تاریخ نمایش، آخرین اخبار، درام

چیزهایی که می دانیم: مگان مارکل و پرنس هری یک فیلم مستند دارند که ظرف چند هفته آینده منتشر می شود. چیزهایی که نمی دانیم: درباره چه خواهد بود، چقدر خانواده سلطنتی را تحمل خواهند کرد، و اینکه آیا در مورد زندگی شخصی خود در Montecito صحبت خواهند کرد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در هر صورت، این نمایش به طور بالقوه می‌تواند در عرض چند هفته به نتفلیکس برسد، و ما شما را در جریان به‌روزرسانی‌ها قرار خواهیم داد.منبع

به گفته منبعی که با نمایشگاه Vanity Fair کارشناس سلطنتی کیتی نیکول، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آرچی و لیلیبت عناوین شاهزاده/پرنسس را دریافت می کنند یا نه، می تواند به “آنچه در ماه های آینده اتفاق می افتد، به ویژه در مورد کتاب هری و برنامه تلویزیونی آنها” بستگی دارد. کدام ممکن اشتیاق مگان و هری برای ویرایش را توضیح دهید.

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

ظاهراً بخش‌هایی از مستندها با خاطرات هری در تضاد است

بی دست و پا – به شکلی نامناسب! اما به قول دیگری بله صفحه ششم منبع، فیلمسازان نتفلیکس در مقطعی «گیج» شده بودند که برخی از محتوای سریال های مستند با آنچه در خاطرات آینده هری است «تضاد» دارد. یدکی.

با این حال! با تشکر از انبوهی واقعی از منابع و افراد داخلی که نمی توانند از صحبت با رسانه هایی مانند مردم، The Telegraph، Vanity Fair، صفحه ششم، و ضرب الاجل (چندتا را نام بردن)، بحث زیادی وجود دارد. و بیشتر آن بسیار دراماتیک است، پس بیایید شیرجه بزنیم. کمر سلطنتی خود را ببندید. (متاسف)

مستندهای مگان و هری در نتفلیکس به طور رسمی در ماه دسامبر پخش خواهد شد

شهروند جهانی زنده، نیویورک

این منبع افزود: “این درباره این است که آنها از کجا آمده اند، چه چیزی را پشت سر گذاشته اند و کجا هستند…” فکر می‌کنم این موضوع در مورد تصمیم‌هایی که آنها باید می‌گرفتند و اینکه چگونه به اینجا رسیده‌اند توضیح می‌دهد.»

کوین مازورگتی ایماژ

گفته می شود که سارابطه ها بر سر محتوا با نتفلیکس مخالف بودند

صفحه ششم گزارش می دهد که مگان و هری در ابتدا گرت بردلی کارگردان نامزد اسکار را برای کار بر روی فیلم های مستند آنها استخدام کرد اما “بر سر چشم انداز پروژه با او اختلاف پیدا کرد.”

ملکه الیزابت دوم در ماه سپتامبر درگذشت، و به طور قابل‌توجهی ساکنان سارابطه نگرانی‌هایی در مورد انتشار مستندهایشان به زودی پس از مرگ او داشتند. این زوج خواستار عقب افتادن سریال های مستند به سال 2023 بودند، اما ظاهراً نتفلیکس مشتاق پخش آن پس از آن است. تاج.

گفتگوهای زیادی در حال انجام است. من می شنوم که هری و مگان می خواهند سریال تا سال آینده برگزار شود، آنها می خواهند متوقف شود.” صفحه ششم در سپتامبر. “من تعجب می کنم که آیا نمایش می تواند در این مرحله حتی در آب مرده باشد، آیا هری و مگان فقط می خواهند این کار را کنار بگذارند؟”

علیرغم بازی نتفلیکس مستندها؟ مردم اخیراً تأیید کرده است که نمایش سارابطه در دسامبر 2022 به نتفلیکس خواهد رسید. LOT مناظره تاریخ نمایش، از جمله از ضرب الاجل که گزارش داد مدیران نتفلیکس با واکنش‌های شدید به آن بسیار “تحریک” کرده‌اند تاج که آنها سند را به سال 2023 منتقل کرده بودند.

داستان اینطور نیست که مگان و هری “آن را می گفتند”

و نه فقط نتفلیکس. آنها همچنین ظاهراً با تیم سازنده خودشان در مورد آنچه در نمایش ظاهر می شود اختلاف داشتند. مطابق صفحه ششممگان و هری می‌خواستند بخش‌هایی از فیلم را برش دهند، اما مدیران نتفلیکس آن را نداشتند.

یکی از منابع نتفلیکس در ماه اکتبر گفت: “هری و مگان در مورد داستان خود، در مورد پروژه خود فکر دومی دارند.” هری و مگان از تلاش برای کاهش لحن حتی ابتدایی ترین زبان وحشت دارند. اما این آنها داستان، از زبان خودشان.»

آنها می خواستند نمایش را پس از مرگ ملکه ویرایش کنند

قطعا جالب است، اما شایان ذکر است که یک خودی اضافی (واقعاً، منابع بسیار زیادی) همه اینها را رد کرده است. دیلی تلگراف، گفت: “به نظر می رسد یک تصور اشتباه بزرگ وجود دارد که آنها نیاز دارند یا می خواهند پروژه را تغییر دهند. همیشه ویرایش هایی انجام می شود، اما این روش کار می کند – مردم یادداشت می کنند، گاهی اوقات اگر زمانی قبل از انجام یک پروژه وجود داشته باشد، همه چیز تغییر می کند. ضرب الاجل.”

بازی های invictus 2020 روز دوم

هری و مگان با همراهی یک گروه فیلم در آوریل 2022.

وقتی در مورد فیلم های مستند در او پرسیده شد تنوع مگان گفت: «خوب است که بتوانیم به داستان خود به کسی اعتماد کنیم – کارگردانی کارکشته که مدت‌ها کارش را تحسین می‌کردم – حتی اگر به این معنی باشد که ممکن است آنطور که ما می‌گفتیم نباشد. اما به این دلیل نیست که ما آن را می گوییم. ما داستان خود را به شخص دیگری اعتماد می کنیم، و این بدان معناست که از دریچه آنها عبور خواهد کرد.”

خوب، تاحدی رسما نتفلیکس هنوز اعتراف نکرده است که سریالی برای شروع *وجود* دارد. تنها چیزی که در پرونده گفته شده این است: “هرگز هیچ مستندی از دوک و دوشس سارابطه تایید نشده است.”

ظاهراً بر سر “لحن” سریال اختلاف نظرهایی وجود داشت و یکی از خودی ها گفت: “گرت می خواست هری و مگان در خانه فیلمبرداری کنند و آنها از انجام این کار راحت نبودند. چند لحظه سخت بین آنها وجود داشت و گرت پروژه را ترک کرد. شرکت تولید خود هری و مگان تا جایی که می توانستند قبل از استخدام لیز گاربوس فیلم گرفتند.

همانطور که یک منبع ارشد نتفلیکس می‌گوید، «بسیاری از برنامه‌ها با آنچه هری نوشته است تناقض داشتند، بنابراین این یک مشکل بود. سپس هری و مگان درخواست های قابل توجهی کردند [to filmmakers] از محتوایی که خودشان برای پروژه خودشان تهیه کرده‌اند عقب بیایند.”

سریال های مستند می توانند عناوین آرچی و لیلیبت را تحت تاثیر قرار دهند

توجه: این تغییر ظاهرا توضیح می دهد که چرا مگان و هری با دو گروه فیلمبرداری متفاوت در سفر به نیویورک در سال 2021 دیده شدند.

دوشس همچنین در مورد این سریال صحبت کرد برشبا بیان اینکه این تا حد زیادی یک داستان عاشقانه خواهد بود: “قسمتی از زندگی من که نتوانسته ام به اشتراک بگذارم، که مردم قادر به دیدن آن نبوده اند، داستان عشق ماست.”

سارابطه ها با کارگردان اصلی خود “درافتادن” داشتند