بچه‌های جان کرازینسکی فکر می‌کنند همسر امیلی بلانت زمانی که او در دفتر کار می‌کرد با او آشنا شد


او ممکن است معروف باشد، اما جان کرازینسکی نیز یک پدر است و بچه ها شما را متواضع خواهند کرد. این بازیگر در یک قسمت از نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت پنجشنبه شب، و در مورد دو دختری که با همسرش امیلی بلانت، هیزل، 8 ساله و ویولت، 6 ساله مشترک است، صحبت کرد. به گفته کراسینسکی، دختران فکر می کنند مادرشان وقتی با هم دور هم جمع شدند به او رحم کرد، زیرا او تازه در آنجا کار می کرد. “یک دفتر.” آنها هنوز نقشی که او در سریال های کمدی داشت را درک نکرده اند دفتر، اولین چیزی که اکثر مردم کرازینسکی را با آن مرتبط می دانند.

“دلیل اینکه فکر می کنم این است که یک روز داشتم آنها را به مدرسه می بردم، و این پسر آمد، و او بسیار خوب بود، گفت: “جان! از جانب دفترکرازینسکی توضیح داد!» “من رفتم “آره” و او گفت “اوه خدای من، خیلی خوب است که تو را می بینم” و من گفتم “مرسی” و او به راه رفتن ادامه داد.

پس از رفتن پسر، دخترش پرسید: “پس با او کار می کنی؟”

کرازینسکی گفت که او به او گفته که بداند و او خواسته است بداند چرا به او دروغ می گوید. در آن زمان، دختران تنها یک قسمت از نمایش معروف را دیده بودند.

او ادامه داد: “من رفتم، “من به شما دروغ نمی گویم.” او می گوید، نه، او فقط گفت که شما را از دفتر می شناسد. نقل قول واقعی آنها – ما در حال رانندگی بودیم – و گفتند: “پس این چه مشکلی دارد.” دفتر چیز؟’ من می گفتم، “باشه، این یک سوال بزرگ است، ما آن را در لقمه های لقمه ای کوچک می کنیم.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این زوج در نهایت به آنها خلبان را نشان دادند تا سعی کند مسائل را توضیح دهد.

او گفت: «اولین قسمت و قدیمی‌ترین قسمت من را تماشا می‌کردند، معلوم می‌شود که او یک اپیزود سخنگو است، بنابراین دارد با صفحه صحبت می‌کند. “وقتی استیو جنا را اخراج کرد، او می گوید: “داری چه کار می کنی؟” سپس او می گوید: “تو آدم وحشتناکی هستی.”

او ادامه داد: «کودک 6 ساله من مدام می‌پرسید، آیا تو هستی؟ و او می گوید: “تو خیلی متفاوت به نظر می آیی.” من می‌گفتم: «سعی می‌کنم آن را به عنوان یک چیز آزاردهنده تلقی نکنم»، اما مطمئناً، می‌گویم: «نه، این من هستم، من فقط نقش یک شخصیت را بازی می‌کردم» و او گفت: «پفف، این تو نیستی». سپس ما دو قسمت دیگر را تماشا کردیم و او می گوید: “این تو نیستی.” با این حال، آن مرد خیلی شبیه شماست!»

بچه‌ها وقتی مادرشان را روی پرده می‌بینند، او را می‌شناسند و از طرفداران پر و پا قرص او هستند مری پاپینز.

کرازینسکی افزود: «فکر می‌کنم بچه‌هایم فکر می‌کردند که او از روی خیریه با من ازدواج کرده است، مثلاً «تو خیلی خوب هستی که با یک حسابدار ازدواج می‌کنی» زیرا آنها نمی‌دانند من چه کار می‌کنم.منبع