به گفته متخصصان چگونه ابروها را برگردانیم

آیا آماده اید تا ابروهای خود را در حالت عالی قرار دهید؟ در ادامه، Vucetaj و Bailey بهترین نکات خود را در مورد چگونگی رشد ابروها به اشتراک می گذارند.

علت ریزش موی ابرو چیست؟

بیلی می‌گوید: «موهای ابرو، مانند موهای روی سر، با گذشت زمان، تراکم خود را تغییر می‌دهند. این می تواند به دلایل زیادی، از تغییرات هورمونی گرفته تا رژیم غذایی و تغذیه، ایجاد شود. با این حال، شایع ترین دلیل نازک شدن ابروهای افراد در طول سال ها به دلیل حذف نامناسب موهای زائد است. می توانید به رگ درما که فولیکول مو را پشتیبانی می کند آسیب بزنید. هنگامی که این کار را انجام دهید، ابروها به مرور زمان برای رشد مجدد تلاش خواهند کرد.

چه با موچین زیاده روی کرده باشید و چه به ترند ابروهای دکلره شده تسلیم شوید، یادگیری نحوه رشد مجدد ابروها کار ساده ای نیست. همه ما آنجا بوده‌ایم: چیزی که به عنوان یک نگهداری کوچک شروع شد، به سرعت به یک آشفتگی بیش از حد تبدیل شد. یا بالاخره بعد از اینکه تحت تاثیر کیم کارداشیان و لیزو قرار گرفتید، دست به این کار زدید و ابروهایتان را سفید کردید – و بلافاصله پشیمان شدید. در هر صورت، ابروهای شما اکنون نازک و شکننده هستند و به تمام کمکی که می توانید نیاز دارید.

جرد بیلی، کارشناس جهانی ابرو Beefit Cosmetics، می گوید رشد مجدد به بدن شما بستگی دارد. او می گوید: “موهای روی ابروهای شما مانند موهای سر شما هستند: در یک چرخه رشد می کنند.” بسته به اینکه فولیکول‌های مو در ابروهایتان چقدر سالم هستند، ۱۲ تا ۱۶ هفته طول می‌کشد تا بیشترین پتانسیل رشد موهایتان را ببینید.

دلایل زیادی برای نازک شدن ابروهای شما وجود دارد. معمولاً کندن بیش از حد مو است، اما چند مقصر کمتر آشکار وجود دارد.

یک نه بزرگ دیگر؟ دریافت محصولات مراقبت از پوست روی ابروهای خود Vucetaj می گوید: “برای رشد ابروهای خود و همچنین حفظ آنها، بسیار مهم است که از مصرف هرگونه روغن یا کرم در ناحیه ابرو خودداری کنید. مرطوب کننده ها، ضد آفتاب ها، فونداسیون و شستشوی صورت می توانند فولیکول مو را مسدود کنند و نه تنها از رشد مجدد مو جلوگیری کنند.” ، بلکه باعث ریزش می شود. این کرم ها برای پوست عالی هستند، اما مراقب باشید که از آنها روی ابروها اجتناب کنید.

منبع

خوشبختانه، چند کار مهم وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن ابروهای خود از قبر انجام دهید. تمام آن به چند روش خوب و چند محصول نیاز دارد. که گفته شد، شما هستند رشد مو از بدن شما، بنابراین یک شبه منتظر نتیجه نباشید و بگذارید طبیعت کار خود را انجام دهد.

بیلی و ووستاج هر دو توصیه می کنند ابروهای خود را توسط یک متخصص فرم دهید. اگر مجبور به کندن هستید، توجه داشته باشید که هر مو به یک رگ خونی کوچک متصل است که آن را سالم نگه می‌دارد و اجازه می‌دهد با برداشتن مو دوباره رشد کند. هنگامی که آن رگ پاره شود، موها دیگر بر نمی گردند.

Sania Vucetaj، متخصص ابرو و موسس نوار ابرو Sania در شهر نیویورک می‌گوید: «صبر کلید است. “سفر رشد مجدد ابرو ممکن است تا یک سال طول بکشد، بنابراین صبور باشید.” Vucetaj که روی ابروهای معروف سارا جسیکا پارکر و ریحانا کار کرده است، می‌گوید رایج‌ترین اشتباه استفاده از آینه بزرگ‌نمایی است که می‌تواند منجر به کندن بیش از حد شود.

بیلی می گوید: «برای موچین کردن صحیح، باید پوست را با یک انگشت کشیده و سپس موها را در جهتی که در حال رشد هستند موچین کنید. «معمولاً، این جهت به جای مستقیم به سمت معبد، به سمت بالا یا به سمت معبد است. هر چند گرفتن چندین مو وسوسه انگیز باشد، هر بار به دنبال یک موی ابرو بروید. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که اشتباه را نگیرید و در نهایت با یک وصله یا سوراخ مواجه نشوید.”

هنگام رشد ابروهایم از چه چیزهایی باید اجتناب کنم؟