به گزارش پینترست، استایل های هوایی در سال 2023 بسیار بزرگ خواهد بود

لباس‌های شفاف در سال 2022 شرایط بسیار خوبی داشتند، و ما کمتر از اینکه شاهد کاهش روند کاهشی این روند برای سال آینده باشیم، متعجب نیستیم. برای کسانی که از نشان دادن اندکی پوست نمی ترسند، لباس های شفاف، شلوار، تاپ و لباس های گربه ای در قفسه ها (و وب سایت ها) در همه جا دیده می شود. خوب است بدانید که این روند بی رنگ شدن پوست فقط برای لیست A نیست.
منبع

ما خوشحالیم که می شنویم که درخشش، درست جلوتر از NYE، ترند خواهد بود. لباس‌های درخشان و درخشان هم‌اکنون در سبک‌های مختلف از جمله لباس‌های شیک، ماکسی با منحنی و حتی لباس‌های رسمی به خرده‌فروشی‌ها برخورد کرده‌اند.

پینترست 2023 سبک های هوا را پیش بینی می کند: محض

رفل ها هرگز ناپدید نشدند، اما ما به ندرت شاهد این روند خارج از لباس بودیم. اکنون می‌توانید روی همه چیز روسری پیدا کنید، از ژاکت‌های بافتنی دنج گرفته تا دامن‌های کوچک گرفته تا بلوزهای بیرون رفتن و لباس‌های الهام گرفته از لباس خواب.

پینترست 2023 سبک های هوایی: درخشان را پیش بینی می کند

با دامن‌ها و لباس‌هایی که از توتوس الهام گرفته شده بود، تول واقعاً تأثیر گذاشت. اکنون، برای کانالیزه کردن مد هوا، می توانید پارچه توری را به سطح بعدی ببرید. تاپ‌های پوفی، کرست‌های کانتورینگ و دامن‌های ماکسی بخرید.

پینترست 2023 سبک های هوایی: رافل ها را پیش بینی می کند

هر سال، Pinterest بر اساس جستجوی سایت، سبک‌هایی را که در سال آینده تأثیرگذار خواهند بود به اشتراک می‌گذارد و گزارش Pinterest Predicts آن در سال 2023 شامل سبک‌های مطبوع است. شما می‌پرسید که این روند مد هوا دقیقاً از چه چیزی تشکیل شده است؟ توری، روفله، توری، براق و لباس شفاف را در نظر بگیرید.

دیدن این روند مد هوا در مرکز صحنه خیلی تکان دهنده نیست. سلبریتی‌ها در سراسر سال 2022 از چپ و راست لباس‌های شفاف پوشیده‌اند، و گرایش‌هایی مانند Plazacore و balletcore در سراسر TikTok FYP ما ایجاد شده است. و از آنجایی که ما، البته، می‌خواهیم شما در صدر آخرین روندها بمانید، برخی از سبک‌ها را انتخاب کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم خودتان این دوره مد پرطرفدار را هدایت کنید. پیشاپیش، 20 قطعه مد دلپذیر برای افزودن به کمد لباس خود در سال 2023.

پینترست 2023 سبک های هوادار را پیش بینی می کند: توری

وقتی به توری فکر می کنیم، معمولاً لباس زیر زنانه یا لباس رسمی به ذهنمان می رسد. اما با مد هوا، لباس توری می تواند تقریباً هر نقطه از لباس را لمس کند. با توجه به اینکه تاپ‌های توری آستین بلند بیشترین جستجو را در میان این دسته دارند، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد که در خرده‌فروش‌هایی مانند Reformation و امپراتوری شیک، Free People در دسترس هستند. لباس های روز و شب نیز وجود دارد.

پینترست 2023 استایل های هوادار را پیش بینی می کند: توری

اثبات همه چیز در اعداد است. پینترست فاش کرد که جست‌وجوی تاپ‌های آستین بلند توری 225 درصد، آستین‌های توری 65 درصد، شلوارهای شفاف 70 درصد و پیراهن‌های شلوار مردانه 95 درصد افزایش یافته است. پینترست در این گزارش می‌نویسد: «پس از دو سال شلوار ورزشی و لباس‌های راحتی، اکنون تمرکز بر روی سیلوئت‌های بدون بدن است – لحظه‌ای که در زمان‌های پرتلاطم به قدرت می‌رسد.» این روند با ترکیب حس اثیری با کیفیت رویایی باله، بیان جنسیتی از زنانگی و قدرت است.

با بسته شدن یک فصل، فصل دیگر شروع می شود و این به ویژه در مورد روند مد صادق است. سبک های هوادار یکی از سبک هایی است که انتظار می رود در سال آینده دنیای مد (و کمدهای ما) طوفانی شود.