بیایید آن را برای نوک سینه بشنویم: قهرمانان مد غیرمنتظره 2022

اما چیزی که زمانی کابوس استایلیست ها بود، اکنون یک حرکت مد شیک، باحال و قدرتمند است. و – آه عمیق – طراوت‌بخش نیست؟ زیرا این یک مزخرف کامل است که نوک سینه های زنان ارائه دهنده همیشه سانسور می شود.

برای آن دسته از خوانندگانی که، همانطور که ملکه نوک پستان فلورانس پوگ می گوید، «با آن اینچ پوست تیره تر پوشانده شده احساس راحتی بیشتری می کنند»، اکنون دوری کنند. این برای تو نیست اما اگر آماده‌اید که فرم زنانه را جشن بگیرید و با استانداردهای دوگانه مردسالارانه عمیقاً ریشه‌دار روبرو شوید، پس – پیکبوب – بیایید برویم.

شاید همه این نگاه های نوک پستان یا نوک پستان رو به جلو نشانه ای از ایجاد شکاف هایی در پدرسالاری باشد. شاید آن‌ها نشانه‌ای باشند که ما در حال کار به سوی جهانی مقبول‌تر هستیم که در آن همه بدن‌ها مورد احترام هستند. یا شاید همگی ما از خسته کننده بودن دکله خسته شده ایم و به دنبال نوآوری در سینه هستیم. دلیلش هرچه که باشد، بیایید این ریسک‌پذیران طناز را تحسین کنیم. این زنان می دانست آنها از روشی که برای نمایش بدن خود انتخاب کردند اما به هر حال این کار را انجام دادند متنفر می شدند.

در اینجا یک استاندارد دوگانه آشکار و مشکل ساز وجود دارد. به طور کلی بدن های مردانه اجازه دارند در ملاء عام برهنه باشند، در حالی که بدن های زنانه برهنه به عنوان ذاتاً ناشایست یا جنسی مورد انتقاد قرار می گیرند. این تضاد جنسیتی عجیب به نابرابری فرهنگی و حقوقی در هیئت های ارائه دهنده مرد و زن منجر شده است.

روزی روزگاری نه چندان دور، لغزش غم انگیزترین اتفاقی بود که می توانست برای فرش قرمز بیفتد. این یک تابو بود – تصادفی که (ظاهراً) باید برای ستاره ای که برایش اتفاق افتاده به عنوان تحقیرآمیز و سخت تلقی شود. و شیرینی ها؟ فراموششون کن ما به سادگی مجبور بودیم وانمود کنیم که نوک سینه ها وجود ندارند. اسمش را بگذارید جلوه عروسک باربی.

گربه دوجا در شیاپارلی در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد

اما به نظر می رسید سال 2022 نقطه عطفی در جنبش #freethenipple باشد، زمانی که نوک سینه ها توسط ستارگان برجسته در لحظات عمومی زیبا عادی می شود. از نوک سینه‌های شیاپارلی با روکش طلای دوجا گربه در جوایز موسیقی بیلبورد گرفته تا سینه مشهود میس فلو در پشت والنتینو صورتی شفاف او در هفته مد بالا، تمام لحظات مورد علاقه من در فرش قرمز امسال شامل نوک سینه‌ها بود. حتی کندال جنر در بزرگ‌ترین صحنه مد: پله‌های Met Ball، لحظه‌ای بدون نوک پستان داشت.

اتان میلر/ گتی ایماژ

منبع