تاریخ انتشار، بازیگران، اخبار و موارد دیگر

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

چیست چهار شنبه تاریخ انتشار مورد انتظار فصل 2؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

بازیگر گوندولین کریستی همچنین بازگشت خود را برای فصل دوم احتمالی در نقل قولی پر از اسپویل کنایه زده است (پس اگر هنوز فصل 1 را به پایان نرسانده‌اید، از آن عبور کنید!): «ما ندیده‌ایم که او را در زمین بگذارد. ما؟» را بازی تاج و تخت زاج در مصاحبه با جاسوس دیجیتال. «من احساس می‌کنم لاریسا ویمز واقعاً برای سرگرم کردن یا تحت سلطه چیزی به‌عنوان معمولی مثل مرگ آماده نیست.» اشاره شد!

نتفلیکس

خوب جدی، آیا وجود خواهد داشت چهار شنبه فصل 2 یا نه؟؟

متأسفانه، هنوز چیزی توسط نتفلیکس تایید نشده است، اما ما انجام دادن بدانید که سازندگان و ستارگان نمایش فوق العاده علاقه مند هستند. مایلز میلار یکی از مجریان برنامه اخیراً با او صحبت کرده است TVLine درباره ادامه سریال گفت: «احساس می‌کردیم با آن شخصیت‌ها سطح را لمس کرده‌ایم و بازیگران در آن نقش‌ها بسیار شگفت‌انگیز هستند… کاترین [Zeta-Jones] من فکر می کنم مورتیسیای نمادین است. رابطه بین چهارشنبه و مورتیشیا نیز برای نمایش ضروری است و این ایده که چهارشنبه در تلاش است مسیر خود را خارج از خانواده ایجاد کند، مهم است.

با توجه به پایان فصل 1، به نظر می رسد که پخش کننده می تواند داستان های آینده را برنامه ریزی کند، اما این لزوما تضمین کننده چندانی نیست زیرا اینطور نیست رسمی هنوز رسمی با این حال، چیزهایی وجود دارد که می‌توانیم* درباره ادامه بالقوه این مجموعه به شما بگوییم که یک جاسوسی قدیمی خوب است. پیشاپیش، تک تک چیزهایی را که می دانیم پیدا کنید چهار شنبه فصل 2.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بعلاوه آلفرد گوگ (همکار و تهیه کننده اجرایی درام تاریک نتفلیکس) به ادامه احتمالی اشاره کرد و فاش کرد: «مایلز [Millar] و من بین خودمان در مورد آن صحبت می کنم. قطعا چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید در دنیای آدامزها کشف کنید. آلفرد همچنین ادامه داد که دقیقاً مانند فصل 1، برنامه این است که بقیه اعضای خانواده چهارشنبه در برخی از قسمت‌ها حضور داشته باشند و تمرکز اصلی روی چهارشنبه باقی بماند.

یک بار دیگر، حدس زدن آن سخت است! با این حال، اگر به جدول زمانی فصل 1 نگاه کنیم – که فیلمبرداری آن در سپتامبر 2021 آغاز شد و در حدود مارس 2022 به پایان رسید (با اضافه کردن 8 ماه طول کشید تا نمایش روی پرده های ما نمایش داده شود) – می دانیم که کل زمان چرخش از ابتدا تا انتها بوده است. حدود یک سال و یک ماه

اگر شما نیز شخصاً قربانی جدید شده اید چهار شنبه سریال – یعنی به این دلیل که به تاریخ تایید فصل 2 از نتفلیکس، مانند دیروز نیاز دارید – به جای درستی آمده اید. این سریال در حال حاضر جایگاه شماره 1 را در بین 10 پخش کننده برتر به خود اختصاص داده است و با توجه به استقبال فوری، هیچ نشانه ای از سقوط به این زودی ها نشان نمی دهد. وارد کنید: گفتگوهای چهار شنبه فصل 2!

چهارشنبه جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در قسمت 104 چهارشنبه cr توسط نتفلیکس © 2022

اگر نتفلیکس یک فصل دیگر می‌خواهد و همان نقشه را دنبال می‌کرد، چهار شنبه به شش ماه برای فیلمبرداری و هشت ماه پس از تولید نیاز داریم، که باعث می‌شود به تاریخ اکران اولیه 2024 نگاه کنیم! BRB، این جدول زمانی را نشان می دهد.

هیچ کلمه رسمی در مورد اینکه چه کسی در یک بازی باز خواهد گشت (یا اولین بازی خود را انجام خواهد داد) وجود ندارد چهار شنبه فصل 2، زیرا هیچ تاییدی در مورد ساخت یا عدم ساخت آن وجود ندارد. اما از آنجایی که می دانیم شما کنجکاو هستید، در اینجا همه افرادی از فصل 1 هستند که می توانند در صورتی که سریال فصل های بیشتری داشته باشد، بازگردند:

 • جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز
 • کاترین زتا جونز در نقش مورتیشا آدامز
 • لوئیس گوزمان در نقش گومز آدامز
 • ایزاک اردونز در نقش پاگزلی آدامز
 • فرد آرمیسن در نقش عمو فستر
 • گوندولین کریستی در نقش لاریسا ویمز
 • جیمی مک شین در نقش کلانتر گالپین
 • پرسی هاینس وایت در نقش خاویر تورپ
 • هانتر دوهان در نقش تایلر گالپین
 • اما مایرز در نقش انید سینکلر
 • شادی یکشنبه در نقش بیانکا بارکلی

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

  چه کسی بازیگر شده است چهار شنبه فصل 2؟