تاریخ شفاهی «کاپ‌های پیچ پرفکت»


این یک تصویر است

قبل از سال 2012، احتمالاً هرگز یک بار سعی نکرده اید که یک فنجان را پشت سر هم روی میز بکوبید تا ببینید چه صدایی از آن تولید می شود یا هرگز به این فکر نکرده اید که «گروه های a cappella در» را در گوگل جستجو کنید. [insert the name of your university]” اما با برداشتی خنده دار از دنیای عجیب و غریب مسابقات آواز کالج که شبیه شادی اما (گرفتن داغ) خنده دار تر، زمین کامل همه آن را تغییر داد

cosmo rewind اشکال

علاوه بر فروش 115 میلیون دلاری در باکس آفیس، بازی او اکنون یک ستاره فیلم است توسط آنا کندریک به ما ارائه داد. صدای بلند یک خط، “من او را می کشم! من می خواهم او را مانند یک چیزکیک تمام کنم. و پدیده واقعی اینجا، “فنجان”.

شادابی که احتمالاً به آن نیاز ندارید: در فیلم، کندریک در یک سالن تاریک روی صحنه می نشیند تا آهنگ را به عنوان تست بازیگری خود برای The Bellas اجرا کند. و با وجود اینکه روتین او فقط 30 ثانیه طول می کشد، به اندازه کافی مهم بود که یک تک آهنگ را در موسیقی متن فیلم به نمایش بگذارد. و یک موزیک ویدیوی مستقل که اکنون بیش از 638 میلیون بازدید در یوتیوب دارد. اساساً، این نوعی از احساسات ویروسی است که تیک تاک را در بر می گرفت – اگر تیک تاک در آن زمان وجود داشت – و شاید هنوز هم وجود داشته باشد، با توجه به این واقعیت که یک نمایش جدید در زمین کامل کیهان به زودی روی طاووس فرو می‌رود. در ضمن، لطفا از این تجربه نهایی پشت صحنه لذت ببرید.

این یک تصویر است

کندریک برای اولین بار ویدیویی از آهنگ فولکلور پاپ “Cups (When I’m Gone)” توسط دوتایی موزیکال Lulu and the Lampshades را در Reddit دید، جایی که جذابیت زیادی پیدا نکرده بود. او قبل از تست بازیگری برای نقش بکا، رقص کف میز آن را مطالعه کرد – در آن نقطه، اساساً فقط یک ترفند مهمانی بود.

پوشش پنج

آنا کندریک: یک روز را صرف آزار هم اتاقی ام کردم و به خودم یاد دادم که این کار را با این فنجان انجام دهم. بنابراین زمانی که زمین کامل فکر کردم مردم به من نیاز داشتند که چیزی بخوانم تا مطمئن شوند صدایم شبیه یک گربه در حال مرگ نیست، این کار عجیبی است که می توانم انجام دهم، پس چرا که نه؟ زیرا این استفاده خوبی از آن چند ساعتی است که من تلف کردم.

مکس هندلمن (تهیه کننده): هر بازیگری موظف بود آهنگ خودش را بسازد. مقدار زیادی لیدی گاگا و ادل وجود داشت. اما آنا وارد شد و گفت: “وقت زیادی برای آماده کردن نداشتم، اما این آهنگ واقعاً باحال را آنلاین دیدم” و سپس پشت این میز نشست و “فنجان” را انجام داد. واضح بود که آهنگ فوق العاده ای بود و با هر چیزی که می شنویم متفاوت بود.

جیسون مور (کارگردان): می دانستیم که می خواهیم [Kendrick’s character] بکا برای تست بازیگری خود در فیلم The Bellas چیزی خلاف آن را در فیلم بخواند. بقیه در حال خواندن یک آهنگ کلی کلارکسون هستند، و ما می خواستیم او کاری کمی منحصر به فرد یا کمی “لعنت به تو” انجام دهد. او قرار بود “من یک قوری کوچک هستم” را بخواند، اما من فکر کردم چرا فقط «فنجان» را در فیلم قرار نمی دهیم؟

آنا کندریک و جیسون مور در صحنه کامل

پیتر آیوینو

کندریک: من و جیسون در حال مناظره بودیم که سعی می‌کردیم آن را در صحنه دوش قرار دهیم، جایی که در نهایت آهنگ «تیتانیوم» توسط دیوید گوتا و سیا را خواندم. مثلاً، شاید من این کار را با یک بطری شامپو یا چیز دیگری انجام می‌دادم، اما در نهایت احساس کردیم بهترین مکان برای آن در آزمون بکا بود.

آنا کمپ (بازیگر، اوبری): وقتی داشتیم فیلمبرداری می‌کردیم، من باید به جای خودم، اوبری می‌شدم و کمی کمتر از خودم تحت تأثیر قرار می‌گرفتم، زیرا آنا کمپ، بازیگر، در واقع بسیار تحت تأثیر قرار گرفت.

انتخاب نوع دقیق فنجان برای فیلمبرداری چالش خودش بود. کندریک می گوید که کندریک و مور عملاً چند ذخیر فنجان بودند و سعی می کردند بهترین ها را بیابند. البته بحثی در مورد کاپ های انفرادی وجود داشت.

کندریک: من و جیسون هر فنجانی را می‌دزدیم که ممکن است بافت یا ماده متفاوتی داشته باشد و در نتیجه صدای متفاوتی تولید کند. برای افرادی که آن را امتحان کرده‌اند، مطمئنم خیلی سریع متوجه شده‌اند که اگر این کار را فقط با یک فنجان سولو قرمز انجام دهید، خیلی خوب به نظر نمی‌رسد.

این یک تصویر است

هندلمن: بحث‌های داخلی زیادی در مورد اینکه آیا می‌توانیم از فنجان قرمز یا فنجان زرد استفاده کنیم، وجود داشت، زیرا فنجان‌ها مترادف با نوشیدن آبجو و مهمانی‌های برادری بودند، و انجمن فیلم‌های سینمایی آمریکا محدودیت‌های زیادی داشت زیرا این فیلم برای بچه‌های کوچک‌تر عرضه می‌شد. .

کندریک: من و جیسون یک کیسه پر از فنجان داشتیم که بعد شروع کردیم به زدن روی صحنه تا بفهمیم کدام فنجان مناسب است. بنابراین ما می‌گفتیم: «بیایید آن را کمپ آنا و فنجان قلم بریتانی اسنو کنیم.» من آن را از روی میز آنها دزدیدم و اینگونه شروع به انجام آن کردم.

«فنجان» به نمادین ترین بخش فیلم تبدیل شد و عملاً برای چیز بزرگ خودش التماس کرد. آن را در قالب یک موزیک ویدیوی مستقل با شخصیت کندریک به عنوان نانوا در پشت یک غذاخوری دریافت کرد. در حالی که او در خیال ترک شغلش است، او – و حامیان – زمان را با کف زدن و زدن فنجان روی میز می گذراند.

نقل قول کشیدن

مور: کسی این ایده را داشت که “کاپ” را روی موسیقی تنظیم کند تا صدای Lumineers را پخش کند – آن صدای فولک آمریکایی که در ایستگاه های پاپ بود. این آهنگ یا دو پلاتین یا سه پلاتین شد. این یک آهنگ رادیویی شد که باز هم همه را شوکه کرد. بنابراین مثل این بود که “خب، بیایید یک موزیک ویدیو برای آن بسازیم.”

کندریک: ببینید، صادقانه می گویم، وقتی برای اولین بار ایده ساخت یک موزیک ویدیو را مطرح کردند، من اینطور گفتم: «بچه ها در مورد چه چیزی صحبت می کنید؟ این خیلی عجیب است.»

مور: این یک فرصت غیرعادی برای ساختن یک موزیک ویدیو برای یک آهنگ فولکلور آمریکایی بود. ما تست های بازخوانی داشتیم. فکر می کنم 300 نفر از 5 سالگی تا 80 سالگی حضور پیدا کردند.

آکومون جونز (رقص موزیک ویدیو): بخشی از آزمون، آوردن مردم به این بود که ببینند چگونه نسخه خودشان از «کاپ» را انجام می‌دهند، زیرا بدیهی است که تا آن زمان بسیار محبوب شده بود.

مور: روز پخش موزیک ویدیو، من و آنا توافق کردیم که نمی‌خواستیم کسی از قبل این کار را ببیند تا مردم را غافلگیر کند و بتوانیم آن را نیز ضبط کنیم. این نگاه بسیار اصیلی است که از بازیگران دیگر دریافت می‌کنید، وقتی می‌گویند: “لعنتی، او این کار را می‌کند.” ایده این بود: «بیایید با وادار کردن او به اجرای کل آهنگ در یک برداشت، توانایی‌های جذاب آنا را نشان دهیم.» این فقط یک شات است که با یک برش یا دو برش قطع می شود. می دانستم که او در این کار واقعاً خوب خواهد بود، زیرا او بسیار ماهر است و تئاتر پیشینه او است.

کندریک: هم اتاقی من در آن زمان در موزیک ویدیو نقش اضافی دارد. او مردی است با پیراهن آبی و هودی قهوه ای.

شهرت کندریک در پی این ویدئو به شدت افزایش یافت و موفقیت فراری «جام» تا حدی مسئول ساخت دو جام دیگر بود زمین کامل فیلم ها اتفاق می افتد

کندریک: یک نفر در شام خبرنگاران کاخ سفید به سمت من آمد، لیوانی را به صورتم فشار داد، تلفنشان را بیرون آورد و آنها گفتند: “فنجان بکن.” این وحشیانه ترین چیز بود. این یک مهمانی شیک است و اگر سعی می کردم شیشه را به میلیون ها تکه می کردم.

آنا کندریک در نقش بکا در زمین عالی

پیتر آیوینو

کی کانن (زمین کامل فیلمنامه نویس): “فنجان” نماد این بود که چگونه این فیلم عجیب که مدتی طول کشید به این حس منجر شد. این نشان دهنده موفقیت فرنچایز است و من فکر می کنم این چیزی است که ما به آن نیاز داشتیم. چون الان برای فروش آن فیلم مشکل دارم.

کمپ: موزیکال فیلم برای مدت بسیار طولانی واقعاً بزرگ بود و بعد همه چیز از بین رفت. ولی زمین کامل آن را به روشی تازه که قبلاً ندیده بودیم برگرداند. این بیشتر مبتنی بر واقعیت بود تا یک نسخه فانتزی – این ژانر را برای نسل جوان‌تری که به تماشای موسیقی در فیلم‌ها عادت نداشتند، قابل دسترس‌تر کرد.

هندلمن: خط حمله گرین بی پکرز به طرز معروفی به پایان رسید Pitch Perfect 2 زیرا آنها به موسیقی متن وسواس زیادی داشتند. و من می دانم که کوبی برایانت بزرگ بود زمین کامل طرفدار و موسیقی متن را دوست داشت.

ده سال بعد، “جام” هنوز یک پدیده است. این الهام بخش بسیاری از لحظات فرهنگ پاپ دیگر و، بله، آن اسپین آف جدید است. Pitch Perfect: سپر در برلین اراده بامپر آلن (بازیگر آدام دیوین) را در حالی که تلاش می کند حرفه موسیقی خود را از سر بگیرد، دنبال کنید. اینکه آیا بامپر به کرم گوش خودش مبتلا می شود یا نه، باید دید.

نقل قول کشیدن

سارا وبستر (زمین کامل سرپرست موسیقی): موفقیت “کاپ” شبیه آنچه کیت بوش در تابستان گذشته داشت، چه بود چیزهای غریب برای “Running Up That Hill” که در کودکی از رادیو به یاد دارم این کار را انجام دادم. این فوق العاده است که یک نسل جدید وجود دارد که هنر کیت و زیبایی صدا و موسیقی او را می شناسد.

لوئیزا گرشتاین (خواننده، لولو و آباژورها): شخصی به نام تاشا “کاپ” را در انگلستان انجام داد جزیره عشق به تازگی. همچنان به طنین خود ادامه می دهد. من و هلویز تونستال-بهرن از گروه با پولی که از «کاپس» گرفتیم یک آپارتمان خریدیم.

کندریک: تا به امروز، والدین هنوز هم پسر بدبو را به من می دهند، زیرا فرزندشان از انجام “فنجان” دست نمی کشد. و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که خیلی متاسفم. واقعا متاسفم.

مور: تماس های زیادی از دوستانم دریافت می کنم که می گویند “خیلی ممنون.”منبع