به گفته طرفداران چگونه ناخن های اکریلیک را در خانه برداریم

ابزارهای مناسب برای ایجاد یکپارچگی و ایمن کردن فرآیند حذف تا حد امکان ضروری هستند. چند ناخن گیر، سوهان ناخن یا مته دستی، بافر ناخن، صاف کننده کوتیکول یا کاتر بردارید تا ناخن ها را مرتب و مرتب نگه دارید. برای از بین بردن اکریلیک ها، استون خالص این کار را انجام می دهد. این را نباید با پاک کننده های معمولی لاک ناخن اشتباه گرفت، که به اندازه کافی قوی برای پاک کردن اکریلیک نیست. برای فرآیند خیساندن، توپ‌های پنبه‌ای، روکش ناخن فویل آلومینیومی، یک پاک‌کننده ناخن که به حذف اکریلیک خشک شده از ناخن طبیعی‌تان کمک می‌کند و روغن کوتیکول برای کمک به بازگرداندن هیدراتاسیون، تهیه کنید.

گام به گام در مورد نحوه جدا کردن ناخن های اکریلیک:

دادن یک مانیکور در خانه برای خود قدم زدن در پارک نیست، بنابراین برداشتن ناخن های اکریلیک بدون فناوری ناخن قابل اعتماد شما شاهکار بزرگتری است. اگر از طرفداران اکریلیک هستید، می‌دانید که فرآیند حذف اکریلیک‌ها می‌تواند گیج‌کننده و وقت‌گیر باشد، به‌ویژه اگر مطمئن نیستید که چگونه.

در حالی که برداشتن ناخن های اکریلیک در خانه معمولاً به خاطر سلامت ناخن (و سلامت عقل) توصیه نمی شود، سفر به سالن ناخن همیشه یک گزینه نیست. فن آوری ناخن شما ممکن است زمانی برای دیدن شما زمانی که به شدت به آنها نیاز دارید، نداشته باشد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

ناخن های اکریلیک چیست؟

ریتا پینتو، موسس سالن ناخن Vanity Projects نیویورک، به اشتراک می‌گذارد که ایمن‌ترین راه برای از بین بردن ناخن‌های اکریلیک، رفتن به یک سالن و دیدن یک متخصص ناخن آموزش دیده است که می‌تواند آنها را بدون آسیب رساندن به ناخن‌های شما از بین ببرد. او توضیح می‌دهد: «ناخن‌های طبیعی شما بدون در نظر گرفتن مدت زمان ماندگاری اکریلیک‌هایتان رشد می‌کنند، و بعد از دو هفته شاهد رشد روی تخت‌های کوتیکول خود خواهید بود».

ناخن های اکریلیک اکستنشن و تقویت کننده ناخن هستند که از مخلوط کردن پودر و مونومر مایع با هم برای تشکیل خمیری که روی ناخن شما شکل می گیرد ایجاد می شود. آنها به ناخن ها طول و استحکام می بخشند و برای کسانی که به طور طبیعی کمبود دارند، بوم بزرگتری ایجاد می کنند. شما همچنین می توانید شکل ایده آل مورد نظر خود را به دست آورید و هر بار که از فناوری ناخن خود بازدید می کنید می توانید آن را تغییر دهید.

برای برداشتن ناخن های اکریلیک به چه ابزاری نیاز دارم؟

هنرمند مشهور ناخن Trenna Seney می گوید که بهترین راه برای از بین بردن ناخن های اکریلیک این است که ابتدا طول اضافی را که به آن نیاز ندارید، جدا کنید. او می‌گوید: «این نوکی است که ناخن‌های شما را اگر آنقدر بلند باشند، نمی‌پوشاند». باید اکریلیک های اضافی خود را با دقت جدا کنید و آنها را تا حد امکان نزدیک به ناخن های واقعی خود ببرید.

منبع

اگر حرفه ای نیستید، به احتمال زیاد باید یک ساعت در روز را برای گذراندن این فرآیند اختصاص دهید تا بتوانید آن را به درستی انجام دهید. انجام آن غیرممکن نیست؛ فقط مهم است که آن را آهسته مصرف کنید و برای جلوگیری از آسیب ناخن، صبر داشته باشید.

یادگیری نحوه از بین بردن ایمن آنها، هر گونه آسیب را به حداقل می رساند و به سلامت ناخن های شما کمک می کند. پیش از این، چگونه می توان ناخن های اکریلیک را در خانه از بین برد، با توجه به جوانب مثبت.