بیانیه سلنا گومز درباره هیلی بیبر “دریافت تهدید به مرگ”

اینستاگرام

سلنا گومز اوایل صبح امروز در اینستاگرام درباره درام در حال انجام TikTok بین او و هیلی بیبر اظهار داشت که هیلی با او تماس گرفت و فاش کرد که تهدید به مرگ دریافت کرده است. سلنا در بیانیه خود تصریح کرد که این چیزی نیست که او از آن دفاع می کند و گفت که می خواهد “همه اینها متوقف شود.”

این خودی اضافه کرد که هیلی «به جاستین تکیه کرده و می‌داند که او بدون توجه به هر کاری پشتش دارد» و «ازدواج آنها قوی‌تر از همیشه است و زمان‌های چالش برانگیزی مانند این است که فقط پیوند آنها را تقویت می‌کند».منبع

یک منبع قبلا گفته بود ما هفتگی هیلی برای حمایت به جاستین بیبر تکیه کرده و می‌گوید: «جاستین در تمام این مدت یک سیستم پشتیبانی شگفت‌انگیز برای هایلی بوده است. او می‌داند که هیلی بعد از اینکه او و سلنا جبران کردند و فکر می‌کردند همه اینها را پشت سر گذاشته‌اند، چقدر خوشحال شد.»

بیانیه کامل او را در زیر بخوانید:

سلنا همچنین در بیانیه TikTok از طرفداران خواست تا در 5 مارس مهربان تر باشند
“لطفا، لطفا مهربان تر باشید و سلامت روان دیگران را در نظر بگیرید. قلبم سنگین شده و فقط برای همه خیر میخواهم. تمام عشق من.”

“هیلی بیبر با من تماس گرفت و به من گفت که او تهدید به مرگ و چنین منفی های نفرت انگیزی دریافت کرده است. این چیزی نیست که من طرفدار آن هستم. هیچ کس نباید نفرت یا قلدری را تجربه کند. من همیشه از مهربانی و مهربانی حمایت کرده ام. واقعاً می خواهم این همه متوقف شود.”