تاروتسکوپ نوامبر 2022: طالع بینی تاروت برای هر علامت زودیاک

ما ماه را با مشتری (سیاره انبساط و خوش شانسی ما) به پایان می‌رسانیم که در نهایت به دوره قهقرایی خود پایان می‌دهد و در 23 نوامبر مستقیماً به علامت رویایی حوت می‌رود. به خود فشار بیاورید که خارج از چارچوب فکر کنید و در نظر بگیرید که زندگی چقدر می‌تواند برای شما خوب باشد. قبل از پایان سال باورهای محدود کننده خود را رها کنید، دیگر “زمان کافی وجود ندارد” یا “سوابق من می گوید که کار نمی کند.” در مورد کمی، “کیهان، به من نشان بده که چقدر می تواند خوب شود!” به عنوان مانترای جدید شما؟

سلام بچه ستاره ای! طالع بینی ماهانه تاروت شما – همچنین به عنوان تاروتسکوپ شناخته می شود، که ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی را نشان می دهد – در اینجا به شما کمک می کند تا در سال 2022 حرکت کنید.

زهره (سیاره عشق، زیبایی، پول و جنسیت) در شانزدهم وارد قوس آتشین خواهد شد و عطارد (سیاره ارتباطات و فناوری ما) درست یک روز بعد در 17 نوامبر از آن پیروی می کند. خورشید خیلی عقب نیست. و در 22 نوامبر وارد قوس می شود و فردای آن روز در همان علامت ماه نو می آورد. با ورود سیارات زیادی به این علامت ماجراجو و بی‌عیب، ممکن است متوجه شوید که احساس کنجکاوی عمیق تصمیمات شما را در ماه پیش رو هدایت می‌کند. چه به فکر یک حرکت فیزیکی باشید یا صرفاً عمیق‌تر در رشد خود غوطه‌ور شوید، بدانید که نوامبر فرصت‌های زیادی برای پیشرفت رو به جلو خواهد داشت.

در ماه نوامبر ما خود را در میانه فصل گرفتگی در محور عقرب-ثور می یابیم. این زمانی است که عمیق‌ترین خواسته‌ها و احساس ارزشمندی خود را از طریق تخریب افراد، مشاغل و پویایی‌های نامناسب روشن کنید. شما می توانید تغییراتی را در وضعیت مالی، کار، وضعیت زندگی و نزدیک ترین روابط خود مشاهده کنید، به خصوص اگر در نمودار خود جایگاه های برجسته ای از عقرب و برج ثور داشته باشید. ماه گرفتگی کامل ماه در برج ثور در 8 نوامبر رخ خواهد داد تا تمام عاداتی را که شما را از زندگی پر زرق و برق باز می دارد، رها می کند – به خصوص عاداتی که با سرسختی مانند ثور به آن ادامه داده اید.

و فراموش نکنید که چقدر پیش آمده اید. در طول ماه اکتبر، ماه کامل در برج حمل در 9 اکتبر باعث ناامیدی و تصمیمات تند و تیز نسبت به چیزها و افرادی در اطراف ما شد که دیگر احساس نمی‌کردند این همه هماهنگ باشند. امیدواریم تا زمانی که خورشید گرفتگی ماه جدید در عقرب در 25 ام می رسد، توانسته باشید زندگی را رها کنید و به زندگی ای که می دانید برای شما مناسب تر است، خوش آمدید. در ماه سپتامبر، زهره، سیاره عشق، جنسی، زیبایی و پول را داشتیم که وارد باکره زمینی شد، که به همه ما انگیزه داد تا به وضوح و انتقادی درباره آنچه می خواهیم و همچنین آنچه دیگر تحمل نمی کنیم فکر کنیم. تاروتسکوپی ماهانه شما می تواند هم برای خورشید و هم برای نشانه طلوع شما شفافیت ایجاد کند، و شما در ماه آگوست پس از پیوند اورانوس و گره شمالی در 31 ژوئیه به آن نیاز داشتید که ممکن است باعث شده باشد برای چیز جدیدی احساس آمادگی کنید. تغییر ماه از لئوی آتشین به باکره زمینی ممکن است اوضاع را کمی متزلزل کرده باشد.منبع