بچه صحنه سلنا گومز سزاوار یک احیای Sleaze مستقل از خودش است

میراث: مد صحنه‌ها و هیپسترها در نهایت فروکش کرد و آنقدر فراگیر شد که به‌طور جبران‌ناپذیری نامطلوب تلقی شد. و برخی از آن، به حق. اما کمتر از یک دهه بعد، به لطف احیای پاپ پانک با پسران و دختران پسر جن زد، سبک مستقل بازگشته است.

برندهایی مانند Kenzo، Gucci، Miu Miu، و Saint Laurent در حال فرستادن ژاکت‌های موتوری، آپارتمان‌های باله و سایر لوازم اصلی مستقل هستند. تلفن‌های تاشو، دوربین‌های فیلم‌برداری، و هدفون‌های سیمی به طور قطع وارد بازار شده‌اند. و واضح است که رکود دیگری در افق است. همانطور که نویسنده رز دومو اخیراً در پادکست فرهنگ پاپ “مثل یک باکره” نظریه پردازی کرد، ظهور بی قراری مستقل (و واضح است که هنوز هم) به طور جدایی ناپذیری با تهدید رو به ظهور رکود اقتصادی مرتبط بود.

استیو گرانیتز

در پایان سال 2010 – یک سال سرنوشت ساز برای گومز – او تصمیم خود را برای دست کشیدن از انگشتر پاکی خود و شروع رابطه با ستاره پاپ جاستین بیبر اعلام کرد: شخصی که هشت سال آینده را با عاشق شدن و از دست دادن او سپری خواهد کرد.

در این روزهای سخت، من امیدوار هستم که سومین آلبوم انفرادی آینده سلنا یک رکورد راک باشد. فکر می کنم آدم می تواند با صدای بلند رویا کند!

در سال 2008، گومز رگه‌ها را به رنگ قرمز درآورد، قبل از اینکه اجازه دهد آنها محو شوند و بلوند شوند. و از آن نقطه به بعد، سبک او شروع به نرم شدن می کند. گومز این مرحله انتقالی از تکامل استایل خود را با انتشار خط لباس Kmart خود در Dream Out Loud جاودانه کرد – ترکیبی از جزئیات الهام گرفته از سنگ مانند لبه های ناتمام و کمربندهای میخ دار و عناصر شیک بوهو مانند گردنبندهای چوبی جذاب و دامن های طرح گلدار. گومز گفت: “من عاشق روسری، گردنبندهای بلند و النگوهای زیبا هستم.” WWD. دائماً در حال تغییر است، که جالب است. با من تغییر خواهد کرد.»

کنزو

استروپ/گتی ایماژ

میو میو

پاسکال لی سیگرتین/گتی ایماژ
منبع

در سال 2011، گومز آخرین آلبوم خود را با صحنه منتشر کرد و روسری های دایره ای، و روسری خود را برای همیشه کنار گذاشت. او دوباره در سال 2017 در دوران “فتیش” و “دروغگوی بد” خود به مد مستقل لو-فای پرداخت – محصول فرعی خلاقانه دوستی جوان گومز با عکاس پترا کالینز. اما ملاقات با کیت یانگ استایلیست قدیمی در سال 2014 به گومز کمک کرد تا ظاهری بالغ و پر زرق و برق را که امروزه به آن می شناسیم، تعریف کند.