بچه های شاهزاده هری و مگان مارکل اکنون عنوان های شاهزاده و پرنسس دارند

از جمله بمب‌هایی که شاهزاده هری و مگان مارکل در طول مصاحبه خود با اپرا وینفری پرتاب کردند، موضوع عنوان رسمی آرچی (و رنگ پوست احتمالی) هنوز متولد نشده بود. در نهایت تصمیم گرفته شد که فرزندان هری و مگان این کار را انجام دهند نه عناوین HRH (حضرت سلطنتی او) یا امنیتی که این عناوین شامل می شود، به شما اعطا می شود. و سپس ملکه الیزابت دوم درگذشت، و اکنون به نظر می رسد که Archie و Lilibet به هر حال به طور خودکار به Prince Archie و Princess Lilibet ارتقا می یابند.

مطابق با هارپرز بازار، تغییر عنوان یک حق خودکار برای خانواده های سلطنتی است که در زنجیره جانشینی از نوه به نوه حاکم فعلی حرکت می کنند. این به لطف پادشاه جورج پنجم است، که در سال 1917 قانون خودکار را برای کودکان و نوه ها ایجاد کرد. از آنجایی که آرچی و لیلیبت نوه های شاه چارلز هستند (هنوز گفتن آن عجیب است)، پادشاه جورج پنجم گفت که آنها HRH هستند.

در مصاحبه آنها با اپرا، موضوع برای مگان و هری، نه خود عناوین بلکه امنیت بود. و در واقع شاهزاده هری درگیر یک دعوای طولانی مدت با دولت بریتانیا به دلیل از دست دادن اطلاعات امنیتی خودکار خود در سال 2020 بوده است. مردم. او استدلال کرده است که برای او و اعضای خانواده اش سفر به بریتانیا بدون حمایت پلیس سلطنتی ناامن است، که بسیار منصفانه به نظر می رسد. شاید این تغییر عنوان به این معنی باشد که او بالاخره می تواند از شکایت پلیس بریتانیا دست بردارد.

آیا غلغلک دادن به این موضوع که آرچی و لیلیبت رسماً اعلیحضرت سلطنتی هستند از نظر من کوچک است؟ شاید، اما من یک آمریکایی هستم، پس این حق من است.
منبع