تاریخچه قرار ملاقات کریس ایوانز و دوست دختران سابق


دور هم جمع شوید، زمان بررسی عمیق تاریخچه دوستیابی کریس ایوانز فرا رسیده است. کریس – که شاید بیشتر به خاطر کاپیتان آمریکا شناخته می شود، اما همچنین کاپیتان ظاهر شگفت انگیز با ژاکت کشباف کابلی است – اکنون یک دقیقه است که در هالیوود در حال گذراندن دوره کارشناسی است. ولی! به نظر می رسد، او در بسیاری از روابط عمومی بوده است که احتمالاً شما آنها را فراموش کرده اید، از جمله علاقه شماره یک او به افراد مشهور. اگرچه اکنون احتمالاً زمان خوبی برای ذکر آنچه کریس گفته است است شوندالند که او بر روی یافتن یک شریک “تمرکز لیزری” دارد. نقل قول مستقیم:

“[I’m] تمرکز لیزر روی یافتن یک شریک است، می دانید، کسی که می خواهید زندگی کنید – ببینید، من کاری را که انجام می دهم دوست دارم، عالی است، من تمام وجودم را در آن می ریزم، اما – حتی این صنعت پر از شک و تردید است و کالیبراسیون مجدد از نظر اینکه واقعاً تلاش می‌کنید چیزی را پیدا کنید که واقعاً تمام وجودتان را در آن بریزید، شاید این به معنای تلاش برای یافتن کسی است که می‌خواهید زندگی خود را با او بگذرانید. پس شاید همین.»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ام، در آن یادداشت خالص، اجازه دهید وارد آن شویم!

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آلبا باپتیستا: اکتبر 2022 (شایعه شده!)

شایعات در مورد کریس و آلبا در واقع در سال 2021 پس از اینکه او و خانواده‌اش را در اینستا دنبال کردند، شروع شد. اما حدس و گمان ها در هالووین 2022 به سطح بعدی رفت، زمانی که کریس این کدو تنبل را پست کرد:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

که طرفداران متوجه شدند همان کدو تنبل هایی هستند که السا باپتیستا مادر آلبا در اوایل ماه به عنوان عکس پروفایل خود استفاده کرده بود:

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و سپس این واقعیت وجود دارد که کریس اینجاست و اینستاگرامهای آلبا را دوست دارد:

کریس ایوانز

اینستاگرام

TBD در مورد آنچه در حال وقوع است، اما هیچ یک از این دو شایعات را تایید نکرده اند!

سلنا گومز: اکتبر 2021 (به معنای واقعی کلمه فقط یک شایعه)

در پاییز، اینترنت پر از داستان‌هایی بود که کریس و سلنا یک *چیز* بودند. معلوم شد، آنها فقط طرفدار بودند، اما آنجا بود برخی از “شواهد” برای بحث. برای اولین بار، کریس شروع به دنبال کردن سلنا در اینستاگرام کرد، که با توجه به این واقعیت که او در سال 2015 اعلام کرد که او را دوست دارد، سر و صدای زیادی ایجاد کرد. او به اندی کوهن گفت: «من به نوعی عاشق کریس ایوانز هستم. او ناز نیست؟ او خیلی بامزه است.» علاوه بر این، طرفداران برای مدت کوتاهی فکر کردند که انعکاس او در پیانوی کریس دیده شده است (lol). و در بالای که او در TikTok تیلور سوئیفت ظاهر شد و چیزی پوشید که مطمئناً بسیار شبیه لباس کریس است. چاقوها بیرون ژاکت:

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

لیزو: تقریباً آوریل 2021 (شاید)

این یکی هم احتمالاً طرفدار است، اما لیزو و کریس دارند در شبکه های اجتماعی عشوه گر شد همه چیز پس از آن شروع شد که لیزو در TikTok فاش کرد که وارد دی‌ام‌های Insta کریس شده است:

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و سپس او را دنبال کرد:

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به هر حال، لیزو در حال حاضر در یک رابطه است، اما این زمان سرگرم کننده بود.

لیلی جیمز: 2020

نیویورک، نیویورک 19 جولای لیلی جیمز ویستیس استودیوی ساخت در 19 جولای 2018 در شهر نیویورک عکس توسط نیکلاس هانتگتی تصاویر

نیکلاس هانتگتی ایماژ

کریس و لیلی در تابستان 2020 در حال گذراندن وقت با هم دیده شدند، اما هیچ یک از آنها در مورد این رابطه اظهار نظر نکردند. در واقع، لیلی از تایید اینکه آیا آنها حتی در طول مصاحبه با او قرار ملاقات گذاشته اند یا نه، خودداری کرد هارپرز بازار بریتانیا، که خاطرنشان کرد او «در مورد اینکه آیا با او قرار ملاقات دارد یا نه، بحث نخواهد کرد کاپیتان آمریکا ستاره کریس ایوانز.”

جنی اسلیت: 2016 و 2017

لس آنجلس، حدود آوریل 04، جنی اسلیت ال و کریس ایوانز، بازیگران جنی اسلیت و کریس ایوانز به اولین نمایش تصاویر نورافکن روباه می رسند که در تئاترهای اقیانوس آرام در گروو در 4 آوریل 2017 در لس آنجلس، کالیفرنیا، عکس توسط emma mcintyregetty هدیه داده شده است.

اما مک اینتایرگتی ایماژ

این دو برای چند لحظه در آنجا زوج مورد علاقه همه بودند، اما متأسفانه دوام نیاوردند. کریس و جنی سر صحنه فیلمبرداری با هم آشنا شدند با استعداد در سال 2016، و جنی گفت سرگرمی امشب، انگار دوست پسر کلاس هفتمی رویایی ام را پیدا کردم. وقتی بزرگ شدیم همدیگر را نمی شناختیم، اما حدود نیم ساعت دورتر از هم بزرگ شدیم. ما مدتی با هم دوست بودیم.» آنها در فوریه 2017 از هم جدا شدند اما در اکتبر همان سال با هم دیده شدند و بعداً حتی برای دنیا در توییتر معاشقه کردند:

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

متأسفانه، آنها دوباره با هم جدا شدند و جنی در یک توضیح داد کرکس مصاحبه، “کریس یک شخص بسیار بسیار مشهور است. برای او رستوران رفتن با من کاملا متفاوت است. پشت پنجره می نشینم و به مردم در خیابان سلام می کنم. من آزادی بیشتری دارم چون کاپیتان آمریکا نیستم. من بیشتر کارتون هستم.» او افزود: «این کاری است که من باید انجام می‌دادم تا احساس کنم عادی باشم. تنها بودن.”

لیلی کالینز: 2015

پاریس، فرانسه 25 فوریه استفاده از تحریریه فقط لیلی کالینز در نمایش سنت لوران به عنوان بخشی از هفته مد پاریس لباس زنانه پاییز زمستان 20202021 در 25 فوریه 2020 در پاریس، فرانسه عکس توسط dominique charriauwireimage شرکت می کند

دومینیک شاریوگتی ایماژ

آنها به معنای واقعی کلمه یک بار برای شام دیده شدند، بنابراین مطمئن نیستم که آیا این واقعاً به عنوان قرار ملاقات به حساب می آید یا خیر، اما می دانید.

ساندرا بولاک: 2014

غرب هالیوود، حدود 26 فوریه، نرخ‌های ویژه دسترسی انحصاری برای آمریکای شمالی تا 1 مارس 2012 اعمال نمی‌شود. عکس کالیفرنیا توسط kevin mazurvf12wireimage

کوین مازور/VF12گتی ایماژ

ساندرا به طور اتفاقی دوست داشتنی کریس بود و چند سال پس از ملاقات آنها در یک رستوران با او قرار ملاقات گذاشت. نمایشگاه Vanity Fair جشن اسکار زمانی که بزرگ شدم عاشق ساندرا بولاک بودم. سندی بی دختر من بود پلی بوی. «یادم می آید دیدم سرعت وقتی کلاس هفتم بودم و فقط فکر می کردم، اون اونه

بدیهی است که این دو دوام نداشتند و یک منبع گفت E! اخبار در آن زمان، «آنها در یک رابطه نیستند، اما قطعاً در حال معاشرت هستند و در مراحل اولیه آشنایی با یکدیگر هستند. آنها عنوانی روی آن قرار نداده اند، اما واقعاً یکدیگر را دوست دارند.»

مینکا کلی: 2012 تا 2014 (روشن و خاموش!)

لس آنجلس، حدود 11 آوریل مینکا کلی در برانچ قلبی استلا مک کارتنی 2018 در اقامتگاه خصوصی در 11 آوریل 2018 در لس آنجلس، کالیفرنیا عکس توسط استفانی کینانگتی تصاویر برای استلا مک کارتنی

استفانی کینانگتی ایماژ

کریس و مینکا در اواسط دوران تحصیل با هم قرار گذاشتند، اما مشخصا قرار نبود. در سال 2013، یک منبع گفت ما هفتگی، “در حال حاضر با هم بودن آنها منطقی نبود” اما “هنوز هم به فکر یکدیگر هستند.”

دیانا آگرون: 2011

بورلی هیلز، حدود 24 فوریه، دیانا آگرون در مهمانی اسکار نمایشگاه غرور 2019 که توسط رادیکا جونز در مرکز هنرهای نمایشی والیس آننبرگ در 24 فوریه 2019 در بورلی هیلز، کالیفرنیا میزبانی شد، شرکت می‌کند عکس جان شیررگتی

جان شیررگتی ایماژ

ظاهراً، دایانا و کریس پس از برخورد کوتاه با یکدیگر در سوهو هاوس لس آنجلس، با هم قرار گذاشتند، lol، اما رابطه آنها دقیقاً توسط اینترنت متوسط ​​​​پوشش داده نشد (بی ادب).

کریستینا ریچی: 2007

شهر نیویورک، نیویورک 7 می کریستینا ریچی و کریس ایوانز در مراسم جشن مؤسسه لباس به افتخار پادشاه مد در موزه هنر متروپولیتن در 7 مه 2007 در شهر نیویورک عکس تصادفی یپاتریک مکمولان از طریق تصاویر گتی شرکت کردند.

پاتریک مک مولانگتی ایماژ

این دو فقط چند ماه با هم قرار گذاشتند، که فقط زمان کافی برای پیاده روی روی فرش قرمز مت گالا با هم بود!

جسیکا بیل: 2001 تا 2006

جسیکا بیل کریس ایوانز در جریان جشن هالووین قتل عام با اره برقی تگزاس در هتل موندریان در اسکای بار در هتل موندریان در غرب هالیوود، کالیفرنیا، ایالات متحده عکس اختصاصی توسط jon kopalofffilmmagic

جان کوپالوفگتی ایماژ

می دانم، درست است؟ چه کسی می دانست! اما بله، کریس و جسیکا از سال 2001 شروع به قرار گذاشتن کردند و تا سال 2006 همدیگر را ادامه دادند. جسیکا حتی گفت جهان شهری (سلام) در سال 2005 که آنها درباره ازدواج صحبت کردند و گفتند: «ما همیشه در مورد آن صحبت می کنیم. ما هر دو می خواهیم ازدواج کنیم و هر دو می خواهیم بچه دار شویم. اما ما نامزد نیستیم، بنابراین شایعات دروغ است…

او همچنین فاش کرد که کریس کارهای شیرین زیادی برای او انجام داده است، مانند: «وقتی 21 ساله شدم، در واقع از خواب بیدار شدم و دیدم تختم پوشیده از گلبرگ های رز است. در نیمه های شب، او حداقل 24 گل رز به رنگ های مختلف را از هم جدا کرده بود و گلبرگ ها را به همه جا پاشیده بود. او قطعا یک دروازه بان است.»

کیت باسورث: 2000

شایعه شده است که کیت و کریس پس از ملاقات در سر صحنه فیلم با هم قرار ملاقات گذاشته اند تازه واردان به سال 2000 برمی گردیم. ببینید چقدر شایان ستایش بودند!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

زمان خوبی است، اما قبل از رفتن….

نه من که شما را تشویق به خرید ژاکت کریس ایوانز می کنممنبع