بیلی آیلیش می گوید رسانه های اجتماعی شما را ساده لوح می کند

فرار از شبکه‌های اجتماعی می‌تواند دشوار باشد، وقتی اینترنت بخشی جدایی‌ناپذیر از افراد مشهور است که با هواداران خود همراهی می‌کنند، اما آیلیش از تصمیم او خوشحال است و آن را «برای من بسیار بزرگ» می‌نامد، زیرا او واقعاً دنیایی را بدون آن نمی‌شناسد. .

با این حال، شهرت رابطه ایلیش با شبکه های اجتماعی را مخدوش کرده است. “من با دوست پسرم بودم [Jesse Rutherford] روز دیگر و ما آنجا نشسته بودیم و این ویدیو ظاهر شد، مثل این بود که “بیلی آیلیش آدم وحشتناکی است.” او در ادامه خاطرنشان کرد که سازنده ویدیو چقدر متقاعد به نظر می رسد و در مورد اینکه مردم چگونه اظهارات قطعی می کنند فکر می کند. در مورد شخصیت او بدون واقعا دانستن او

بیلی آیلیش با 108 میلیون فالوور در میان 50 اکانت پر فالوور اینستاگرام قرار دارد. او می‌گوید، اما موفقیت رسانه‌های اجتماعی تنها چیزی نیست که باید به آن دست یابد. در 2 مارس حضور مهمان در کانن اوبراین به یک دوست نیاز دارد، خواننده “Bad Guy” اعتراف کرد که تمام شبکه های اجتماعی را از تلفن خود حذف کرده است. او خاطرنشان می کند: “من دیگر به آن نگاه نمی کنم.”

او گفت: «هر چیزی را که در اینترنت می خوانم، باور می کنم.

مایکل ترن/گتی ایماژمنبع

او ادامه می‌دهد: «من قبل از نوجوانی بودم، آیفون‌ها وجود داشت، و با کمی بزرگ‌تر شدن، همه چیز وجود داشت. اما به عنوان یک پیش از نوجوانی و یک نوجوان در اینترنت، آنها افراد من بودند، من یکی از آنها بودم.

با این حال، این دختر 21 ساله طرفداران خود را به خاطر قرار گرفتن در معرض ویدیوهای غیرواقعی سرزنش نمی کند. او در ادامه می‌گوید که اینترنت، از جمله خودش، مردم را ساده لوح می‌کند.