بیانسه لباس خانواده هالووین را به عنوان خانواده مغرور منتشر کرد — به عکس مراجعه کنید

وقتی بیانسه، اولین اسمش، ژیزل نولز-کارتر تصمیم می گیرد کاری انجام دهد – خواه یک آلبوم جدید، یک اجرای کوچلا یا یک لباس گروهی هالووین باشد – او این کار را 100% انجام می دهد. این چیزی است که او را ملکه می کند. بنابراین مطمئناً من از لباس خانواده هالووین او که در 3 نوامبر در IG پست شده بود، انتظار کمال بیشتری ندارم، دقیقا همان چیزی است که او ارائه کرد.

در حال حاضر، در حالی که تینا نولز می‌توانست در نقش سوگا ماما به پرتره خانوادگی اضافه شود (و یک دستیار را از کار فتوشاپ نجات می‌دهد)، او این عکس را در اینستاگرام خود با عنوان «همیشه می‌خواستم آن‌ها را به‌عنوان شخصیتی ببینم». خانواده سرافراز ❤️.” احساس می کنم همه ما می توانیم همین را بگوییم.


منبع

ملکه بی زیرنویس را ساده نگه داشت و فقط نوشت: «خانواده هر روز و شب». آیا بیانسه پست هالووین خود را برای چند روز پس از تعطیلات اصلی ذخیره کرد تا اطمینان حاصل کند که توجه ملی را که شایسته آن است به خود جلب کرده است؟ کاملاً ممکن است! من اهمیتی نمی دهم، آنها دوست داشتنی هستند. نه اینکه واقعاً نیاز داشت. بیانسه معمولاً تعداد زیادی عکس با بچه‌هایش – به‌ویژه دوقلوها – منتشر نمی‌کند و به ندرت عکسی از کل خانواده می‌گذارد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

Carter-Knowleses با هم مانند شخصیت های کانال دیزنی لباس پوشیدند خانواده سرافرازبا خود بی در این عکس خانوادگی دو بار در نقش سوگا ماما مادرسالار خانواده و ترودی پراود مادر پنی ظاهر شد. این باعث می‌شود جی اسکار پراد، بلو آیوی پنی پراد، و دوقلوهای رومی و سر به عنوان دوقلوهای خانواده پرادر، بِب و سیس، عالی باشند. پست اینستاگرام بیانسه حتی شامل کارتون اصلی نیز بود خانواده سرافراز لوگو.