به گفته یک افسر ارشد امنیتی، مگان مارکل در بریتانیا در خطر واقعی قرار داشت

شاهزاده هری پس از نقل مکان به کالیفرنیا در مصاحبه‌های خود اغلب تاکید کرده است که یکی از دلایلی که او و همسرش مگان مارکل بریتانیا را ترک کردند، حمایت از او بود. هری نمی‌خواست مادر فرزندانش را ببیند که سرنوشت مادرش دیانا را ببیند، چه به خاطر نژادپرستی یا توجه رسانه‌ها، و به یاد ماندنی گفت: «آنها تا زمانی که او بمیرد دست از کار نمی‌کشند».

باسو افزود: «افراد به خاطر این تهدیدها تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند. کافی است بگوییم، این چیزی بیش از مطبوعات بد و ترولینگ بود: مگان مارکل دلیل خوبی برای ترسیدن داشت.

باسو در نشستی در کانال 4 گفت: تهدیدات علیه مگان و هری “مزار کننده و بسیار واقعی” بود و اشاره کرد که “تهدید تروریسم راست افراطی” در کشور به سرعت در حال رشد است. مردم. هی، ما این وجه مشترک داریم!

این آخرین اظهارات فقط آنچه را که شاهزاده هری در طول این مدت گفته است تأیید می کند، و آن این است که او خانواده خود را قبل از هر چیز برای امنیت به کالیفرنیا منتقل کرده است. مانند او آن را قرار داد“من همیشه از خانواده‌ام محافظت خواهم کرد… این من پارانوئید نیستم. این فقط من است که نمی خواهم گذشته تکرار شود. و اگر کس دیگری بداند که من چه می‌دانم، چه پدر، چه شوهر، چه هر کسی… شما نیز احتمالاً همان کاری را که من انجام می‌دهم انجام می‌دهید.»

و متاسفانه این حرکت همه چیز را برطرف نکرده است. هنگامی که آنها برای اولین بار به گلدن استیت رسیدند، این زوج به طور نمادین در محوطه تایلر پری ماندند، زیرا او امنیت داشت. و هنگام بررسی سفرهای بازگشت به بریتانیا، ایمنی یک مسئله بزرگ بود.

منبع

معلوم شد، این اغراق نبود. در یک مصاحبه جدید، نیل باسو، رئیس سابق واحد مبارزه با تروریسم پلیس متروپولیتن، که درست قبل از عروسی مگان و هری به بالاترین نقش در آن بخش رسید، در مورد خطرات بسیار واقعی که مارکل با آن روبرو بود صحبت کرد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

باسو به طور خاص در مورد مارکل خاطرنشان کرد: “اگر مطالب نوشته شده را می دیدید و آن را دریافت می کردید، نوع لفاظی هایی که آنلاین است … همیشه احساس خطر می کردید.”