تاریخچه دوستیابی پیت دیویدسون: هر زن مشهوری که با آنها مرتبط بوده است

گتی

پیت دیویدسون ادامه داد! در 13 نوامبر، DeuxMoi اطلاعاتی ناشناس منتشر کرد که مدعی بود دیویدسون با مدل اخیراً طلاق گرفته امیلی راتایکوفسکی در بروکلین، نیویورک دست در دست داشت. منبع اطلاعاتی نوشت: «دست‌های او سراسر او بود و به وضوح به هم متصل می‌شوند.» مدتی بعد، یک منبع تأیید کرد مردم که دیویدسون و راتایکوفسکی «همدیگر را می‌دیدند». در 16 نوامبر، این جفت از قبل یکسان لباس می پوشیدند. زندگی به سرعت به سراغ شما می آید!

پس از یک رابطه عاشقانه 10 ماهه، این زوج در آگوست 2021 آن را ترک کردند. به گفته منبعی که با سرگرمی امشبکارداشیان احساس کرد “جرقه بین” آنها “از بین رفته است.” منبع اضافه کرد که دیویدسون “خیلی شیرین است، اما او احساس نمی کرد که برای یک چیز جدی با او آماده باشد.”

اگر فکر می کردید بعد از کیم کارداشیان جایی برای رفتن وجود ندارد، خب….

2022: امیلی راتایکوفسکی

این منبع ادامه داد: “آنها هزاران شیمی داشتند و هنوز هم دارند، اما او به نوعی می خواهد مجرد باشد و قرار بگذارد.” کیم همچنان پیت را دوست دارد و همیشه با او دوست خواهد بود. او هنوز فکر می‌کند که او خوب‌ترین و شیرین‌ترین مرد جهان است و اکنون هیچ درام یا چیز عجیبی بین آنها وجود ندارد.»

جنی سینگر نویسنده کارکنان است زرق و برق. تو می توانی تعقیبش کن در توییتر.

منبع

در اوایل اکتبر 2021، کیم کارداشیان میزبان بود SNL برای اولین بار با نظرات بسیار مثبت. در یک طرح، که در آن او نقش پرنسس یاسمین و دیویدسون نقش علاءالدین را بازی می کرد، آنها یک بوسه را به اشتراک گذاشتند. تنها چند هفته بعد، آنها در حالی که در مزرعه ناتز بری در حال سقوط با ترن هوایی بودند، دست در دست یکدیگر دیده شدند. او: کمدین نوزاد بسیار زودرس. او: ملکه و حاکم اینترنت. هر دو: چهره های به شدت قطبی.