بیلی آیلیش برای تبلیغ عطر جدیدش لباس توری خیس پوشید – عکس را ببینید

در تصویر، ایلیش با دراز کشیدن زیر باران با موهای خیس شده و لباس مشکی مشکی به همان اندازه خیس و پاره، درام و رمز و راز را تداعی می کند. اییلیش شماره 2 طبق توضیحات وب سایت او “یک رایحه جذاب و حسی” است. ترنج ایتالیایی تازه و شکوفه سیب شما را به عطری اغوا کننده می کشاند و شما را در طعمی چوبی و خاکی از پاپیروس و فلفل سیاه غرق می کند. تضاد گل‌های خیس خشخاش در پایه‌ای از پالو سانتو و آبنوس چوبی جاری می‌شود که به طرز ماهرانه‌ای در پوششی فلزی و ظریف از مشک پوست پیچیده شده است که تیره، چوبی و شرم‌آور است. همچنین 72 دلار است!

محتوای اینستاگرام

این ظاهر انحرافی از زیبایی‌شناسی دنج آخرین حضور بیلی آیلیش در فرش قرمز است. در 5 نوامبر، خواننده 20 ساله و دوست پسر 31 ساله اش جسی رادرفورد اولین زوج خود را روی فرش قرمز با پوشیدن لباس های گوچی پی جی انجام دادند. آیلیش ظاهر ابریشمی و توری را با ماسک چشم، دمپایی، و یک پتوی مخملی تزئین کرد تا از چشمان کنجکاو پوشانده شود.

اکسل/بائر گریفین، گتی

منبع

Billie Eilish از ارائه آخرین عطر خود، Eilish No.

این خواننده با یک عکس تبلیغاتی خیره کننده که در تاریخ 26 آبان در اینستاگرام به اشتراک گذاشت این خبر را اعلام کرد. شماره 2 آیلیش فردا ساعت 9 صبح PT در ایالات متحده در دسترس خواهد بود!!!!!!!!!! 🥳🥳🥳🥳 در billieeilishfragrances.com،” او در توضیح نوشت. من نمی‌توانستم با هر قطعه از این خوشحال باشم. من برای داشتن آن بسیار هیجان‌زده هستم.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.