بوسه فرانسوی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر در فرش قرمز مردان سال GQ

گرگ دی گوایرگتی ایماژ

آخرین بوسه عمومی آنها تنها چند ساعت پس از آن صورت گرفت که کارداشیان به دلیل توضیح اینکه چرا این زوج اغلب در ملاء عام با زبان خود می بوسند، از جمله در رویدادهای صنعتی مانند فرش قرمز مت گالا، تیتر یک رسانه شد.

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر

گرگ دی گوایرگتی ایماژ

کارداشیان در اوایل سال جاری با ELLE.com در مورد اینکه چرا از نمایش PDA با بارکر دریغ نمی‌کند صحبت کرد. او توضیح داد که فقط سعی می کند در لحظه زندگی کند.

“من فکر می کنم که تراویس به زندگی به شیوه ای واقعا خاص نگاه می کند. مثل هیچ کس که من نمی شناسم، تا جایی که انگار هیچ کس وجود ندارد. من می‌توانم خجالتی‌تر شوم، اما این به من کمک زیادی کرد که در آنجا حضور داشته باشم و وانمود کنم که انگار هیچ کس دیگری آنجا نیست. و ما فقط در اتاق با مردم خواهیم بود و آنها می گویند، مادرم همیشه این کار را انجام می دهد، او می گوید، بچه ها می توانید فقط یک ثانیه وقت بگذارید؟ می‌توانی فقط یک ثانیه بایستی و با من صحبت کنی؟ اما واقعاً چیز جالبی است. و واقعاً به من کمک می‌کند در زمان حال بمانم و دوست داشته باشم روی چیزهای مهم تمرکز کنم.»منبع

او آن را در یک اعتراف در برنامه واقعیت‌نمای خانواده‌اش مطرح کرد کارداشیان ها، گفتن، مطابق سرگرمی امشب: من نمی خواهم تمام او را رژ لب بزنم و رژ لبم را خراب نکنم، اما نمی خواهیم نبوسیم، پس با زبان خود می بوسیم.»

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر در حال بوسیدن در مهمانی مردان سال 2022 gq به میزبانی مدیر تحریریه جهانی ولچ خواهند کرد.

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر دیشب از حق خود برای بوسیدن در هر مکانی استفاده کردند و ترجیح دادند یک جلسه آرایشی کوچک در مقابل عکاسان در سالن داشته باشند. GQمهمانی مردان سال در غرب هالیوود. هر دو با رنگ مشکی هماهنگ شدند.