به گفته TikTok، سلنا گومز مجرد است، زیرا او “طعم بدی دارد”.

من فکر می‌کردم دلیل مجرد بودن سلنا گومز این است که او واقعاً به این موضوع متعهد است، اما TikTok ظاهراً نظریه دیگری دارد.

وضعیت مجردی گومز تبدیل به یک شوخی در مورد خودش شده است و او مرتباً TikToks را پست می‌کند و از بدشانسی خود در صحنه قرار ملاقات مسخره می‌کند. او در ماه ژوئن ویدیویی از خود منتشر کرد که با بازیگوشی فریاد می زد: “من مجرد هستم!” در زمینی با مردانی که فوتبال بازی می‌کردند، و در ماه مارس روی سکو به شوخی گفت: «عشق من حتی وجود ندارد». وقتی او با بروکلین و نیکولا پلتز-بکهام با بهترین‌ها به رقابت می‌پردازد، مشکل این است که آن‌ها در یک «تفرقه» هستند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در این مرحله، اگر سلنا گومز مرد مناسب را پیدا کند، باید رابطه خود را مخفی نگه دارد. مجرد بودن تنها بخشی از برند او در حال حاضر است.
منبع

بخش نظرات برای جاستین بیبر با جوک، همبستگی و چند ولگرد روشن شد. یکی از کاربران نوشت: “دختر من تو را احساس می کنم، من هم 😂🤣.” یکی دیگر نوشت: “اشکالی نداره عزیزم پس منم 😭.” یک نفر با اشاره به معروف ترین دوست پسر سابق گومز اظهار داشت: “جاستین پس از خواندن نظرات برای زندگی خود می جنگد.”

این فقط قتل در ساختمان بازیگر از آهنگ TikTok “چرا من مجرد هستم؟” استفاده می کرد. فیلتری که قبل از قرار گرفتن در «شما بد سلیقه‌اید» از بین تعدادی کارت با پاسخ‌های ممکن مختلف چشمک زد. فک گومز با ناراحتی (شوخی) افتاد. او در توضیح نوشت: “خب این TikTok بی ادب است.”