای لذت تماشای شما.

  اگر آشنا نیستید، به Chippendales خوش آمدید جدیدترین سریال Hulu است و واضح است که درباره Chippendales است. به طور خاص، این در مورد چگونگی شروع کسب و کار است. داستان اصلی این که چگونه گروه های متعددی از رقصندگان عجیب و غریب عضلانی در سرتاسر جهان ظاهر شدند، به خودی خود به اندازه کافی جالب به نظر می رسد، اما بگذارید به شما بگویم، این داستان حتی وحشی تر از آن چیزی است که شما می توانید تصور کنید. معاملات تجاری مبهمی وجود دارد، حتی شخصیت های پنهان تر، و … قتل؟!؟ (و بله، خوب، بچه های خیلی داغ هم هستند!)