تاریخچه کامل قرار ملاقات لیلی رز دپ

چند ماه پس از آرایش عمومی او با آستین باتلر (یک ثانیه دیگر به او خواهیم رسید)، لیلی رز در حال بوسیدن یاسین استین خواننده رپ مشاهده شد. آن‌ها از آن زمان تا کنون قوی بوده‌اند و اخیراً در سپتامبر در حالی که در اطراف نیویورک سرگردان بودند با هم دیده شدند.

آستین باتلر: آگوست 2021 (برای یک ثانیه)

FYI، وجود ندارد تن اطلاعاتی در مورد لیلی رز و روابطش، و این به این دلیل است که او دوست دارد همه چیز را خصوصی نگه دارد. او گفت: “ارزش حریم خصوصی چیزی است که از سنین پایین به من القا شده است.” نمایش درو بریمور در سال 2021. “بزرگ شدن در خانواده ای مانند من، همیشه چیزی بود که بود-من همیشه اهمیت حریم خصوصی و ارزش گذاشتن برای آن و نگه داشتن چیزها را فقط برای خود یاد گرفتم. حرفه و این برای من بسیار مهم است.”

یاسین استاین: نوامبر 2021 تاکنون

استفان کاردیناله – کوربیس//گتی ایماژ

کی، پس مطمئن نیستم که لیلی رز و آستین هرگز بوده اند یا نه دوستیابیقرار ملاقات، اما آنها بعد از یک شام در حال بیرون آمدن دیده شدند، بنابراین. در هر صورت، این دو به گذشته برمی گردند و در واقع در فیلم 2016 حضور داشتند هوسرهای یوگا با یکدیگر. در اینجا آنها با بقیه بازیگران جشنواره فیلم ساندنس هستند:

استودیوی ساندنس گزارشگر هالیوود 2016 در روز راک ریلی 3 پارک سیتی 2016

توجه: تیمی در مورد آن عکس قایق تفریحی چت کرد GQ، گفت: “آن شب به رختخواب رفتم که فکر می کردم یکی از بهترین روزهای زندگی من است. من تمام روز را با کسی که واقعاً دوستش داشتم در این قایق بودم، و با بستن چشمانم، بدون شک اینطور می‌گفتم “عالی بود”. و سپس بیدار شدن با تمام این عکس ها، و احساس شرمنده، و شبیه یک واقعی است ناب? همه رنگ پریده? و سپس مردم مانند: این یک شیرین کاری روابط عمومی است. یک شیرین کاری روابط عمومی؟! فکر می کنی من می خواهم جلوی همه شما اینطور به نظر بیایم؟!

Ash Styest: 2015 تا 2018

لباس زنانه هفته مد پاریس در ردیف جلوی شانل پاییز زمستان 20172018

سلام به همه کسانی که هنوز از نظر روحی و روانی در حال بهبودی هستند از عکس تیموتی شالامه که با لیلی رز دپ در حال بیرون آمدن از قایق تفریحی است. این یک فضای امن برای پردازش احساسات شما و همچنین به روز رسانی است: این دو دیگر با هم قرار ندارند. در واقع، هر دو به طور کامل به مراتع سرسبزتر و قایق‌رانی رفته‌اند. اما اگر به راهی برای پرت کردن حواس خود در این فصل تعطیلات نیاز دارید، می‌توانید تمام افرادی که تیمی با آنها قرار ملاقات داشته است را در اینجا بررسی کنید (با خیال راحت خود را در لیست نشان دهید) و هر کسی که لیلی رز در زیر قرار داشته است (همان: این لیست) – شروع کنید با آخرین دوست پسرش، یاسین استاین.

منظورم جالب است، اما باز هم، هیچ چیز نمادین‌تر از آرایش لیلی رز و تیمی در قایق بادبانی در تابستان 2019 نیست، که حال و هوای آن «مرگ‌خوار روح قربانی را می‌کشد». اما افسوس که آنها در ماه آوریل به دلایلی که هنوز مشخص نیست از هم جدا شدند.

لیلی رز و اش برای اولین بار در اکتبر 2015 عکس “دنج به نظر می رسیدند” و چندین بار با هم دیده شدند (رابطه آنها بسیار ضعیف بود) تا زمانی که آنها در سال 2018 از هم جدا شدند. هیچ دلیلی برای جدایی آنها وجود ندارد، اما یک منبع گفت. فقط جرد در زمانی که “LRD و Ash تصمیم گرفتند آن را کنار بگذارند.”

آنن و همین است! اگر لیلی رز اخبار کشتی برای گزارش داشته باشد، این را به روز می کنیم.منبع

لیلی رز و تیمی سر صحنه سریال نتفلیکس با هم آشنا شدند پادشاه، که فیلمبرداری آن در تابستان 2018 آغاز شد. آنها برای اولین بار در اکتبر همان سال با هم دیده شدند و سپس به طور مرتب شروع به پاپ زدن کردند. یک منبع گفت: “آنها در خیابان راه می رفتند و او او را متوقف کرد و او را نزدیک کرد.” ما هفتگی در ماه اکتبر “آنها برای مدتی، برای بیش از یک دقیقه شروع به بازی کردن کردند.”

"پادشاه" فرش قرمز هفتاد و ششمین جشنواره فیلم ونیز

برتراند ریندف پتروف//گتی ایماژ