بیانسه در تور رنسانس لباس مروارید برهنه می پوشد

او شروع کرد: «ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که مرزهای کمی دارد و دسترسی‌های زیادی دارد. «درمانگران اینترنتی، منتقدان نظرات و متخصصان بدون تخصص بسیار زیادی وجود دارد. واقعیت ما را می توان تحریف کرد زیرا بر اساس یک الگوریتم شخصی سازی شده است. هر حقیقتی را که در جستجوی آن هستیم به ما نشان می دهد و این خطرناک است. ما زمانی می توانیم واقعیت نادرست خود را ایجاد کنیم که تعادلی در مورد آنچه واقعاً در جهان می گذرد تغذیه نشده باشیم. به راحتی فراموش می کنیم که هنوز چیزهای زیادی برای کشف خارج از تلفن های ما وجود دارد. سپاسگزارم که توانایی انتخاب آنچه را که می خواهم به اشتراک بگذارم را دارم. یک روز تصمیم گرفتم که مثل ساد و پرنس باشم. من می خواستم تمرکزم روی موسیقی من باشد، زیرا اگر هنر من به اندازه کافی قوی یا معنادار نباشد که مردم را علاقه مند و الهام بخش نگه دارد، در این صورت در کار اشتباهی هستم. موسیقی من، فیلم های من، هنر من، پیام من – این باید کافی باشد.

بیانسه هنوز در مورد تور رنسانس خود مصاحبه ای انجام نداده است، اما با او صحبت کرده است هارپرز بازار در آگوست 2021، آخرین مصاحبه مهم او، در مورد اینکه چگونه از درون خود محافظت می کند در حالی که یک سلبریتی در لیست A است.

این خواننده عکس‌های خود را با لباس برهنه ژرژ هوبیکا که با مرواریدهای زهی و پولک‌های پولک‌زی تزیین شده بود در نمایشگاه خود در شهر کلن آلمان منتشر کرد. او جواهرات Tiffany & Co و دستکش‌های اپرا مخملی مشکی را به تن داشت. همانطور که برای بیانسه معمول است، او عکس ها را بدون شرح در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

بیانسه

بیانسه یک قطعه واقعی دیگر را به کمد لباس تور رنسانس خود اضافه کرده است.

در طول زندگی حرفه‌ای‌ام، عمداً در مورد تعیین مرزهایی بین شخصیت صحنه و زندگی شخصی‌ام بوده‌ام. خانواده و دوستانم اغلب تا زمانی که اجرای من را تماشا می‌کنند، طرف من را فراموش می‌کنند که هیولایی در لباس‌های رکابی است. بیشتر از موفقیت افراد مشهور من خودم را با افراد صادقی احاطه کرده ام که آنها را تحسین می کنم، کسانی که زندگی و رویاهای خود را دارند و به من وابسته نیستند. افرادی که می توانم رشد کنم و از آنها یاد بگیرم و بالعکس. در این تجارت، بسیاری از زندگی شما متعلق به شما نیست، مگر اینکه برای آن مبارزه کنید. من برای محافظت از سلامت عقل و حریم خصوصی خود جنگیده ام زیرا کیفیت زندگی من به آن بستگی دارد. بسیاری از افرادی که هستم متعلق به افرادی است که دوستشان دارم و به آنها اعتماد دارم. کسانی که من را نمی شناسند و هرگز مرا ندیده اند، ممکن است این را به عنوان بسته بودن تعبیر کنند. اعتماد کنید، دلیل اینکه این افراد چیزهای خاصی را در مورد من نمی‌بینند این است که الاغ باکره من نمی‌خواهد آن‌ها آن را ببینند… این به این دلیل نیست که وجود ندارد!»

هد شات آلیسا بیلی

اینستاگرام

سردبیر ارشد اخبار و استراتژی

آلیسا بیلی سردبیر ارشد اخبار و استراتژی در ELLE.com است که در آنجا بر پوشش افراد مشهور و خانواده سلطنتی (به ویژه مگان مارکل و کیت میدلتون) نظارت می کند. او قبلاً سمت هایی را در InStyle و جهان شهری. وقتی کار نمی‌کند، دوست دارد در پارک مرکزی بدود، مردم را وادار کند از او عکس‌های #بی‌سابقه بگیرند و شهر نیویورک را کاوش کنند.منبع