به گفته کارشناسان 12 راه برای اینکه دوستتان را دوست داشته باشید

بله، این چیزی به نام اثر آفتاب پرست است. «وقتی رفتار کسی را تقلید می‌کنید، او در مورد شما مثبت‌تر فکر می‌کند. شریل سیر، درمانگر جنسی دارای مجوز، می گوید: این یک ارتباط ایجاد می کند. می بینی کسی لبخند می زند، لبخند می زنی. صورتشان را می مالند، تو صورتت را. آنها موهایشان را تکان می دهند، شما موهایتان را حرکت می دهید. سیر می‌گوید: «آن را با تماس چشمی دنبال کنید تا معامله را امضا کنید. نکته کلیدی در اینجا البته ظرافت است. اگر همین‌جا هستید که آشکارا از هر کاری که آنها انجام می‌دهند کپی می‌کنید، احتمالاً شما را دوست‌داشتنی نمی‌دانند. (منظورم این است که آنها شما را AF وحشتناک پیدا خواهند کرد.)

8. همان رنگ هایی را که آنها می پوشند بپوشید.

مادلین میسون روآنتری، مربی دوستیابی در مشاوران ویدا، می‌گوید: ما جذب افرادی می‌شویم که تصور می‌کنیم شبیه به خودمان هستند، و تحقیقات نشان می‌دهد که اگر مشترکاتمان نادر یا غیرعادی باشند، جذابیت افزایش خواهد یافت. بنابراین بله، اگر والدین شما به یک دبیرستان رفته باشند یا شما هر دو عقرب باشید، مشکل بزرگی است (اشکالی ندارد).

11. نترسید که به یک احساس حساس و حساس مبتلا شوید.

Cyr می گوید: “توجه کنید که آنها اغلب چه رنگ لباس هایی می پوشند و سپس برخی از آن رنگ ها را به کمد لباس خود اضافه کنید.” نکته حرفه ای: دوستداران شما کاملا متوجه می شوند که رنگ هایی را که آنها جذب می کنند پوشیده اید.

9. ترفندها را روی آنها بکشید.

بسیار خوب، شما مجبور نیستید آسیب‌های شدیدی را انجام دهید، اما می‌توانید کاملاً در مورد اینکه همیشه در مهمانی‌ها احساس بی‌تفاوتی می‌کنید یا این واقعیت که به معنای واقعی کلمه هرگز به طور کامل هیدراته نشده‌اید و به نوعی با آن مشکلی ندارید، صحبت کنید. فیشر می‌گوید، به اشتراک گذاشتن عیب‌ها و نقص‌های خود باعث می‌شود افراد احساس فروتنی و امنیت کنند، “که آنها را ترغیب می‌کند تا بیشتر در مورد کاستی‌های خود صحبت کنند، که صمیمیت عاطفی را ایجاد می‌کند.”

4. در اینستاگرام حضور داشته باشید.

محللی می گوید: «طبق تحقیقات، مردم تمایل دارند وقتی یک نوشیدنی داغ در دست دارند به اطرافیان خود با گرمی بیشتری نگاه کنند. (به یاد داشته باشید که قبلاً به شما گفتم که لاته استارباکس شما به شما لطف می کند؟) اوه، و اگر واقعاً می خواهید در این زاویه بازی کنید، از نوشیدنی های سرد نیز اجتناب کنید. (با عرض پوزش برای قهوه سرد من حتی در دختران زمستانی.)

7. کاری را که دوستتان انجام می دهد تقلید کنید.

سلام، پس ما در طول این سالها سهم خودمان را داشتیم. و به لطف تمام آن تجربه‌ای که در رابطه با رابطه گاهی شاد و گاهی دردناک که در مراحل اولیه عاشق شدن به یک فرد جدید است، می‌توانیم به شما بگوییم که چگونه تقریباً با هر مرحله، سؤال، و معمای دلبستگی کنار بیایید. از اینکه به آنها پیامک بدهید تا کدام یک از شبکه‌های اجتماعی‌شان *واقعاً* باید دنبال کنید تا چگونه از پس آنها برآیید، ما همه مراحل را به شما پوشش می‌دهیم. اما اول، بزرگترین سوال از همه وجود دارد – سوالی که همه ما از دوران راهنمایی هزاران بار از خود پرسیده‌ایم، آه IDK: چگونه می‌توانید علاقه‌تان را دوباره دوست داشته باشید؟

وایات فیشر، روانشناس، روانشناس دارای مجوز و مجری پادکست، مراحل ازدواج، می گوید: «هرچه بیشتر با کسی بخندیم، بیشتر به سمت او جذب می شویم.

3. عیب و نقص خود را به اشتراک بگذارید.

همکار ویراستار جنسیت و روابط

آه، مورد علاقه شخصی من. نیازی نیست بدجنس باشید یا آنها را با دست شکسته به بیمارستان بفرستید، اما یک شیطنت بی ضرر و به موقع اینجا یا آنجا؟ بازی کاملاً منصفانه (و کاملاً زیبا، TBH). بروک اسپرول، LCSW، مدیر بالینی My LA Therapy می‌گوید: «این یک راه خوب برای برانگیختن حس رمز و راز و کنجکاوی است.

10. شباهت های غیر معمول را پیدا کنید.

ماریو سینلمن، مدیر عامل و مربی دوستیابی در Up Your Dating Game، می‌گوید اگر آنها خدمات جزئی را برای شما انجام دهند، ناخودآگاه احساس تأیید و مثبت بودن را با شما مرتبط می‌کنند. این یواشکی است اما بی ضرر است. شاید آنها را مجبور نکنید که بلیط های تیلور سویفت را برای شما تهیه کنند، اما اشکالی ندارد که از آنها بخواهید ایمیل مهمی را که باید برای رئیس خود ارسال کنید بخوانند؟

2. به شوخی های آنها بخندید.

این ممکن است واضح‌تر از این ترکیب باشد، اما زمان با کیفیت همه چیز است. منظورم این است که چگونه می خواهید با کسی آشنا شوید مگر اینکه با او وقت بگذرانید؟ روآنتری می‌گوید: این چیزی است که «اثر نوردهی صرف» نامیده می‌شود و «به این واقعیت اشاره دارد که صرفاً و به اندازه کافی در کنار کسی بودن، علاقه او به شما را افزایش می‌دهد».

منبع

باز هم، این نوعی طلسم جادویی (یا هک مشکوک TikTok) نیست که شیء مورد علاقه شما را مستقیماً به آغوش شما بکشاند، اما این نکات و ترفندهای شگفت‌آور و ظریف می‌توانند در جلب توجه علاقه‌مندان به شما کمک زیادی کنند. شاید احساسات آنها نیز در زیر، هفت متخصص مخرب‌ترین رازهای خود را برای به دست آوردن علاقه‌تان به شما می‌گویند – از جمله (اسپویل) برخی اطلاعات بسیار خوشایند که نشان می‌دهد عادت استارباکس شما ممکن است واقعاً دوست شما در این نشست باشد. کنجکاو؟ دوستان من به ادامه مطلب بروید

1. از آنها بخواهید که لطف کوچکی به شما کنند.

سوال خوبی بود، خیلی خوشحالم که پرسیدی معمولاً ما به شما می گوییم که جاذبه یک نیروی مرموز و غیرقابل پیش بینی است و هیچ راه تضمینی وجود ندارد. ساختن یکی مثل تو و در حالی که، بله، این از نظر فنی درست است (معجون عشقی مورد تایید FDA کی؟) راه‌های قانونی وجود دارد که می‌توانید کسی را دوست داشته باشید—و نه، منظور ما همان چیزی نیست که از قبل می‌دانید، فقط باش داغ و خنک. ما در مورد نکات مفیدی از کارشناسان صحبت می کنیم که دقیقاً می دانند جذابیت واقعاً چگونه کار می کند.

روآنتری می گوید: «لمس ظریف گاه به گاه احساسات ما را نسبت به یکدیگر افزایش می دهد، چه برداشتن یک موی خیالی از روی شانه یا یک ضربه ملایم روی بازو در حین خندیدن به یک شوخی». این اعمال می شود بخصوص برای همه شما که عاشق زبان هستید.

12. زمان زیادی را با آنها بگذرانید.

سلیا شویر، کارشناس دوستیابی در Dating Relationships Advice می گوید: “عکس های عجیب و غریب از گردش ها یا سرگرمی های خود را ارسال کنید. برای جلب توجه دوستداران خود، برخی از داستان های خود را به چیزهایی اختصاص دهید – فعالیت ها، موسیقی یا میم ها – آنها دوست دارند.” “زندگی کنید و خود واقعی خود را به نمایش بگذارید، در حالی که چند پست اضافه کنید که به آنها بگوید کاملاً به اشتیاق آنها رسیده اید.”

5. با آنها فیلم ترسناک تماشا کنید.