بیلی آیلیش برای جشن تولدش ترند آستر «توله سگ» را امتحان کرد

اولین مورد این است که از شکل چشم خود پیروی کنید – از شیب زیاد خط چشم به سمت پایین خودداری کنید، در غیر این صورت باعث می شود چشم ها افتاده یا غمگین به نظر برسند. دوم این است که از یک مداد لکه دار برای پوششی نرم و پراکنده استفاده کنید. و سوم این است که خط مژه های پایینی را دنبال کنید، به جای بالا، و در گوشه های بیرونی به سمت پایین لکه دار شوید تا احساسی کمی خشن و زنده داشته باشید.

بیلی آیلیش تنها فردی نبود که در مهمانی او ظاهر زیبایی داشت. کندال جنر و هیلی بیبر در آنجا حضور داشتند، دومی لب‌های قرمز براقی داشت که نشانه‌ای عالی برای فصل جشن بود. در همین حال، شوهر هیلی، جاستین، به نظر می رسید که تکه های آکنه Starface را روی صورت خود می پوشاند و به نوعی توانست آنها را با سبکی از بین ببرد.

برای افراد ناآشنا، خط توله سگ نقطه مقابل تلنگر پرطرفدار گربه است و به جای اینکه در انتهای چشم به سمت بالا متمایل شود، به سمت پایین می چرخد. روندی که از کره سرچشمه گرفته است، هشتگ #puppyeyeliner 97.3 میلیون بار در TikTok دیده شده است و نتایج شگفت انگیزی دارد. آیلیش خودش به راحتی نگاه را از بین می برد و چند درس از تلاش او می توان گرفت.

محتوای اینستاگرام

خط چشم توله سگ ممکن است ساخته باشد ووگلیستی از عجیب ترین ترندهای زیبایی در سال 2022، اما این باعث نشد که بیلی آیلیش در جشن تولد بیست و یکمین ظاهر خود را آزمایش کند. این خواننده نمایش اسلایدی از عکس‌هایی از bash را منتشر کرد، که برای آن لباسی به سبک خانم کلاوس، با تزئینات کرکی و گوشواره‌های حلقه‌ای عصایی آب نباتی، همراه با خط چشم برای افتخار TikTok ست کرد.

این مقاله برای اولین بار در بریتانیایی ووگ


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.