به گفته کارشناسان، بهترین پایه داروخانه برای پوست بالغ

با افزایش سن، روال زیبایی شما تکامل می یابد. منطقی است: در طول سال ها، پوست دچار تغییرات هورمونی می شود و در معرض انواع محرک های خارجی قرار می گیرد – فکر کنید تولید کلاژن کمتر، اشعه ماوراء بنفش خورشید، آلودگی محیطی – که می تواند باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی شود و در نتیجه بر نوع محصولات تأثیر بگذارد. و فرمول هایی که استفاده می کنید سابرینا بدرانی هنرمند مشهور آرایشی که میشل یئو و ساندرا بولاک را از مشتریان خود می‌داند، می‌گوید: «پوست، به‌ویژه پوست نازک صورت، خشک‌تر می‌شود و بیشتر مستعد لکه‌های تیره است.

بنیاد نیست فقط پایه. چه در بازار یک انتخاب لوکس باشید یا بهترین کرم پودر داروخانه برای پوست های بالغ، انواع مختلفی از فرمول ها وجود دارد که با انواع مختلف پوست مطابقت دارند – پوست خشک، پوست چرب و البته پوست پیر.

همه باید بگوییم: می‌توانید با هر قیمتی کرم پودری بیابید که برای پوست بالغ مناسب باشد. چه به دنبال پوشش قابل ساخت هستید یا فرمولی با SPF طیف وسیع می‌خواهید، ما از متخصصان استفاده کردیم تا بهترین فونداسیون داروخانه‌ای برای پوست بالغ را به اشتراک بگذارند. آنها را در زیر خرید کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

منبع

دبرا جلیمن، دکتر و متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره در شهر نیویورک، می گوید: کرم پودرهای شبنمی برای پوست های بالغ بهترین هستند. آنها پوست را هیدراته نگه می دارند و به حجیم شدن پوست کمک می کنند. آرایشگر مشهور Autumn Moultrie اضافه می کند که علاوه بر بافت و مواد تشکیل دهنده، باید به دنبال یک زیرسازی سبک وزن باشید که دارای ویژگی های بازتابنده و آبرسان باشد.

هنگامی که شروع به تجربه این تغییرات کردید، مهم است که این عوامل را هنگام انتخاب آرایش خود، به ویژه کرم پودر، در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است زمانی به اثرات محو کننده روی فونداسیون مات اعتماد کرده باشید، متخصصان پوست و آرایشگران توصیه می‌کنند که با افزایش سن از فرمان خودداری کنید. فرمول های مات بیشتر در معرض چین و چروک شدن (قرار گرفتن در خطوط ریز و چین و چروک) هستند که در واقع می تواند این ویژگی ها را بیشتر به چشم بیاورد.