تاریخ انتشار فصل 2، بازیگران، جزئیات

در فصل 1 از ملکه، بازیگر آلمانی Devrim Lingnau در کنار الیزابت بازی می کند

ICYMI، خدایان نتفلیکس یک وسواس درام داستانی تاریخی جدید به ما داده اند تا ساعات طولانی و تنهایی را بین تماشای مجدد فیلم پر کنیم. بریجرتون. اگر شما نداشته اند در حال حاضر فصل اول از ملکه، به خودتان لطفی کنید و همین الان آن را به بالای لیست تماشای خود اضافه کنید.

ما این پست را با جزئیات بیشتر به روز می کنیم ملکه فصل 2 موجود می شودمنبع

این تاریخ کاملاً قفل شده است تا زمان بیشتری بگذرد، اما برای سرنخ‌های تاریخ نمایش، می‌توانیم به سابقه غول استریمینگ نگاه کنیم. اگر نگاه کنیم بریجرتون به عنوان یک طرح زمان بندی، بین پخش های فصل 1 (در دسامبر 2020) و فصل 2 (در مارس 2022) 1+ سال فاصله وجود داشت. دیگر درام تاریخی مهم نتفلیکس، تاج، به طور معمول بین 1 تا 2 سال بین فصل ها فاصله دارد. اگر نتفلیکس از همین روش پیروی کند ملکهنباید منتظر فصل دوم آن تا پاییز 2023 باشیم اولین.

چه کسی در فصل 2 بازی خواهد کرد ملکه?

فیلیپ فروسانت در نقش امپراتور فرانتس جوزف، اما نمی توان گفت که بازیگران کامل فصل 2 چگونه خواهند بود (مخصوصاً که سریال قبلاً تغییرات قابل توجهی در تاریخ واقعی عاشقانه آنها ایجاد کرده است). با این اوصاف، دیدن ادامه سریال بدون حداقل دوریم و فیلیپ سخت است.

و با چنین فصل اول اعتیاد آور و کاملاً درام، جای تعجب نیست که بینندگان در حال حاضر برای جزئیات درباره آینده سریال غوغا می کنند. در اینجا همه چیزهایی است که (تا کنون) درباره برنامه های نتفلیکس می دانیم ملکه فصل 2.

آیا فصل 2 وجود خواهد داشت ملکه در نتفلیکس?

فصل 1 از ملکه تمرکز بر سال‌های اولیه دوشس الیزابت باواریا (که برای نزدیکانش به عنوان «سیسی» شناخته می‌شود)، یک ملکه اتریشی که داستان زندگی غم انگیزی داشت که به نظر می‌رسد برای کانون توجه ساخته شده است. در فصل اول، سیسی 16 ساله به وین نقل مکان می کند تا با امپراتور فرانتس جوزف (که در ابتدا با خواهرش نامزد بود، زیرا همانطور که گفتیم داستان او پر از درام های تلویزیونی است) ازدواج می کند و در نهایت در دادگاه شنا می کند. درام و طرح ها این یک پرشور است و از تماشای آن پشیمان نخواهید شد.

آره! همه می گویند، “متشکرم، نتفلیکس!” این استریمر امروز اعلام کرد ملکه واقعا داره فصل 2 میگیره

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

فصل 2 کی پخش میشه ملکه منتشر می شود؟