تاروتسکوپ اکتبر 2022: طالع بینی تاروت برای هر علامت زودیاک

در طول ماه اکتبر، سیاره ارتباطی خود، عطارد، مستقیماً پس از دوره کاملاً قهقرایی در ترازو مستقر است. این برای شما چه معنایی دارد: آیا در ماه گذشته تغییراتی در روابط شخصی خود احساس کردید؟ بدانید که هنگامی که گرد و غبار فروکش کرد، اکتبر بسیار صاف تر و به طور بالقوه کمی کمتر شلوغ خواهد بود. ما همچنین پلوتون و زحل را داریم که هر دو از دوره‌های قهقرایی خود خارج می‌شوند و همچنین مستقیماً در حال استقرار هستند، به‌طوری‌که احساس شکننده‌ای که همه ما در ماه سپتامبر احساس کردیم در راه است – تقریباً زمان!

ماه کامل ما در برج حمل در 9 اکتبر مطمئناً باعث ناامیدی و تصمیمات تند و تیز برای چیزها و افرادی در اطراف ما می شود که دیگر احساس همسویی ندارند. اشکالی ندارد که تا زمانی که ماه گرفتگی ماه جدید در عقرب در 25 ام می رسد، زندگی را رها کنید و به زندگی ای که می دانید برای شما مناسب تر است، خوش آمدید. از هفته های بین این دو ماه برای انجام اقدامات همسویی استفاده کنید که شما را به اهدافتان نزدیکتر می کند.

آماده هستید تا بدانید چه چیزی در انتظار شماست؟ برای هر دو علامت خورشید و طلوع خود در زیر بخوانید – و به یاد داشته باشید که امسال چقدر پیشرفت کرده اید. در ماه سپتامبر، زهره، سیاره عشق، جنسی، زیبایی و پول را داشتیم که وارد باکره زمینی شد، که به همه ما انگیزه داد تا به وضوح و انتقادی درباره آنچه می خواهیم و همچنین آنچه دیگر تحمل نمی کنیم فکر کنیم. تاروتسکوپی ماهانه شما می تواند هم برای خورشید و هم برای نشانه طلوع شما شفافیت ایجاد کند، و شما در ماه آگوست پس از پیوند اورانوس و گره شمالی در 31 ژوئیه به آن نیاز داشتید که ممکن است باعث شده باشد برای چیز جدیدی احساس آمادگی کنید. تغییر ماه از لئوی آتشین به باکره زمینی ممکن است اوضاع را کمی متزلزل کرده باشد. جولای با تغییر انرژی آبکی سرطانی به لئوی آتشین آغاز شد، که ممکن است باعث شده باشد شما انواع گرما و سرما را احساس کنید. ما ژوئن را با یک ماه نو در سرطان در 28 ام به پایان رساندیم، زمانی را مشخص می کنیم که قصد خود را برای نیمه آخر سال به سمت آنچه واقعاً به ما احساس شادی و رضایت می دهد تعیین کنیم. با ورود زهره، سیاره عشق، زیبایی و پول، در ماه مه وارد برج حمل آتشین، این ماه از شما خواست تا استانداردهای خود را در مورد اهداف زندگی خود افزایش دهید و بزرگتر فکر کنید.

آوریل زمان مناسبی برای کاشت بذر نیت شما برای سال نجومی پیش رو بود، و ما ماه مارس را با ماه کامل در سنبله به پایان رساندیم و به ما روشن کرد که چه کسی یا چه چیزی را آماده رهاسازی برای حرکت با فیض و ساختار هستیم. به سبک واقعی باکره در فوریه، عطارد رتروگراد در دلو داشتیم که ما را ملزم می‌کرد تا با اتصال به طبیعت، قرار دادن تلفن‌هایمان در حالت هواپیما، و قطع رابطه با هر کسی یا هر چیزی که باعث می‌شود ارتباطمان را با احساس حضور از دست بدهیم، خود را در واقعیت ثابت نگه داریم. در ژانویه از ما خواسته شد تا در مورد اهداف و قصدی که قصد داریم در طول سال با خود داشته باشیم، شفاف سازی کنیم.منبع

سلام بچه ستاره! طالع بینی ماهانه تاروت شما – همچنین به عنوان تاروتسکوپ شناخته می شود، که ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی را نشان می دهد – در اینجا به شما کمک می کند تا در سال 2022 حرکت کنید.