تئوری های ناخن قرمز و سفید TikTok چیست؟ من هر دو را تست کردم

این فقط در مورد اعداد نیست. هیچ آزمایشی بدون نگاه به درون کامل نمی شود. همچنین، باقی مانده پای کدو تنبل، که در حین فکر کردن به نتایج، خوردم. کاری که لاک ناخن انجام داد من ترجیح می دهند؟ کدام یک ساخته شده است من احساس رابطهی و خواستنی می کنید؟ به هر حال، اعتماد به نفس کلید جذب یک مرد است. این، و به شدت رابطهی بودن.

داستان آنلاین کاملاً متفاوت بود. مردان داشتند خیلی زیاد در مورد ناخن ها بگویم سه کبریت لولا نظر دادند که عجیب است که دستانم را در عکس نمایه ام بالا نگه داشتم انگار که حلقه نامزدی به دست دارم. (به آن مردها می گویم: لطفا فقط به صحبت های بیانسه گوش دهید. #allthesingleladies). در دفاع از من، آخر هفته شکرگزاری بود، که ممکن بود به مسابقات کمتری در اطراف منجر شود. مردم احتمالاً واقعاً روی خانواده خود متمرکز شده بودند. میدونم که بودم! خواهرزاده چهار ساله ام پرسید که چرا Wite-Out را روی دستانم گذاشتم. به او گفتم: «چون من اشتباه کردم. “به همین دلیل است که ما از Wite-Out استفاده می کنیم.” “چه اشتباهی؟” او پرسید. آهی کشیدم، به هینگ نگاه کردم و جواب دادم: «مردم، لیلی. مردان.”

از هر شش مسابقه‌ام پرسیدم که آیا لاک ناخنم در جذابیت آن‌ها تفاوتی ایجاد می‌کند؟ دو نفر با من بی همتا بودند، یکی گفت نه، یکی گفت: “نمایه شما می گوید که شما یک کمدین LOL هستید”، یکی موضوع را تغییر داد و یکی گفت که متوجه نشده است. یک بار دیگر، من بسیار صمیمانه از مردان متنفرم.

در ابتدا به سمت لاک سفید متمایل شدم. من معمولاً قرمز می‌پوشم، بنابراین شاید در حالی که چیز متفاوتی را امتحان می‌کردم، با تکبر بیشتری راه می‌رفتم. اما حقیقت این است که لاک سفید فقط ظاهر تمیزتری به شما می‌دهد و در عرض یک روز به یاد آوردم که چرا اساساً هرگز سفید نمی‌پوشم – ترسی فراگیر از پریود شدن در زمان نامناسب و جذابیت بسیار جدی برای کثیفی. تا روز سه‌شنبه، به نظر می‌رسید که کسی روی ناخن‌هایم شکسته است، و اگر می‌خواستم این اتفاق بیفتد، از ابتدا ناخن‌هایم را رنگ نمی‌کردم. تصمیم گرفتم لاک قرمز را ترجیح دهم. اگر هر چیزی که دارید به رنگ خون قاعدگی باشد بسیار ساده تر است – بدون خطر لکه. من برای پاک کردن همه چیز از لاک پاک کن استفاده کردم و آزمایش را کامل تلقی کردم.

تئوری ناخن سفید tiktok

البته، اگر من کسی بودم که در یک هفته آنقدر به IRL ضربه می خوردم که بتوانم نتایج را تجزیه و تحلیل آماری انجام دهم، اصلاً نیازی به نگرانی در مورد لاک ناخن خود نداشتم. کافی است که بگوییم، تعاملات حضوری به تنهایی نتایجی را که می خواستم به من نمی دهد. برای مقدار رضایت‌بخشی از داده‌ها، مجبور شدم دوستیابی آنلاین را در آن بیاورم تا ببینم آیا مسابقات من بیشتر به رنگ خاصی کشیده می‌شوند یا خیر. من نمی‌توانم از Bumble استفاده کنم، زیرا محدودیت‌های زمانی بسیار سخت‌گیرانه است (حتی به مکالمات حضوری در عرض 24 ساعت پاسخ نمی‌دهم)، یا Tinder، زیرا در گزینه‌ها غرق می‌شوم (به نظر همه شماست – بوفه می توانید غذا بخورید به جز غذا که تمام روز بیرون نشسته است)، بنابراین لولا یا نیم تنه بود. من پروفایلم را به همان شکل حفظ کردم، اما عکس اصلی خود را در سه روز اول که ناخن های قرمز را بالا گرفته بودم، قرار دادم.

من شخصاً در سه روز اول استفاده از لاک قرمز ضربه ای نخوردم، حتی اگر به شش بار، دو نمایش استندآپ کمدی و یک مهمانی خانه نشینی رفتم. در دفاع از من، تقریباً همه کسانی که در خانه‌داری بودند، متاهل بودند. (از 30 سالگی متنفرم. جنسیت و شهر آن را بسیار سرگرم‌کننده‌تر از آنچه هست نشان داد، احتمالاً به این دلیل که در اوایل دهه 2000، تاکسی‌ها هنوز مقرون به صرفه بودند.) آب و هوا نیز در شهر نیویورک، جایی که من زندگی می‌کنم، در حال تغییر است و هیچ‌کس دوست ندارد این کار را انجام دهد. در اغوش گرفتن وقتی اینطور است سرد– رقابت بیش از حد برای پتو. حداقل این چیزی است که من به خودم می گویم.

تئوری ناخن قرمز tiktok

من آماده بودم که به دنیا بروم و به همه مردان موجودی که از مسیر من عبور کردند، ناخن هایم را بزنم! برای یافتن حقیقت در نگاه مردانه! برای اینکه یک ماون واقعی دنیا باشم، مردان را با ناخن هایم جذب کنم و به مرور زمان آنها را متقاعد کنم که شخصیت خوبی هم دارم! یا حداقل یک شخصیت! یک بار برای همیشه بدانید که کدام نظریه ناخن برتر است!

TikTok تقسیم شده است: آیا با ناخن های قرمز مردان بیشتری را جذب خواهید کرد یا با ناخن های سفید؟ کسانی که “تئوری ناخن قرمز” را تضمین می کنند، می گویند رنگ قرمز هوای شور و اشتیاق را ایجاد می کند و به نوعی مردان را به یاد مادرانشان می اندازد. (به گمان من، همسر فروید ناخن‌های قرمز رنگی داشت.) دیگران معتقدند سفید این کار را بهتر انجام می‌دهد. (هیچ کس در مورد تأثیر رنگ زرد مبهم وقتی ناخن هایم را به اندازه کافی تمیز نمی کنم چیزی نگفته است.) در حالی که البته، من دوست دارم این نظریه ها را آنلاین تحقیق کنم و دکترای خود را در TikTok کسب کنم. هرگز کسی نبودم که به تنهایی روی تئوری ایستادگی کند، بنابراین تصمیم گرفتم هر دو رنگ را در دنیای واقعی آزمایش کنم.

جینی هوگان

به این فکر کردم که از کارشناسان بپرسم نظرشان در مورد اینکه کدام رنگ ناخن برای مردان جذاب‌تر است – می‌دانید، بر اساس علم – چیست، اما بعد یادم آمد که برای متخصصان احترام زیادی قائل هستم. نه، من قرار بود این آزمایش را خودم انجام دهم. من ~تبدیل شدن ~ متخصص. کاربران TikTok که به دنبال پاسخ هستند می‌پرسند منو این خیلی خوب است، زیرا به هر حال من از زمانم خیلی عاقلانه استفاده نمی کنم. به عنوان مثال، من اخیراً چهار ساعت را صرف نقشه‌برداری از توزیع قد افراد سابق پیت دیویدسون کردم تا ببینم آیا فرصتی دارم یا خیر.

از مرد اتوبوسی پرسیدم که آیا احساس می کند لاک ناخن من در تصمیم او برای نزدیک شدن به من تفاوتی ایجاد کرده است. او به من گفت که متوجه نشده است که من لاک زده ام. باز هم او پیر بود، بنابراین در مورد دید او مطمئن نیستم.

اما به هر حال، به آزمایش خودم برگردم. ابتدا باید پارامترها را تنظیم می کردم. می‌خواستم به مردان فرصت کافی بدهم تا ناخن‌هایم را در طبیعت ببینند، بنابراین تصمیم گرفتم که هر رنگ ناخن یک شب آخر هفته و دو روز هفته نوردهی داشته باشد. چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه برای قرمز، شنبه، دوشنبه و سه شنبه برای سفید. (ببخشید یکشنبه نیست، روز خداوند است، و همچنین، من برنامه هایی برای تماشا داشتم را نیلوفر سفید آن شب به تنهایی، بدون سؤال دیگر.) من می‌توانستم تعداد مردانی را که جذب کرده‌ام و در چه مواردی جذب کنم، پیگیری کنم مسیر من آنها را جذب کردم-آیا آنها به سادگی سعی کردند بکوبند، یا آماده بودند با من، یک سگ و دو بچه در یک حومه شهر مستقر شوند؟ من هر روز همان سه لباس را می پوشم تا بقیه ظاهرم استاندارد شود. من می‌خواستم هر روز یکسان به نظر برسم، که مایه تاسف بود، زیرا در روز اول آرایشم را آغشته کردم، به این معنی که بقیه هفته را شبیه یک راکون دور می‌زدم. علم فداکاری است.

نکته اصلی من این است که ناخن ها در جذب شریک زندگی تفاوتی ایجاد نمی کنند. شما باید کارهای بسیار دیگری انجام دهید – دئودورانت بپوشید، موهایتان را برس بزنید، حرف های کوچک بزنید، با این سوال که آیا او برای هالووین لباس زک گالیفیاناکیس را پوشیده است (او نه لباس بود و نه هالووین) او را ناراحت نکنید. همچنین، زمان یک هفته به سختی برای جذب یک پسر برای خواستگاری کافی است، مگر اینکه دوست داشته باشید عشق کور است. من پاسخی برای شما ندارم، TikTok، که تئوری ناخن در مورد کدام یک بهتر است – و برای آن، می‌دانم اگر مدرک دکتری من را رد کنید.منبع

با لاک سفید، من با افتخار می گویم که دوبار ضربه خوردم. یک بار در رستوران و یک بار در اتوبوس. خوب، خوب، مرد رستوران به من گفت که کیف پولم را انداختم، اما بچه ها اگر نمی خواهند بکوبند، فقط چنین چیزهایی نگویند. (او پیشنهاد داد که به او 20 دلار برای لطف بدهم. من صمیمانه از مردها متنفرم.) یکی در اتوبوس بسیار واقعی بود – او پرسید که آیا می خواهم یک نوشیدنی بخورم! او هم حدود 98 سال داشت. شاید رنگ ناخن بود، یا شاید به این دلیل بود که من قانون خودم را در مورد عادی کردن لباس زیر پا گذاشتم – اساساً در اواخر نوامبر یک تیوپ بالا پوشیدم. من معتقدم که به دلیل نامتعارف بودن انتخاب من، مردان را جذب کرد.

جینی هوگان